Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Największa historia Mike’a Sheehana z 2023 roku i jego teoria na temat jednego trenera

Największa historia Mike’a Sheehana z 2023 roku i jego teoria na temat jednego trenera

Legendarny dziennikarz Mike Sheehan uważa, że ​​powrót Carltona to najważniejsza historia sezonu AFL 2023.

W 13. rundzie The Blues znaleźli się w tarapatach po szóstej porażce z rzędu, a przyszłość trenera Michaela Vossa stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Jednak Vos zmienił sytuację w wielkim stylu, prowadząc swój zespół do dziewięciu zwycięstw z rzędu, co zapewniło mu pierwszy od 2013 roku awans do finału.

Według Sheehana przemiana Carltona pod rządami Fossa to historia sezonu.

„Myślę, że to prawdopodobnie odrodzenie Carltona” – powiedział. Śniadanie Sena.

„Byłem jednym z wielu, którzy nie chcieli, żeby Vossy odszedł, bo kocham Vossy. Kiedy jesteś zwyczajną osobą i jesteś na zewnątrz, to, co lubisz, przejmuje kontrolę.

„Myślałem, że mają kłopoty i nie jestem pewien, czy podoba mi się sposób, w jaki Carlton gra w piłkę nożną, ale chciałem, żeby zachował pracę.

„Myślę, że teraz są prawdziwi. Nie można wygrać dziewięciu meczów z rzędu (i nie być dobrym), nie można się z tym spotkać”.

Coraz częściej słychać wezwania do porzucenia Vos po tej frustrującej passie porażek.

Sheehan twierdzi, że gdyby The Blues nie mieli na czele doświadczonego Briana Cooka, widziałby świat, w którym Voss zostałby zwolniony, biorąc pod uwagę osiągnięcia klubu w tej dziedzinie.

Dodał: „Myślę, że było kilku kowbojów z Carlton, którzy powiedzieliby: «Potrzebujemy pokazu, jak coś robimy», w związku z czym położono na bloku i porąbano wielką głowę”.

„Szczerze mówiąc, Fossey zmienił także sposób gry. To była mieszanka i myślę, że czasami cierpliwość może być cnotą.

Sheehan poruszył także kwestię Adama Simpsona i drużyny West Coast Eagles.

Ma teorię na temat decyzji klubu o utrzymaniu Simpsona na stanowisku trenera przez co najmniej kolejny rok, pomimo zaledwie pięciu zwycięstw w ostatnich dwóch sezonach.

READ  Wycofanie się Novaka Djokovica z Madrid Open

Sheehan powiedział dalej: „Mam na ten temat teorię i wiesz, że lubię moje teorie”.

„Myślę, że drużyna West Coast Eagles zdecydowała, że ​​Simmo to dobry facet, ma za sobą sukcesy, ma wiarygodność i zdecydowanie lepiej jest zostać z Simmo jeszcze przez rok, niż wybierać najlepszego zawodnika i go spalić”. Ponieważ zespół jest tak słaby.

„Co się stanie, jeśli przyjdzie nowy facet, powiedzmy, że będzie to Dean Cox, i będą mieli złe trzy lata – które z pewnością mieliby – to będzie koniec Deana Coxa.

„W piłce nożnej istnieje „karta dobrego faceta”. Moim zdaniem ma to wpływ na wiele decyzji”.

Simpson and the Eagles ponownie obejrzą serię finałów, czekając na bardziej owocny rok 2024.

Foss and the Blues są zajęci przygotowaniami do kluczowego finału eliminacyjnego przeciwko Sydney w MCG w piątkowy wieczór.