Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kmart przedstawia nowych robotników

Dziwaczny film uchwycił plany Kmart dotyczące nowej robotycznej siły roboczej, która ma trafić do sklepów jeszcze w tym roku.

Kmart potwierdził, że wprowadzi armię robotników po tym, jak pojawił się film przedstawiający wczesny model oferowany klientom.

Krótki klip przesłany do TikTok pokazywał wysokiego, przeważnie różowego robota imieniem Tory przetaczającego się po alejkach sklepu firmy w Burwood w Sydney.

Na robocie znajdował się baner z napisem „Cześć! Jestem Tori!”

„Nie zawracaj mi głowy, tylko liczę zapasy na naszych półkach.

„Nie musisz schodzić mi z drogi… Będę cię omijać!”

Lil Phyllis, dyrektor ds. klientów firmy Kmart, potwierdził, że „roboty samonawigujące” są wykorzystywane do śledzenia poziomu zapasów i są bardziej aktywne w sklepach z dnia na dzień.

„Wiemy, że główną słabością klientów jest dostępność produktów” – powiedział Phyllis Channel Seven.

„Tori to samojezdny robot Kmart, który codziennie zlicza nasze zapasy za pomocą technologii RFID (Radio Frequency Identification) w sklepie przez noc.

„Kiedy mamy dokładną ofertę magazynową, możemy pomóc większej liczbie klientów uzyskać produkty, których chcą, kiedy tego chcą i niezależnie od kanału, w którym robią u nas zakupy.

Phyllis powiedziała, że ​​w nadchodzących miesiącach do sklepów zostanie wprowadzonych więcej robotów.

„Jesteśmy obecnie na etapie wstępnej oferty i będziemy mieć Tory w większości naszych sklepów do Bożego Narodzenia w tym roku” – powiedział.

READ  Udział inwestorów w obrotach instrumentami finansowymi na GPW w I półroczu 2021 r.