Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Losowanie gry pojedynczej kobiet French Open 2023, wyniki

Losowanie gry pojedynczej kobiet French Open 2023, wyniki

na French Open, Iga Świątek Pochodzący z Polski chce zdobyć trzeci tytuł Rolanda Garrosa i czwarty tytuł Wielkiego Szlema w klasyfikacji generalnej.

Turniej jest transmitowany na żywo w NBC Sports. paw The Tennis Channel według punktów turniejowych w Paryżu.

Miejsce nr 1 Świątek z Polski mogłoby dołączyć Serena Williams I Justyna Henin Jako jedyna kobieta od 2000 roku wygrała trzy lub więcej turniejów French Open.

W środę skończy 22 lata i może zostać najmłodszą kobietą, która od tego czasu zdobyła trzy francuskie tytuły Monika Selek w 1992 roku i najmłodsza kobieta, która zdobyła cztery tytuły w klasyfikacji generalnej od czasu Williamsa w 2002 roku.

French Open: harmonogram transmisji | Męska loteria

Ale Świątek nie weszła do turnieju z dominacją z 2022 roku, kiedy wygrała 16-0 w wiosennym sezonie na glinie w ciągu 37 meczów z rzędu.

Wycofała się z ostatniego meczu przed French Open z powodu kontuzji prawego uda i powiedziała, że ​​​​to nie jest poważne. Wcześniej przegrała finał kolejnego turnieju na kortach ziemnych z mistrzynią Australian Open Ariny Sabalenki Białoruś.

Sabalenka, drugie rozstawienie, jest jej największą rywalką w Paryżu.

Numer 3 Jessica Pegula, zajmujący wyższą pozycję w rankingu Amerykanin lub kobieta, został wyeliminowany w trzeciej rundzie. nr 4 Elena Rybakina Kazachstan, który w tym roku odniósł trzy zwycięstwa nad Swatikiem, wycofał się przed meczem trzeciej rundy z powodu choroby.

numer 6 Coco Jovewicemistrz Świątek w zeszłym roku, ma największą nadzieję, że zostanie pierwszym Amerykaninem, który od tego czasu wygra tytuł Wielkiego Szlema w grze pojedynczej Zofia Kenina na Australian Open 2020. Jej 11-meczowa susza jest najdłuższą dla Amerykanki od czasów Seles Wygrała Australian Open w 1996 roku.

więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o French Open 2023

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!

READ  Wally Lewis Medal, Player of the Series, New South Wales Blues vs Queensland Maroons, Game 3, Robin Cotter zdobywa nagrodę Player of the Series

Losowanie gry pojedynczej kobiet 2023 French Open