Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Michael Symington 1947-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – W środę 25 sierpnia 2021 zmarł Michael „Mike Symington”, ukochany polski nauczyciel i trener.

Mike urodził się 4 października 1947 roku w rodzinie Margaret „Paige” Arens i Williama „Billa” Symingtona, wychował się w Polsce, gdzie mieszkał przez całe życie.

Buldog był Polakiem w sercu, krążył w jego żyłach niebiesko-białych. Ukończył liceum w Poland High School w 1966 roku jako gwiazda piłki nożnej i otrzymał stypendium piłkarskie na University of Miami, gdzie był trenerem Beau Schimbichler. Później ukończył Mount Union College, gdzie został uhonorowany tytułem Człowieka Roku. Mike był również członkiem bractwa Phi Kappa Tau. Mike uzyskał tytuł magistra literatury angielskiej na Uniwersytecie Stanowym w Kent i wrócił do Polski, gdzie przez wiele lat uczył angielskiego i literatury w liceum i otrzymał tytuł Nauczyciela Roku. Mike był także trenerem piłki nożnej i lekkoatletyki, pełniąc funkcję trenera piłki nożnej od 1984 do 1985 roku. Mike został wprowadzony do Galerii Sław Sportu Liceum w Polsce w 2005 roku. Po 37 latach służby Mike przeszedł na emeryturę w 2012 roku.

Mike był zapalonym czytelnikiem i miał duży zbiór książek. Kocham poezję i biografie historyczne. Jego ulubionymi autorami byli Ernest Hemingway i Pat Conroy.

Mike był członkiem Polskiego Kościoła Prezbiteriańskiego, służąc jako diakon i starszy.

W 2006 roku poprzedził go jego najstarszy syn, Philip Symington. Ojciec William Symington w 1987 roku, a matka Margaret Aryns Symington w 1969 roku.

Mike pozostawił córkę i najlepszą przyjaciółkę, Meredith Symington (narzeczoną Matta Smitha) i syna Stephena Symingtona, wszyscy z Akron. Opuszcza także swoje ukochane siostry, Margaret „Peggy” (Robert) Wilson z Coronado w Kalifornii i Robertę „Bobby” Symington z Corrales w Nowym Meksyku; Podobnie jak jego „ukochana” Regina Resik.

Mike był szanowany i kochany przez wszystkich, którzy go znali.

Nabożeństwo żałobne na cześć życia Mike’a odbędzie się w sobotę 9 października 2021 r. o godzinie 11:00 w Kościele Prezbiteriańskim w Polsce w obecności dr Paula Andersona. Pogrzeb odbędzie się na polskim cmentarzu Riverside.

READ  Polscy posłowie zatwierdzają kontrowersyjną ustawę wymierzoną w opozycję

Aranżacje prowadzi Dom Pogrzebowy Cunningham-Becker w Polsce. Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)