Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna idzie do McDonald’s na lunch – ale zamiast tego wychodzi z torbą pieniędzy

Wycieczka jednego człowieka do McDonald’s nie przyniosła ani grosza.

the Poczta Nowego Jorku Raporty wskazują, że użytkownik TikTok, Josiah Vargas, który występuje pod pseudonimem dookiedoeboy, twierdził, że kiedy jechał swoim lokalnym samochodem do McDonald’s, aby coś szybko przekąsić, wręczono mu torbę pełną gotówki oraz zamówionego hot doga przez McMuffina.

Film, który skoczył do ponad 891 000 wyświetleń i przekroczył 205 000 polubień, pokazał, jak Vargas otwiera swoją torbę podręczną i najwyraźniej znajduje w niej ogromną gotówkę.

„Co jest w tej torbie? Co jest w tej torbie? „, powiedział Vargas w filmie TikTok, ujawniając torby Ziploc pełne rachunków.

– Tutaj tylko kilka tysięcy dolarów – zauważył. Co to jest? Dlaczego oni to robią?

„Teraz muszę to zwrócić, bo chyba jestem dobrym człowiekiem” – dodał Vargas, który nie wspomniał o lokalizacji restauracji.

Następnie Vargas odwrócił się, by zabrać nawigatora z powrotem do restauracji.

„Dlaczego mi to robicie? Czy wiecie, jak bardzo chcę tych pieniędzy?” Vargas najwyraźniej zadał sobie pytanie, wysiadając z samochodu.

Kiedy oddał go personelowi w środku, żartobliwie zapytał ich, czy piorą pieniądze. Załoga, która pracowała tego dnia, wydawała się całkowicie zwolniona ze zwrotu gotówki, gdy wybuchł między nimi refren „O mój Boże”.

Słychać było nawet, jak jedna z pracownic mówiła, że ​​chce przytulić Vargasa i zrobić mu zdjęcie.

„Wszyscy mnie tulili, dziękowali i płakali, a ja dostaję darmowego McDonalda na miesiąc” – powiedział Vargas do swojej kamery, wracając do samochodu po spełnieniu dobrego uczynku. Twierdził również, że dali mu nagrodę w wysokości 200 dolarów.

Jednak chociaż Vargas postąpił słusznie, zwracając pieniądze, niektórzy komentatorzy TikToka przyznali, że nie zrobiliby tego samego, gdyby znaleźli się w takiej sytuacji.

READ  Netflix został pozwany przez akcjonariuszy za niskie ceny akcji

„Nie chcę”, żartował jeden z użytkowników w sekcji komentarzy.

Inny zgodził się, pisząc: „Dosłownie powiem:„ Wszechświat mnie pobłogosławił ”. ✨ 🧚🏼 🍄 I odejdź. Lol.”

„Tak, nie oddam pieniędzy”, powiedział jeden z nich, „McDonald’s będzie w porządku”, podczas gdy jeden z komentatorów twierdził, że Vargas najprawdopodobniej uratował wypłaty pracowników.

„Ktoś zachował swoją pracę, ponieważ postąpiłeś słusznie, człowieku” – napisali.

W kolejnym filmie Vargas przyznał, że później wrócił do McDonald’s – ale tym razem nie mieli pojęcia, kim jest.

„Zapisali moje nazwisko i numer, a ja musiałem zapłacić za mojego McChickena i Sprite’a, co było w porządku. Nie martwię się tym zbytnio” – twierdzi.

„To jest Makripow!” Jedna osoba skomentowała w odpowiedzi.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą