Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Matthew Renshaw otwiera się na chaos Covid-19, wiadomości z krykieta 2023

Matthew Renshaw otwiera się na chaos Covid-19, wiadomości z krykieta 2023

Długo oczekiwany powrót Matthew Renshawa do krykieta testowego nie poszedł zgodnie z planem. Wieczny deszcz, pozytywne testy Covid-19 i połamane parasole mogły nie być tym, co sobie wyobrażałeś Jego pierwszy mecz po stronie eksperymentalnej.

26-latek doświadczył już wzlotów i upadków profesjonalnego krykieta. Początkowo został przeniesiony do zespołu testowego jako 20-letni cudowny odbijający, debiutując na arenie międzynarodowej przeciwko RPA w grudniu 2016 roku.

Później tego lata Renshaw zaliczył swoje dziewicze stulecie testowe przeciwko Pakistanowi na SCG, uzyskując 184 punkty w teście noworocznym 2017.

Obejrzyj Australia kontra RPA. Wszystkie mecze demonstracyjne na żywo i przerwy na reklamy w grze na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

„To był dla mnie wyjątkowy dzień i nadal uwielbiam go oglądać. To dla mnie wspaniałe wspomnienie” – powiedział Renshaw Fox Cricket w sobotę rano.

„Może wtedy byłem u szczytu swoich możliwości… ale wydaje mi się, że od tego czasu moja gra bardzo się rozwinęła”.

Cummins dręczy RSA specjalnym zaklęciem | 04:58

Left Hand został nieoficjalnie usunięty rok później po rozczarowującej trasie po Bangladeszu. Został usunięty z zespołu Queensland po dwóch latach, co skłoniło go do całkowitej przerwy od sportu i skupienia się na swoim zdrowiu psychicznym.

„Covid przyszedł dla mnie w odpowiednim momencie” – wyjaśnił Renshaw.

„Właśnie zrobiłem sobie przerwę od krykieta i naprawdę musiałem zrobić to, co chciałem zrobić ze swoim życiem.

„Chciałem spróbować się wykazać i udowodnić, że mogę tam wrócić”.

Matthew Renshaw z Australii. Zdjęcie autorstwa Marka Colby’ego/Getty ImagesŹródło: Getty Images

Od czasu powrotu do krykieta stanowego Renshaw jest jednym z czołowych strzelców Queensland w Sheffield Shield. Tego lata zdobył 310 runów z wynikiem 51,66, w tym niepokonane podwójne stulecie przeciwko Nowej Południowej Walii w październiku.

READ  Alistair Clarkson opowiada o śledztwie dotyczącym rasizmu w Hawthorn, Chris Fagan wraca do Brisbane jako trener, North Melbourne, data rozpoczęcia

Renshaw trafił 81 i 101 punktów przeciwko West Indies podczas meczu Premier XI w zeszłym miesiącu w Canberze, a kontuzja palca Camerona Greena otworzyła drzwi do przywołania testu.

Rankiem pierwszego dnia noworocznego testu przeciwko RPA Renshaw poprosił o tabletkę na katar sienny na katar i ból gardła.

Szokująca recenzja podsumowuje Proteas Tour | 02:03

„Zwykle dostaję kataru siennego wszędzie poniżej granicy z Queensland” – wyjaśnił Renshaw.

„Zrób dla mnie test na Covid” – powiedział Doktor. Gdy tylko pojawiła się ta linia, chwyciłem swoje torby.

„Naprawdę nie wiedziałem, co się dzieje. Na szczęście pozwolono mi grać.”

Zmuszony do izolacji w szatni, Renshaw był zamknięty z dala od kolegów z drużyny i personelu pomocniczego przez pierwsze trzy dni testów.

Matthew Renshaw z Australii. Zdjęcie autorstwa Marka Colby’ego/Getty ImagesŹródło: Getty Images

„To była dziwna rzecz dwa dni przed uderzeniem, nie spędzając z nikim czasu, siedząc samotnie w szatni. To była taka zabawna historia, którą mógłbym opowiedzieć wnukom” – zaśmiał się.

„Kiedy po raz pierwszy tam dotarłem, rzuciłem wszystko. Byłem w tym momencie tak nisko, że myślałem, że nie będę w stanie nic zrobić.

Kilka krzyżówek, kilka sudoku, dużo gry w cierpliwość.

„Nie jestem świetny sam w najlepszych momentach, a potem, kiedy dodasz do tego nerwy meczu testowego w tym pokoju, było to bardzo trudne”.

Drugiego dnia testu SCG, czekając na uderzenie w pobliżu australijskiej ziemianki na granicy SCG, Renshaw osłonił się przed słońcem parasolem i w jednej chwili szybko rozpowszechnił się w mediach społecznościowych, silny wiatr przewrócił się i złamał jego parasol , wywołując drwiny widzów z Sydney.

„Patrz gołym okiem!” | 02:36

„Wydawało się, że to właściwa wioska” — powiedział Renshaw.

„Czułem, że pomniejszanie lokalnych subbiesów trochę mnie przywróciło do korzeni.

READ  Polska przegrywa po chybieniu rzutu karnego w ostatniej sekundzie | Wiadomości, sport, praca

Baldachim był w strasznym stanie. Na szczęście chłopcy trochę się wycofali, więc mogłem mieć ten odcień”.

Renshaw w końcu dostał swoją szansę w czwartkowy wieczór, wychodząc z trenerem i innym napastnikiem z Queensland, Usmanem Khawają. Jego pierwsza dostawa, zmierzona z szybkim Proteas Kagiso Rabada, została przerwana przez jego delikatną nogę do granicy.

Matthew Renshaw z Australii. Zdjęcie: Cameron Spencer/Getty ImagesŹródło: Getty Images

„Miałem tak dobrą atmosferę, kiedy tam wyszedłem i po prostu próbowałem się tym cieszyć” – powiedział Renshaw.

„Nie wiesz, kiedy jest ostatni mecz testowy. Minęło pięć i pół roku od mojego ostatniego, więc po prostu staram się cieszyć chwilą. „

Renshaw miał pięć lat, kiedy deszcz wymusił wczesne zakończenie drugiego dnia, a Khawaja był niepokonany na drugim końcu w 195. Cały trzeci dzień był bałaganem, a początek czwartego dnia został opóźniony przez pogodę.

„Mam nadzieję, że będę tam z nim, gdy osiągnie 200 lat” – powiedział Renshaw.

„Przekroczył mój najlepszy wynik w teście krykieta (w czwartek), wskazał na mnie i dał mi kciuk w górę. Zawsze dobrze jest widzieć, jak myśli o mnie podczas odbijania.”