Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kwakrzy prowadzą |  Wiadomości, sport, praca

Kwakrzy prowadzą | Wiadomości, sport, praca

Will Madison z Salem Quakers awansował w sztafecie na 3200 metrów z ósmego na czwarte miejsce w barażach Division II District na stadionie Cebu w czwartek. (Dziennik poranny / Ron Firth)

Salem – dziewczyny z Salem wygrały pierwszy wyścig, Will Madison miał świetną kotwicę, która podniosła chłopców z Salem w drugim wyścigu, a Quakers biegli przed publicznością w swoim rodzinnym mieście w czwartek.

Kwakrzy są pierwszymi liderami chłopców i dziewcząt w zawodach lekkoatletycznych Division II District na stadionie Cebu.

Dziewczęta z Salem powtórzyły tytuł mistrzyni dystryktu w sztafecie na 3200 metrów, a Ella Double, Megan Stafford, Maggie Hubbell i Maggie Hall wygrały z czasem 9:26,17.

Starszy Salem Ryan Camperman również wygrał 20-metrowy rzut dyskiem rzutem na 172-stopy-7, podczas gdy senior Salem McKenna Rudy prowadził putt (39-1).

W końcu wciąż rozmawiali o etapie Madison, który podniósł sztafetę chłopców na 3200 metrów z ósmego na czwarte miejsce. Jego czas 1:55 na pół mili pomógł zespołowi Quakers z Colinem Helmickiem, Parkerem Warrenem i Cooperem Barthem osiągnąć najlepszy w sezonie czas 8:13,49 i zająć ostatnie miejsce w regionie.

Czterej najlepsi zawodnicy z każdej imprezy awansują do zawodów Austintown Fitch Regional w przyszłym tygodniu.

Salem senior Dillon Monroe był drugi w skoku w dal chłopców (19-11 1/2), podczas gdy Kenneth Starcher Jr. z West Branch był trzeci (19-7), a Aiden Lyon był czwarty (19-6 1/2).

Seniorka z Salem, Zoe Reed, zajęła drugie miejsce w skoku wzwyż dziewcząt (5-0), a juniorka z Salem, Kylie Carlisle, zajęła czwarte miejsce w pchnięciu kulą (34-2).

Zlot okręgowy kończy się w sobotę pozostałymi imprezami terenowymi o 11:30 i finałami biegowymi o 12:30.

wyniki chłopców

(Pierwsze cztery awansują do

Region Austintown Fitch)

Sztafeta 32:00: 1. Marlington (Cohen Boyce, Michael Nichols, Luke Ryan, Colin Simanski) 8:03,24; 2. CVCA 8: 09,80; 3. Niesprawiedliwy 8: 12,92; 4. Salem (Colin Helmick, Parker Warren, Cooper Barth, Will Madison) 8:13,49; 5. Południowy pasmo 8: 17,32; 6 – Mogador Pole 8: 22,38; 7 – Garrettsville Garfield 9:26,27; 8. Urszulanki z Youngstown 10:20.

READ  Scott Sattler, gwiazda jest jednym z ich najgorszych graczy

Dyskusja: 1. Ryan Kammerman (Salem) 172-7; 2 – Jesse Grace (Garfield) 152-9; 3 – Alex Walter (Manchester) 137-9. 4 – Biskup Haford (Buchtel) 135-8; 5. Christian Grismann (teren) 134-11; 6 – Camden Radici (pole) 133-3; 7. Cameron Edwards (Garfield) 131-6. 8. Alec Turnbull (Salem) 126-11.

Skok w dal: 1. Lamar Taylor (Coventry) 20-6; 2 – Dillon Monroe (Salem) 19-11 1/2; 3 – Kenneth Starcher (Oddział Zachodni) 19-7; 4 – Aiden Lyon (bieg południowy) 19-6 1/4; 5 – Xavier Williams (Południowy kanton) 19-5 1/4; 6 – Leo Grandizio (Garfield) 18-5 3/4; 7 – Christian Pascarella (Struthers) 18-11 1/2; 8. Lucas Adams (Salem) 18-6 1/2.

najlepiej wykwalifikowany

110 przez płotki: 1. Ty Bova (CVCA) 15,62; 8. Kenneth Starcher (dywizja zachodnia) 17.28.

100 Dash: 1. Luke Yoder (Fairless) 11.19; 5. Troy Coombs (pasmo południowe), 11.47.

Przekaźnik 800: 1. Akron Buchtel 1:29.01; 3. Pasmo Południowe 1: 32,15; 4. Salem 1: 33,58.

1600 BIEGU: 1. Colin Cernansky (Marlington) 4:53,81; 7. Dominic Ormiston (West Branch) 5:00.25; 10. Emmett Slabach (bieg południowy) 5:01,42; 14. Colin Helmick (Salem) 5:03,71; 16 – Cooper Barth (Salem)

sztafeta 400: 1. Akron Buchtel 43,49; 3 – Pasmo Południowe 44,69; 6. Salem 45,55.

400 Dash: 1. Jarrett Jordlick (Ursulin) 50,48; 3 – Hudson Moorefield (pasmo południowe) 51,41; 5. Drew DeShields (Oddział Zachodni) 53.12.

300 przez płotki: 1. Ty Bova (CVCA) 42.04; 3 – Brady Krumbacher (seria południowa) 42,78; 8. Kenneth Starcher (Oddział Zachodni) 43,99.

800 RUN: 1. Bradlee Keehn (niesprawiedliwy) 2:07,32; 4. Will Madison (Salem) 2:09,59; 9. Zwycięzca Xaviera (pasmo południowe) 2:10,20.

200 kresek: 1. Luke Yoder (niesprawiedliwy) 22,72; 2. Aiden Lyon (bieg południowy), 22,76.

1600 Przekaźnik: 1. Akron Buchtel 3:27.94; 5. Pasmo południowe 3: 34,81; 8. Salem 3: 38.01.

READ  Punkty Van Gisbergena Reynoldsa w treningu Supercars 2 w Winton

——

wyniki dziewcząt

(Pierwsze cztery awansują do

Region Austintown Fitch)

3200 Przekaźnik: 1. Salem (Ella Double, Megan Stafford, Maggie Hubbell, Maggie Hall) 9:26,17; 2. CVCA 9: 37,64; 3 – Canfield 10: 57,13; 4. Marlington 11: 47,53; 5. Akron Manchester 12:25.30.

Stanowisko strzeleckie: 1. McKenna Rudy (Salem) 39-1; 2 – Mackenzie Neal (CVCA) 38-11; 3 – Abigail Seward (niesprawiedliwy) 35-7 1/4; 4 – Kylie Carlisle (Salem) 34-2. 5 – Indonica Woods (oddział zachodni) 33-1 1/2; 6 – Riley Pietrow (Manchester United) 32-9. 7. Mia Rae (kanton południowy) 31-11 1/2; 8. Abe Wilson (oddział zachodni) 31-4 3/4.

Skok wzwyż: 1. Maria Richards (CVCA) 5-3; 2 – Zoe Reid (Salem) i Mia Rae (Southern Canton) 5-0. 4 – Zoe Steele (niesprawiedliwy) 4-10; 5. Ava Andrella (Manchester), Claire Bruner (West Division) i Alexis Hall (South Canton) 4-10; 8. Maura Seibert (Fairless), Makenna Lins (West Branch), Emma Puhl (Polska), Kami Rohm (Salem) i Sophia Schroeta (CVCA) 4-6.

najlepiej wykwalifikowany

100 przez płotki: 1. Elizabeth Mason (Marlington) 15,91; 8. Haley (Oddział Zachodni), 17.82.

100 Dash: 1. Devona Smith (Poshtel) 12,84; 2 – Kennedy’s Burger (oddział zachodni) 12,96; 7. Angie Hofacker (Salem) 13,79.

Przekaźnik 800: 1. Akron Buchtel 1:42,95; 2. Oddział Zachodni 1: 45,85; 4. Salem 1:47,39.

Sztafeta 400: 1. Akron Buchtel 50,28; 2 – Oddział Zachodni 50,71; 4. Salem 51,86.

400 Dash: 1. Riley Hutton (Salem) 59,39; 2 – Sophia Gregory (Oddział Zachodni) 59,49; 7- Ella Double (Salem), 62,93.

300 przez płotki: 1. Ava Littler (Canfield) 48,25; 4. Haley Fohr (Oddział Zachodni) 49.20.

800 Wyścig: 1. Madeline Adams (boisko) 2:33,21; 5. Maggie Hall (Salem) 2:39.15; 8. Maggie Hubbell (Salem) 2:41.00;

READ  Rob Page: Trener Walii chce pozostać na stanowisku trenera pomimo bolesnej porażki w rzutach karnych z Polską w eliminacjach do Euro 2024 | wiadomości piłkarskie

200 Dash: 1. Tiana Burton (Poshtel) 26.30; 2 – Kennedy’s Burger (oddział zachodni) 26,58; 5 – Riley Hutton (Salem) 27.18.

1600 sztafeta: 1. Salem 4: 08.26; 3. Oddział Zachodni 4: 15,52.


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej