Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tablica wyników szkół średnich – 9 maja 2023 r. |  Wiadomości, sport, praca

Tablica wyników szkół średnich – 9 maja 2023 r. | Wiadomości, sport, praca

baseball

Gra 1

South 13, Lizbona 2 F/5 zakrętów

Pytanie: 123 25-13 12 5

L: 101 00 – 2 3 6

WP: C. McCulley (5 IP, 3 H, 1 BB, 9 Ks), LP: B. Carpenter (4 IP, 6 H, 4 BB, 3 Ks)

2+ HITY: S: B. Ketchum (2), C. Edmiston (2), M. Pitts (2); L: stolarz (2); Małżonkowie: S: C. Edmiston, B. Brown; 2+ RBI: S: A. Spahlinger (2), Brown (2), McCulley (2), M. Pitts (2).

Gra 2

South 14, Lizbona 1 F/5 zakrętów

L: 001 00 – 1 2 2

S: 055 4x – 14 11 0

WP: M. Pitts (5 IP, 2 H, 3 BB, 11 Ks), LP: Pitts (2.2 IP, 8 H, 6 BB, 0 Ks)

2+ hity: S: B. Ketchum (2), F. Shagnot (2); Małżonkowie: S: M. Pitts; potrójne: S: Shagnot; 2+ RBI: S: A. Spahlinger (4), W. Hartman (2), Shagnot (3).

Sojusz 9, Fitch 5

Odp.: 011421 0-9 13 3

Oczekiwano: 210100 1 – 5 4 1

WP: E. Bennett (4 IP, 4 H, 4 BB, 6 Ks), LP: F. Pugliese (3.1 IP, 5 H, 2 BB, 3 Ks)

+ 2 TRAFIENIA: A: R. Bruni (2), R. Biggers (2), K. Davis (2), S. Gress (2), C. Bugara (2); Małżonkowie: a: b. Davis, K.; Davisa; F: M. Petridis; Potrójne: a: m. Blackwell. F: d. Główne ćwiczenia: A: Bruni; 2+ RBI: A: Blackwell (3), Grace (2).

Św. Jana 7, Mateusza 2

M: 000002 0-2 3 6

S: 003103 x – 7 7 2

WP: Williams (8 Ks, 4 BB), LP: Tyler Pesa (7 Ks, 2 BB)

2+ trafień: S: Anderson (2); Małżonkowie: O: Anderson, Finetti; 2+ RBI: S: Vennetti (2), Anderson (2).

Mistrz 12, Brookfield 2 rundy F/6

Odp.: 2424004 – 12 15 0

Pudełko: 010100 – 2 7 1

WP: Channell (3 Ks, 4 BB), LP: Hayes Montgomery (4 Ks, 4 BB)

2+ TRAFIENIA: C: Nolan (2), Fell (2), Skaggs (2); B: Hunter Warrender (2), Alija Buder (2); Gra podwójna: C: Skaggs, Channell; B: proszek. 2+ RBI: C: Fell (2), Skaggs (2), Morris (2); B: proszek (2).

Borsuk 10, Lordstown 0

Pudełko: 103120 3-10 10 1

L: 000000 0-0 0 4

WP: Lewis Flowers (7 IP, 0 H, 11 Ks, 4 BB), LP: J. Adams (7 IP, 10 H, 9 Ks, 2 BB)

Ponad 2 hity: Kwiaty (2), Bradley Hamilton (2); Pary: Kwiaty (2), Hamilton; Góra: Hamilton. 2+ RBI: Kwiaty (2), Hamilton (2), Jacob Tutu (2).

Crestview 13 Newton Falls 7

NF: 410200 0-7 11 4

O: 334003 x – 13 10 0

WP: Drew Dattilo (4 IP, 9H, 3Ks, 1 BB), LP: Ruscoe (1.1 IP, 4H, 1K, 3 BB)

Trafienie 2+: C: Ethan Wiesel (3), Tyler Melhorn (2); NF: Rapczak (2), Powell (3), Gazda (2), Huff (2), Ruscoe (2); Gra podwójna: A: Jesse Mackie; NF: Huff, Powell. 2+ RBI: C: McKee (2), Tyler Milhorn (2), Hunter DuVall (2); NF: Powell (2), Huff (2).

Grzbiet Mineralny 14, Louisville 13

Pan: 012133 4-14 10 10

L: 333202 0-13 11 2

WP: Xavier Klamer (5 IP, 5 H, 7 Ks)

2+ Hits: MR: Trey Rigley (2), Gino Novello (2), Triston Valley (3); Kluczowe treningi: MR: Jackson Geddes; 2+ RBI: Novello (2), Geddes (2).

Kennedy’ego 10, Rootstown 2

R: 001001 0 – 2 3 2

K: 003214 x – 10 15 2

WP: F. Bolchalk (6 IP, 3 H, 2 BB, 11 Ks), LP: B. Harless (4 IP, 9 H, 1 BB, 3 Ks)

2+ hity: K: A. Rossi (2), M. Condoleon (3), S. Ciambotti (3), J. Rishel (3); Gra podwójna: R: T. Karp; 2+ RBI: K: Condoleon (2), D. Ryan (2), Rishel (2).

Struthers 6, Hubbard 0

H: 000000 0-0 6 1

READ  Nigeria jest gospodarzem pierwszego w swoim rodzaju turnieju ligi juniorów w Afryce Zachodniej

S: 003 003 x – 6 8 2

WP: S: Alec Grzyb (7 IP, 6 H, 6 Ks, 5 BB), PR: Michael Biro (3 IP, 4 H, 4 Ks, 4 BB)

2+ Hits: S: Chance Laczko (2), Olindo Pezzone (2); H: Gabe Rusnak (2); trojaczek: S: żubr; 2+ RBI: S: Mike Scaunicky (2), JR Hovanec (2).

Howland 4, Boardman 3

B: 000 030 0 – 3 11 2

H: 300 000 1-4 6 1

WP: B. Adams (7 IP, 11 H, 2 BB, 3 Ks), LP: #36 (6 IP, 4 H, 6 BB, 10 Ks)

2+ trafień: H: N. Lewis (2); B: M. Stachowicz (2), G. Eicher (2), R. Conti (2), R. Ivan (3); 2+ RBI: H: Lewis (3); B: Escher (2).

Southern run 10, Gerrard 0 f/5 inningów

G: 000 00-0 2 4

SR: 301 33-10 8 2

WP: J. Aey (4,2 IP, 2 H, 4 BB, 6 Ks), LP: D. Tolone (4,1 IP, 8 H, 11 BB, 6 Ks)

+ 2 TRAFIENIA: SR: T. Tarajack (2), B. Jeffries (2), Wardle (3); Gra podwójna: SR: Tarajack; 2+ RBI: SR: Jeffries (3), Wardle (3).

Oddział Zachodni 7, GlenOak 1

WB: 001004 2-7 9 1

O: 000 000 1 – 1 5 0

WP: Alazaus (7 IP, 5 H, 5 Ks, 0 BB), LP: Sedon (5 IP, 5 H, 1 K, 4 BB)

2+ Trafienia: WB: Tarcze Łowcy (4), Alazaus (2); Podwójne: WB: Tarcze (2), Alazaus.

Canfield 10, Salem 7

O: 210302 2-10 11 6

S: 030004 0-7 8 5

WP: N. Anzevino (3 IP, 2 H, 3 BB, 4 Ks), LP: C. Riesen (5.1 IP, 7 H, 6 BB, 3 Ks)

2+ TRAFIENIA: C: Z. Jadallah (3), L. Cayavec (2), E. Prout (3); S: C. Rhodes (2), Riesen (2), A. Colian (2); Małżonkowie: A: Jadallah, ur. Slanker, Brut, Kayavik; S: G. Wilms, Rodos, Riesen; 2+ RBI: C: Jadallah (2), Slanker (2), Cayavec (2); S: Riesen (3), Wilms (2).

Polska 15, Nil 6

F: 650 010 3 – 15 12 2

N: 030301 0-6 10 6

WP: Jacob Hayes (5 IP, 8 H, 2 BB, 6 Ks), LP: Matt Kozak (2 IP, 7 H, 4 BB, 1 K)

+2 TRAFIENIA: P: Hayes (2), Matt Paparodis (2), Chris Denney (2), Aiden Thompson (2); N: Chris Hrussar (2), Cusack (2), Sam Peroni (2); Pary: P: religijne; 2+ RBI: P: Paparodis (2), Matthew Boccieri (2).

Urszulanek 7, Padwa Franciszkanów 5

Sz: 000 061 0-7 10 3

Tel: 100 031 0-5 6 2

WP: N. Bako (4.1 IP, 4H, 1 BB, 1K), LP: Niro (4.1 IP, 8H, 0 BB, 3Ks)

+ 2 TRAFIENIA: U: L. Ricchiuti (2), T. Groner (2), J. Balog (2); q: Lowe(2); Gra podwójna: U: B. Frasco, Ricchiuti; P: Belina.

Labra 23, Campbell 0 f/ 5 rund rozrzuconych

L: (11) 13 44-23 15 1

O: 000 00 – 0 2 7

WP: D. Simpson (3.1 IP, 1 H, 7 Ks, 0 BB), LP: Kolidakis (2.1 IP, 5 H, 4 BB, 1 K)

2+ TRAFIENIA: L: O. Boone (2), B. Collins (2), A. Rowe (2), D. Swaton (2); pary: L: kok; Wysokie tony: Swatton. 2+ RBI: Boone (2), Collins (2), Rowe (3), A. Doll (2), Swaton (2).

Jacksona Meltona 10, Waterloo 3

G: 220200 4-10 9 3

W: 100 000 2-3 4 8

WP: B. Sloan (7 IP, 4 H, 3 BB, 8 Ks), W: A. May (1 IP, 4 H, 0 BB, 2 Ks)

2+ HITÓW: JM: O. McDevitt (3), Sloan (2).

Garfield 14, Liberty 0 f/5 rund

L: 000 00-0 0 0

P: 930 2x – 14 12 1

WP: V. Grandizio (3 IP, 0 H, 1 BB, 6 Ks), PR: B. Terlecki (4 IP, 12 H, 7 BB, 4 Ks)

+ 2 TRAFIENIA: G: Bogucki (4), J. Sommer (2), E. Geddes (2), I. Hunt (2); 2+ RBI: G: Bogucki (3), Sommer (3), Geddes (2).

READ  Z Lake Placid na Ukrainę | Wiadomości, sport, praca

Heartland Christian 18, Latonia 4F / 5 inningów

HC: 552 60-18 23 0

L: 400 00-4 5 1

WP: A. Tsarnas (3 IP, 4 H, 2 BB, 1 K), LP: G. Evans (3.1 IP, 21 H, 2 BB, 4 Ks)

2+ Trafienia: L: A. Bulford (2); HC: O. Bender (3), D. Gault (4), D. Walker (4), B. Walker (2), S. Walker (3), W. Morgan (3), K. Stryffeler (2) ; Pary: L: pulford; HC: B. Walker, O. Bender (2), Gault, Morgan, D. Walker (2), POTRÓJNE: HC: Gault; Kluczowe ćwiczenia: L: bulford; HC: Gault. 2+ RBI: L: Bulford (3); HC: Gault (4), D. Walker (3), B. Walker (2), SWalker (2), SWalker (2), W. Morgan (4).

Bristol 7, Maplewood 3

M: 001100 1-3 6 2

B: 110410 x – 7 9 1

WP: Diesel Williams (5 IP, 4 H, 2 Ks, 2 BB), LP: T. Webster (5 IP, 7 H, 4 Ks, 1 BB)

2+ trafień: M: T. Webster (2); B: Kayden Koller (2), Mickey Burbach (2); Gra podwójna: M: Logan, Nelson; 2+ RBI B: Kohler (2), Keifer Swager (3).

Kardynał 11, Grand Valley 1F/5 inningów

GV: 001 00 – 1 2 4

Odp.: 103 34-11 11 3

WP: J. Bean (5 IP, 2 H, 7 Ks, 0 BB), LP: P. Plizga (3.2 IP, 8 H, 0 BB, 3 Ks)

+ 2 TRAFIENIA: C: T. Domen (2), Bean (3), A. Jones (2); Gra podwójna: C: J. Soltis, Bean (2); 2+ RBI: C: Domen (2), Bean (4), C. Tucker (2).

miękka piłka

Matthews 24, Lakeside 3 rundy f/5

M: 663 33-24 11 0

L: 130 00 – 3 2 6

WP: Pate (4 Ks, 5 BB), LP: Perry (1 K, 8 BB)

2+ HITÓW: M: Kelsie Newsome (2), Delgarbino (2); Gra podwójna: M: Shugart, Newsom; 2+ RBI: M: Newsome (4), Delgarbino (3).

Southington 9, Jackson Melton 3

WP: Beachchoose (4 KS)

2+ hity: S: M. Strock (2), G.Nieves (4), Grimm (2), Hudak (2); JM: dotknij (2); Małżonkowie: O: Hudak, Nieves; Kluczowe ćwiczenia: S: Nieves, Grimm; 2+ RBI: S: Nieves (2), Grimm (2).

Brookfielda 11, Garfielda 3

G: 200001 0-3 6 2

B: 061130 x – 11 15 3

WP: Miranda Nicholson (6 Ks), IP: Genovese (5 Ks, 1 BB)

2+ trafień: G: Han (2); B: Sophia Hook (2), Cadence Hoffman (2), Abby DeJoy (2), Jenny Pugh (2), Sami McNani (2), Miranda Nicholson (2); nawet: G: Genovese; b: hak, bagno; Kluczowe ćwiczenia: B: DeJoy; 2+ RBI: G: Gaje (2); B: Hoffmann (3), Pugh.

Lordstown 19, Windham 4F/5 rund

W: 400 00-4 4 7

L: (13) 24 0x – 19 7 3

WP: Madison Kihm (5 Ks, 4 BB), LP: Q. Justham (2 Ks, 10 BB)

Ponad 2 trafienia: L: Piper Clark (2), Carly DiBernardo (2); f: Justam (2), L. Inman (2); Binarny: L: Clark, DiBernardo; 2+ RBI: L: Clark (4), DeBernardo (4), Breah Johnson (4).

Mineral Ridge 20, Lowellville 10F/5 rund

Pan: 841 07 – 20 13 3

L: 201 70-10 8 7

WP: Laney Rigley (4 IP, 7 H, 3 Ks)

2+ HITÓW: MR: Kelcee Dye (4), Lily Merolillo (2), Maddy Ylonen (2), Sydney Wyllie (2), Rigley (2); podwójny: barwnik; góra: barwnik; 2+ RBI: MR: Ana Busse (4).

Canfield 2, Polska 0

P: 000000 0-0 2 1

O: 000101 x – 2 4 0

WP: Malena Toth (7 IP, 17 Ks, 2 BB, 2 H), LP: Katie McDonald (6 IP, 5 Ks, 0 BB, 4 H)

2+ HITÓW: C: Hailey Freedy (2), Jenna Triveri (2); 2+ RBI: Freedy (2).

Lakeview 8, Jefferson 3

J: 020100 0-3 5 0

Duży: 020420 x – 8 11 1

WP: Ella Chadwick (7 IP, 5 H, 2 Ks, 0 BB), LP: Sammie Speakman (6 IP, 11 H, 7 Ks, 1 BB)

READ  Poza sezonem Kapitan Wests Tigers Tim Shines Adam Douehy Brisbane Broncos Jesse Arthars

2+ trafień: L: Maggie Pavlanski (2), Mac Stowe (2), Izzy Haines (2), Haley Caban (2); Wysokie tony: J: Bodey Beckwith; Kluczowe ćwiczenia: L: Stowe; J: Kennedy Rogers, mówca; 2+ RBI: J: Rogers (2); L: Stowe (3), Haines (3).

Howland 15, Niles 0 F/5 inningów

Numer: 000 000 – 0 2 5

h: 0 (11) 3 1x – 15 13 0

WP: B. Tatar (3 IP, 1 H, 0 BB, 9 Ks), LP: Z. Beck (2 IP, 9 H, 0 BB, 0 Ks)

2+ hity: H: A. Massucci (2), Z. King (2), A. Spangler (2), C. Lopez (2), J. Fizet (2); Gra podwójna: H: Spangler, K. Campbell, Lopez, S. VanNess; trójka: H: Spangler; Strona główna Wycieczki: Fizet; 2+ RBI: H: Massucci (2), Campbell (2), Spangler (3), Fizet (2).

Crestview 19, kardynał Mooney 9F/6 rund

M: 000540-913

O: 012 1 (13) 2-19 20

WP: Emma Snyder (4.0 IP, 6 Ks, 3 chód), LP: Julianna Ramos (6.0 IP, 3 Ks, 6 chód)

2+ HITÓW: C: Brenna Figley (2), Katie Lissi (4), Chloe Stoops (2), Lexie Huff (3), Eme Cook (3), Ellie Ricketts (2), Madalyn Black (2); M: Allie Bloom (4), Delaney Uhlich (2), Sam Rotunno (2), Juliana Ramos (2). Dwie pary: C: Figley, Stoops, Ricketts, czarne; M: Rotunno, Blum, Ulish. Wysokie tony: C: Figley. Kluczowe ćwiczenia: M: Maria Phair. RBI: C: Figley (5), Lissi (3), Stoops (3), Huff (4), Black (2), Cook, Ricketts; M: Bloom (2), Olesh, Rotunno (2), Fire (2), Delaney Savitt.

Dziewczyny z Lacrosse’a

Polska 13, Boardman 7

Bramki: P: Sarah Forsyth (7), Lucy Harrell (3), Ava Sellers (2), Morgan Bailey 1

Asystenci: P: Harrell

Lekkoatletyka chłopców

Mistrzostwa Północnego Wschodu 8

Lake View 156,5, South Ring 133, Gerrard 117,75, Jefferson 108, Hubbard 53,75, Polska 41, Struthers 29, Niles 4

sztafeta 4×800: Lakeview 8: 41,6; 110 przez płotki: Nick Bengala (Gerrard) 15,65; 100: Klatka Bokzar (Jefferson) 11.04; Przekaźnik 4×200: Południowy zakres 1: 31,76; 1600: Zach Healy (widok na jezioro) 4:34.05; sztafeta 4 x 100: Gerard 43,96; 400: Grant Hitchcock (Jefferson) 52,0; 300 przez płotki: Nick Bengala (Gerrard) 40,00; 800: Xavier Weiner (bieg południowy) 2:06,62; 200: Aiden Lyon (bieg południowy) 22,56; 32:00: Zach Haley (widok na jezioro) 10:06,8; Przekaźnik 4 x 400: Południowy zakres 3: 40,07; Płyta: Ben Chaney (Hubbard) 142-8; Skok wzwyż: Domenico Simeone (Gerrard) 5-6. pchnięcie kulą: Wade Woodworth (Jefferson) 51-0; Skok w dal: Aiden Lyon (bieg południowy) 19-11,5; Skok o tyczce: Logan Foreman (Jefferson) 8-0.

Lekkoatletyka dziewcząt

Mistrzostwa Północnego Wschodu 8

Lakeview 167, Girard 160, South Range 89, Polska 63, Hubbard 49,5, Jefferson 42,5, Niles 42, Struthers 22

sztafeta 4×800: Lakeview 11:00,6; 100 przez płotki: Sidney Peterson (Lakeview) 16.49; 100: Cisia Triplett (Gerrard) 12,53; Sztafeta 4×200: Gerard 1:49,74; 1600: Jalyn Deleon (Lakeview) 5:47.06; sztafeta 4×100: Gerard 51,46; 400: Mia Malito (Gerrard) 1:02,6; 300 przez płotki: Stacia Hall (widok na jezioro) 48,51; 800: Jalen DeLeon (widok na jezioro) 2:30,7; 200: Sieasia Triplett (Gerrard) 25,94; 3200: Gianna Sabatino (Gerrard) 13:13,4; Przekaźnik 4×400: Lakeview 4: 16,4; Pchnięcie kulą: Annie Lumsden (południowy zasięg) 34-9,74; Skok w dal: Mia Malito (Gerard) 17-0; Płyta: Katie Biggs (Polska) 112-8; Skok wzwyż: Mia Malito (Gerard) 4-8; Skok o tyczce: Sydney Peterson (widok na jezioro) 8-6.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej