Tom Brady, Buccaneers vs Patriots, przekazywanie miary, wideo

od chwili NFL Harmonogram z Buccaneers grającymi w Nowej Anglii przyszedł na deszczową noc, która oczywiście zakończyła się wygraną na Gillette Stadium, Tom Brady Wiedziałem, że to będzie zupełnie inne.

Przyznał, że został przeniesiony do gry w Patriots w niedzielny wieczór na „świetnym dla mnie stadionie”. Odniósł się do „pogody w stylu patrioty” i kibicującego tłumu – dla gospodarzy, a nie gościa rozgrywającego. Zdał sobie nawet sprawę, jak nieprzyjemna może być „mgła z mgły” mobilizująca obronę Nowej Anglii.

O tak, cieszył się również zwycięstwem 19-17, które nie było klasycznym Bradym, ale było wystarczająco dobre.

„Są to ludzie, z którymi dzieliłem moje życie i jestem wdzięczny za wszystko, co wnieśli do mojego życia” – powiedział Brady. „Czuję, że zawsze będę częścią społeczności.

– To były tylko emocjonalne chwile, kiedy myślę o przyjściu tutaj i zagraniu. To trudne środowisko piłkarskie. Fani to pokochali.

Jak Pantery świętują premiera NRL

Siedmiokrotny mistrz Super Bowl, sześciokrotny z Patriotami, przez większość wieczoru zmagał się w deszczowych warunkach. Był wygwizdany – często.

Będąc Bradym, również wygrał.

Brady zdobył Tampa Bay na 45 jardów z pomocą rzutu karnego z 31 jardów za podanie, a Ryan Sukop strzelił 48 jardów z pola w wygranym 19-17. Podczas gdy większość meczu nie była klasykiem dla 44-letniego rozgrywającego, marsz do zwycięstwa wydawał się odpowiedni w miejscu, w którym Brady wygrał 135 ze swoich 158 meczów.

– To było świetne – powiedział Brady. „To był mój dom od 20 lat. Mam najlepsze wspomnienia. Tu urodziły się moje dzieci. To po prostu cudowne miasto, cudowne miasto, cudowna okolica. Uwielbiam to tutaj. Mam wiele osób, z którymi mam związki z, ale chodziło o ten zespół, który przybył tutaj, aby wygrać. Nie chodziło o jednego gracza. Chodziło o cały nasz zespół na drodze do pokonania dobrego zespołu.

READ  Piłka nożna 2023: Przerażające sceny, gdy fani piłki nożnej nękają sędziego Anthony'ego Taylora Finał Ligi Europy Sevilla pokonuje Romę Jose Mourinho

Brady rzucił na 269 jardów, ale Bucs (3-1) zdobył tylko jednego, na 8 jardów przez Ronalda Jonesa. Kiedy gra była w równowadze, obserwowany przez nieznanego Nicka Falka, strzelał w ostatniej chwili z rzutu z pola z 56 jardów w lewo dla Nowej Anglii.

Niesamowite polowanie na australijskie gwiazdy

Następnie Brady przytulił dziesiątki swoich byłych kolegów z drużyny i trenerów pomocników – szybka walka z Billem Belichickiem – gdy deszcz się nasilił, a stadion Gillette opróżnił się i zapadła cisza.

„Moja piłkarska podróż zabrała mnie gdzie indziej” – zauważył Brady, piłką, którą z biegiem czasu zdobył swoją piłkarską karierę u swojego boku na konferencji prasowej wypełnionej tłumem.

Nawet gdy rozgrywający Buccaneers ustanowił rekordowe ukończenie 28 jardów dla Mike’a Evansa w pierwszej kwarcie, była mieszanina wiwatów i oklasków połączonych z drwinami. 44-letni Brady przeleciał w powietrzu 80 359 jardów, a następnie poprosił o przerwę przed następną grą – chociaż znak nie został ogłoszony. Przyszło w terminie.

Pierwsza bramka Succopa padła z czterech rozegranych kilka zagrań później — po tym, jak Brady spudłował dwa rzuty — i dał Tampa Bay prowadzenie 3:0. W pierwszej połowie w ciągłym deszczu Brady wyglądał normalnie w bardzo napiętej atmosferze, a obrońca tytułu Tampa Bay spadł 7:6. Brady miał 15 na 27 na 182 jardy, z kilkuminutowymi ukończeniami i wieloma inwersjami.

Mimo wysokich oczekiwań i szumu nie był to klasyk. W rzeczywistości, kiedy Matt Godon Brady został zwolniony w drugiej kwarcie, fani oszaleli.

Brady ukończył dwa podania na pierwszym podjeździe Piratów, zanim zatrzymali się i pognali. Ruszył trzeźwo do linii bocznej – po drugiej stronie boiska, gdzie normalnie odpoczywał jako Patriots – z niewielką reakcją na drwiny fanów. Tak było przez większość meczu.

Jednak Bucs osiągnęli zasięg punktacji podczas kolejnego posiadania piłki, pokonując również rekord podań Drew Breesa.

– Pomocnik nie rzuca piłki i nie łapie jej – powiedział z uśmiechem. – Trzeba złapać przechodzące jardy. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy mnie mijają, będą się uśmiechać.

Brady pokonał teraz wszystkie 32 drużyny NFL, dorównując osiągnięciem Brett Favre, Peyton Manning i Breeze.

Podczas rozgrzewki do pieśni „Brady, Brady, Brady!” Na w połowie zapełnionym stadionem Gillette wiedział, oczywiście, gdzie się znajduje. Zrobił swoje zwykłe „Let’s Go” pompę pięścią po sprincie przez całą linię boczną. Tłum odpowiedział wiwatami, gdy Brady przytulił koordynatora ofensywy Nowej Anglii Josha McDanielsa, zanim udał się na drugi koniec boiska, aby się rozgrzać.

Belichick wyszedł w połowie rozgrzewki przed meczem, ale nie zbliżył się do Brady’ego. Spotkali się po meczu.

Najważniejsze wydarzenia NRL: Panthers v Rabbitohs – Wielki Finał

Wcześniej Brady i Robert Kraft przytulali się długo, z pozoru ciepło, gdy rozgrywający górował nad właścicielem Patriotów przed szatnią dla gości.

Brady, który opuścił Nową Anglię w 2020 roku po tym, jak poprowadził Patriots, aby wygrać te sześć tytułów Super Bowl, a następnie ponownie wygrać w swoim pierwszym sezonie w Tampa Bay, wyglądał na komfortowego wchodząc do garderoby, której nie był do końca zaznajomiony.

Nie żeby wszystko wyglądało prawie normalnie w najbardziej wyczekiwanym meczu na początku sezonu NFL. Średnia pierwsza połowa Brady’ego w mokrych warunkach dodała niezwykłego krajobrazu.

Wynik końcowy był bardziej typowy dla Brady’ego w Nowej Anglii.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych wiadomości z ostatniej chwili i ekskluzywnych treści z szerokiego świata sportu, zapisz się do naszego newslettera przez Kliknij tutaj!