Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

McDonald's w końcu uruchomił w Australii „Happy Meal dla dorosłych” z sześcioma McNuggetami do odebrania

McDonald's w końcu uruchomił w Australii „Happy Meal dla dorosłych” z sześcioma McNuggetami do odebrania

McDonald's w końcu wprowadził na rynek australijski „Adult Happy Meal” – prawie dwa lata po wprowadzeniu go na rynek w USA.

Gigant fast foodów po raz pierwszy wypuścił limitowaną edycję pozycji z menu dla dzieci we współpracy z amerykańską marką modową Cactus Plant Flea Market w październiku 2022 r.

Później wypuściła swój drugi dorosły Happy Meal, do którego pod koniec ubiegłego roku do ekspertów od burgerów dołączył amerykański artysta Kerwin Frost.

Jednak zbyt duże pudełko, w którym znajduje się mnóstwo przedmiotów kolekcjonerskich, nigdy nie zostało wypuszczone w Australii.

Po przezwyciężeniu ostrej reakcji na tę decyzję, w wyniku której Australijczycy nawoływali do Macca's, próbując pozbawić ich „szczęśliwego posiłku dla dorosłych”, wygląda na to, że w końcu nadeszła nasza kolej.

Od 14 lutego miłośnicy fast foodów mogą kupować pudełka „dla dorosłych”, które obejmują frytki, napój i do wyboru 10-częściowy kurczak McNugget lub Big Mac.

Oczywiście żaden Happy Meal nie byłby kompletny bez zabawki, a Macca ujawniła news.com.au, że pudełko dla dorosłych oznacza także powrót „kultowych przedmiotów kolekcjonerskich z lat 90.” McNugget Baddies.

„McNugget Buddy po raz pierwszy zaprezentowano Australijczykom w 1998 r. w ramach ograniczonego czasowo Happy Meal, podczas którego prezentowane były świecące w ciemności przedmioty kolekcjonerskie McNugget Buddy” – powiedziała Amanda Nakad, dyrektor ds. marketingu w McDonald's Australia.

„Są znani ze swoich zwariowanych przygód, dzikiej wyobraźni, wyjątkowych osobowości i wymiennych kostiumów.

„Bez względu na to, ile czasu minęło, fani Mekki nigdy nie zapomną uczucia, jakie towarzyszyło im podczas otwierania pudełka Happy Meal, aby zobaczyć niespodzianki w środku.

„Fani powiedzieli nam, że chcą ponownie uczcić to kwintesencja dzieciństwa, więc zadbaliśmy o potrzeby dużych dzieci”.

Frost, który stworzył „Specjalną Grupę Przyjaciół”, stwierdził, że posągi „przedstawiają różne aspekty wyrażania siebie” i określił tę współpracę jako „nierealną, spełnienie marzeń”.

READ  Dziesięć najlepszych książek 2021 r.

„McDonald's był wspaniałym partnerem od samego początku i naprawdę pozwolił mi na nieograniczoną kreatywność” – powiedział.

„Mam nadzieję, że fundusz Kerwin Frost Fund będzie przypomnieniem ludziom, aby doskonalili swoją kreatywność i nie bali się pokazywać światu, kim naprawdę są”.

Długo oczekiwane pojawienie się McNugget Buddies Down Under oznacza, że ​​gra jest dostępna w Australii po raz pierwszy od czasu jej wycofania w 2019 roku.

Tym razem do każdej z nich dołączone są kolekcjonerskie karty kolekcjonerskie, które według Macca „zabiorą duże dzieci w podróż po wspomnieniach”.

Ogłoszenie z pewnością będzie zaskoczeniem dla fanów Macca, którzy początkowo narzekali, że Australia nie otrzymała początkowego „Adult Happy Meal” dołączonego do czterech zabawek – z których trzy to przeprojektowane wersje maskotek McDonald's: Grimace, Hamburglar i Ptaszyna.

W czwartej grze pojawiła się zupełnie nowa postać o imieniu Buddy, która wydaje się być pracownikiem McDonald's.

„Kolejna rzecz, której nie będzie miała australijska Macca” – napisał w Internecie jeden sfrustrowany użytkownik, gdy pozycja z menu dla dorosłych stała się wirusowa.

„Potrzebujemy tego tam na dole” – błagał inny.

Trzecia powiedziała: „Proszę, podaruj nam Happy Meal dla dorosłych Australijczyków”.

Adult Happy Meal wywołał spore zamieszanie w USA, a fani burgerów oszalały na punkcie jego ograniczonej oferty w mediach społecznościowych.