Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pełny harmonogram meczów, mecze, mecze, grupy, wyniki i szczegóły transmisji na żywo

Grupy Euro 2020: 24 europejskie drużyny zostały podzielone na 6 grup

Grupa A (Rzym / Baku)Turcja, Włochy (kraj przyjmujący), Walia, Szwajcaria
Grupa druga (Kopenhaga / St.Petersburg): Dania (kraj przyjmujący), Finlandia, Belgia, Rosja (kraj przyjmujący)
Grupa C (Amsterdam / Bukareszt): Holandia (kraj przyjmujący), Ukraina, Austria, Macedonia Północna
Grupa D (Londyn / Glasgow): Anglia (kraj przyjmujący), Chorwacja, Szkocja (kraj przyjmujący), Republika Czeska
Grupa E (Sewilla / St.Petersburg): Hiszpania (kraj goszczący), Szwecja, Polska, Słowacja
Grupa F (Monachium / Budapeszt): Węgry (kraj przyjmujący), Portugalia (posiadacze tytułu), Francja, Niemcy (gospodarz)

Pełny harmonogram i wyniki meczów EURO 2020: Oto pełna lista meczów i terminarz EURO 2020.

Daty meczów fazy grupowej są następujące (wszystkie godziny są według czasu IST)

12 czerwca, sobota

Grupa A: Turcja-Włochy (12:30, Rzym).

Grupa A: Walia – Szwajcaria (18:30, Baku)

Grupa B: Dania-Finlandia (21:30, Kopenhaga)

13 czerwca niedziela

Grupa B: Belgia-Rosja (12:30, St.Petersburg).

Grupa D: Anglia – Chorwacja (18:30, Londyn).

Grupa C: Austria-Macedonia (21:30, Bukareszt).

14 czerwca, poniedziałek

Grupa C: Holandia-Ukraina (12:30, Amsterdam).

Grupa D: Szkocja i Czechy (18:30, Glasgow).

Grupa E: Polska-Słowacja (21.30, St. Petersburg).

15 czerwca, wtorek

Grupa E: Hiszpania-Szwecja (12:30, Sewilla)

Grupa F: Węgry – Portugalia (21:30, Budapeszt).

16 czerwca, śr

Grupa F: Francja i Niemcy (12:30 czasu monachijskiego).

Grupa B: Finlandia-Rosja (18:30, St. Petersburg).

Grupa A: Turcja-Walia (21:30, Baku)

17 czerwca, czwartek

Grupa A: Włochy-Szwajcaria (12:30, Rzym).

Grupa trzecia: Ukraina – Macedonia (18:30, Bukareszt).

Grupa B: Dania-Belgia (21:30, Kopenhaga)

18 czerwca, piątek

Grupa C: Holandia-Austria (12:30, Amsterdam)

Grupa E: Szwecja – Słowacja (18:30, St. Petersburg).

Grupa D: Chorwacja-Czechy (21:30, Glasgow).

19 czerwca sobota

Grupa D: Anglia-Szkocja (12:30, Londyn).

Grupa F: Węgry-Francja (6:30, Budapeszt).

Grupa F: Portugalia-Niemcy (9:30, Monachium)

20 czerwca niedziela

Grupa E: Hiszpania i Polska (12:30, Sewilla)

Grupa A: Włochy-Walia (18:30, Rzym).

Grupa A: Szwajcaria – Turcja (21:30, Baku).

21 czerwca, poniedziałek

Grupa C: Macedonia Północna – Holandia (21:30, Amsterdam)

Grupa C: Ukraina – Austria (21:30, Bukareszt).

22 czerwca, wtorek

Grupa B: Rosja-Dania (12:30, Kopenhaga)

Grupa B: Finlandia-Belgia (12:30, St.Petersburg)

23 czerwca, śr

Grupa D: Czechy – Anglia (12:30, Londyn)

Grupa D: Chorwacja-Szkocja (12:30, Glasgow).

Grupa E: Słowacja – Hiszpania (21:30, Sewilla).

Grupa E: Szwecja – Polska (21.30, St. Petersburg).

24 czerwca, czwartek

Grupa F: Niemcy-Węgry (12:30, Monachium).

Grupa F: Portugalia-Francja (12:30, Budapeszt)

Pierwsze dwa zespoły w każdej grupie i cztery najlepsze zespoły, które zajmą trzecie miejsce, przejdą do rundy 16. Drużyny będą miały dzień odpoczynku 25 czerwca.

1/8 finału

26 czerwca, sobota

2A vs 2B (21:30, Amsterdam)

27 czerwca niedziela

1A vs 2C (12:30, Londyn)

1C vs 3D / E / F (21:30, Budapeszt)

28 czerwca, poniedziałek

1B vs 3A / D / E / F (12:30, Sewilla)

2D vs 2E (21:30, Kopenhaga)

29 czerwca, wtorek

1F vs 3A / B / C (12:30, Bukareszt)

1D vs 2F (21:30, Londyn)

30 czerwca, śr

1E vs 3A / B / C / D (12:30, Glasgow)

Wszyscy zwycięzcy zakwalifikują się do ćwierćfinału. Drużyny będą miały dzień odpoczynku 1 lipca.

Ćwierćfinały

2 lipca, piątek

QF1: Zwycięzca 6 vs Zwycięzca 5 (21.30, St.Petersburg)

3 lipca, sobota

QF2: Zwycięzca 4 vs Zwycięzca 2 (12:30, Monachium)

QF3: Zwycięzca 3 vs Zwycięzca 1 (21:30, Baku)

4 lipca niedziela

QF4: Zwycięzca 8 vs Zwycięzca 7 (12:30, Rzym)

Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów. Drużyny będą miały dni odpoczynku 5 i 6 lipca.

Półfinały

7 lipca, śr

SF1: Zwycięzca QF2 vs Zwycięzca QF1 (12:30, Londyn)

8 lipca, czwartek

SF2: Zwycięzca QF4 vs Zwycięzca QF3 (12:30, Londyn)

Finał

12 lipca, poniedziałek

Zwycięzca SF1 vs Zwycięzca SF2 (12:30, Londyn)

Transmisje na żywo i strumieniowe z UEFA Euro 2020: Euro 2020 będzie transmitowane na żywo w Indiach w sieci Sony Sports Network i na żywo w SonyLIV

READ  Koty pozbywają się pięciu wraz ze zwrotem broni i zabrakło im energii