Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Manly Sea Eagles, Manasseh Faino, Więzienie, Mormon Dance Stabbing, Więzienie, Apel, Przełamując ciszę, Wywiad z więzienia, Wiadomości

Manly Sea Eagles, Manasseh Faino, Więzienie, Mormon Dance Stabbing, Więzienie, Apel, Przełamując ciszę, Wywiad z więzienia, Wiadomości

Uwięziony były gracz NRL Manizzi Vaino podobno odwoła się od wyroku po tym, jak został uznany winnym zadźgania lidera młodzieżowego poza tańcem kościoła Mormonów.

24-latek został skazany na co najmniej cztery lata i trzy miesiące w grudniu 2022 r. – i teraz oświadczył: „Jestem niewinny”.

W rozmowie z The Daily Telegraph Faino powiedział: „Chcę oczyścić swoje imię, wrócić do domu, aby wesprzeć rodzinę i wrócić na boisko. Chcę, aby ta sprawa została rozwiązana”.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Adwokat z Sydney Paul McGeer i adwokat Michael Smith mają w środę złożyć apelację Fainoa do Sądu Apelacyjnego w sprawach karnych.

Zespół prawny Fainu będzie podobno dążył do uniewinnienia wszystkich zarzutów, co prawdopodobnie spowodowałoby, że NRL unieważniłoby swoją politykę braku winy, jeśli się powiedzie.

„Byłoby bardzo dziwne, gdyby nie (uchylili rezygnacji), ponieważ to (sprawa) była jedynym powodem, dla którego ustąpił w pierwszej kolejności”, powiedział McGuire o polityce NRL.

Kontrakt Fainu z Manly wygasł po sezonie 2021, ale Sea Eagles podobno nadal płacili część jego kontraktu, aby pomóc jego rodzinie.

„Manase ma się dobrze (w więzieniu), ale zdecydowanie chce odwołać się w tej sprawie i jest zdesperowany, by wrócić i wesprzeć swoją rodzinę oraz ponownie zacząć grać w piłkę nożną” – powiedział McGeer.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!

Foxx wraca do Dogs przed terminem | 00:50

Więcej wiadomości z NRL

Oceny wytrzymałości: mocowanie amortyzatora ma NRL na uwadze, ponieważ zjeżdżalnia burzowa ujawnia problem

„ŁATWE DOSTĘPNE”: nalot NRL Rugby może wybuchnąć jako główne oczy Robbo i Roostera

READ  Giannis Antetokounmue vs Kevin Durant, Brooklyn Nets vs Milwaukee Bucks, news, wyniki, rezultaty, Demar DeRozan zdobywa 50 punktów dla Chicago Bulls, MVP, Philadelphia 76ers, James Harden,

Dragons: A Twist in the Red V polowanie na bossa, gdy wezwanie szturmowca Bellamy’ego pokazuje pojawienie się lidera

„D-DAY”: Trbojevicowi brakuje czasu w rzutach karnych dla finalistów z NSW, którzy zajęli piąte miejsce

„Doszliśmy do ostatecznych wniosków, przygotowując i składając nasz apel w sprawie Manase Fainu.

„Spodziewamy się, że zostanie to ustalone w ciągu najbliższych 24 godzin.

„Będzie to oparte na wielu rzeczach, w tym na ryzyku udowodnienia tożsamości i na tym, jak bardzo może to być niewiarygodne.

Jeśli nam się to uda, Sąd Apelacyjny może uchylić wyrok skazujący, co oznacza, że ​​orzekł, że oskarżony musi być niewinny i zostanie natychmiast zwolniony.

„Alternatywnie mogliby nakazać ponowne rozpatrzenie sprawy lub odrzucić apelację, co oczywiście byłoby gorszym scenariuszem”.

Fainu rozegrał 34 występy dla Manly’ego po swoim debiucie w 16. rundzie sezonu 2018.