Młoda Matylda bawiąca się na śniegu, wideo, reakcja, mecz Korei Południowej

Młode Matyldy rozpoczęły swoją kampanię w Pucharze Azji U-20 Kobiet w Uzbekistanie w niedzielny wieczór przeciwko Korei Południowej w niekonwencjonalnych okolicznościach.

Australia i Korea Południowa stanęły w obliczu warunków testowych po tym, jak boisko pokryło się śniegiem, a gracze obu drużyn próbowali oczyścić przynajmniej jego część.

Chociaż najlepsze, co można było zrobić, to tylko boki i sekcje środkowego okręgu, a gracze musieli podejmować daremne próby podania piłki, która zamiast tego ciągle utknęła w śniegu.

Każdy trening, sesja kwalifikacyjna i wyścig z Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2024™ NA ŻYWO. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Warunki pogodowe w Taszkencie niekoniecznie były nieoczekiwane, a Amy Sayer, grająca w piłkę nożną w szwedzkim FC Kristianstad, przed meczem wyjaśniała na oficjalnej stronie internetowej drużyny Matildas, jak zimny klimat – i prawdopodobnie śnieg – może wpłynąć na grę.

„Aby przez to przejść, potrzeba dużej siły psychicznej [the weather],” ona Powiedział.

„Będą pewne różnice w sposobie toczenia się piłki i reakcjach kortu na nas.

„Ale myślę, że siła tego zespołu jest ogromna. Naprawdę możemy przetrwać każde warunki, niezależnie od tego, czy będzie to dwie stopy śniegu, czy cokolwiek innego, co może na nas rzucić Uzbekistan”.

Australia ostatni raz grała z Koreą Południową w najnowszej edycji turnieju, gdzie przegrała 9:1, przegrywając 1:0 do przerwy w niedzielny wieczór po bramce Jeona Yeo-gyeonga.

Jednak po przerwie odpowiedzieli znakomicie, a Peta Tremis wyrównała w 73. minucie, a zwycięską bramkę zdobyła Naomi Chinama w 90. minucie.

Daje to Australijczykom prowadzenie w grupie przed meczami z Uzbekistanem i Tajwanem.

READ  Zobacz, jak reprezentacja Izraela i Polski do lat 21 po rozpoczęciu meczu uczciła minutę ciszy, aby zaprotestować przeciwko odmowie UEFA oficjalnego monitorowania meczu.