Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kontuzje i liczby dotyczące Kennedy’ego |  Wiadomości, sport, praca

Kontuzje i liczby dotyczące Kennedy’ego | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Greg McAfee Warren JFK Tailback Jaylen Murray został zabity przez grupę napastników z Garfield.

Dokładnie dziewięć miesięcy po zagraniu w meczu o tytuł VII ligi stanowej program piłkarski Liceum Warrena Johna F. Kennedy’ego został zmuszony do zamknięcia z powodu braku liczb w programie.

W sobotę trener JFK Damon Puente i władze szkoły zdecydowali, że piątkowy mecz z Sandusky Perkins będzie musiał zostać odwołany z powodu narastających kontuzji.

Mecz miał się odbyć w Sandusky.

Kennedy, który rozpoczął sezon z 29 zawodnikami w składzie, ubrał 25 zawodników w ubiegły piątek po porażce 41:3 na South Range. Puente powiedział, że jego zespół odniósł „kilka poważnych kontuzji” w meczu przeciwko Raiders.

JFK przegrał z Garrettsville Garfield 61-26 w drugim tygodniu po rozpoczęciu sezonu zwycięstwem nad mistrzem.

„W kolejnych tygodniach rywalizowaliśmy z Garfieldem i South Range” – powiedziała Puente. „Nasze dzieci zagrały niewiarygodnie w piątkowy wieczór. Mieliśmy dzieci, które przez cały tydzień rehabilitowały się po uderzeniu w meczu z Garfieldem, a w piątek przystąpiły do ​​gry, ponieważ potrzebowaliśmy ciał”.

„Ostatecznie nie mamy wystarczająco zdrowych ciał. Straciliśmy jeszcze dwóch podstawowych zawodników. Dzieci grały na nieodpowiednich pozycjach. Fizyczność miała wpływ na ostatnie dwa mecze. W tej chwili Emily McQueen, nasza trenerka lekkoatletyczna , jest naszym najcenniejszym aktywem.” .

Perkins ma 53-osobowy skład. Buccaneers mają bilans 3:0 i pokonali swoich trzech przeciwników łącznym wynikiem 202-47. Perkins rozpoczął sezon zwycięstwem 81:0 nad Toledo Woodwardem. Od tego czasu w dwóch ostatnich meczach zdobył 62 i 59 punktów.

Puente powiedziała, że ​​decyzja o niegraniu w tym tygodniu nie została podjęta wyłącznie ze względu na zaplanowanego przeciwnika.

„Kontuzje mogą się zdarzyć niezależnie od przeciwnika” – powiedziała Puente. „Nie mamy odpowiednich organów, aby wystawić się na boisko i rywalizować w tym tygodniu. Narażamy się na więcej kontuzji, a to niesprawiedliwe wobec naszych zawodników. Ten tydzień spędzimy na powrocie do zdrowia, powrocie do podstaw, i sprawianie, że ćwiczenia i ta gra będą zabawą.”

READ  Kim jest Gabriel Słonina? Mówi się, że Real Madryt i Chelsea ścigały „Gagę” po zaangażowaniu USMNT w Polsce

Kennedy ma powrócić do gry 16 września przeciwko Marlington (3:0). Trzej kolejni przeciwnicy JFK mają obecnie łączny bilans 8-1.

Stara szkoła

Trener Nilesa, Jim Barry, znalazł się w zeszłym tygodniu w wyjątkowej sytuacji, przygotowując swój zespół do meczu w La Bree.

Barry odciął załogę stadionu Niles i związał trawiaste boisko treningowe za stadionem Bow Reign. Zamiast po prostu ćwiczyć w terenie, Barry powiedział swoim żołnierzom, aby ćwiczyli w starym stylu.

Po raz pierwszy od 2018 roku Czerwone Smoki przygotowywały się do gry na boisku trawiastym. Po pokonaniu Edgewood 62:0 w finale sezonu 2018, Red Dragons rozegrali 40 meczów z rzędu na trawie.

Niles pokonał Wikingów 34:0.

„To zabawne, że w przeszłości drużyny, które po raz pierwszy przygotowywały się do gry na trawie, jeździły do ​​YSU na treningi, aby zaaklimatyzować się na boisku” – powiedział Barry. „Jesteśmy w punkcie, w którym murawa jest tak popularna, że ​​grając na trawie, trzeba ją modyfikować”.

Barry powiedział, że jego największym zmartwieniem jest aklimatyzacja drużyny kopiącej na murawie. Zauważył również, że jego zdaniem przejście z gry na trawie na murawę jest łatwiejsze niż z trawy na murawę.

„Postawienie stopy na trawie może być trudne, jeśli jest to Twój pierwszy raz na powierzchni” – powiedział Barry. „Najbardziej martwiłem się o pogodę. Na trawie może spaść największa ulewa w historii, a dwadzieścia minut później w ogóle się nie dowiesz, że padało. Na trawie jest zupełnie inaczej. Mieliśmy szczęście, że przez cały tydzień była sucha pogoda wieczór meczowy.

Podczas gdy niektórzy gracze nosili buty z nieco dłuższymi korkami, większość nosiła te same buty, których używa przez resztę sezonu.

„Nie chcieliśmy robić z tego wielkiej sprawy. Nie chcieliśmy wmawiać im, że jest duża różnica, ponieważ tak naprawdę nie jest to wielka sprawa” – powiedział Barry.

READ  Igrzyska Europejskie: stawką irlandzkich ambicji olimpijskich w Polsce

Barry, który ukończył Niles w 1990 roku, powiedział, że w szkole średniej nigdy nie grał na trawie. Wspomina coaching w YSU „latem jako bonus”.

Niles wróci na murawę w piątek, gdy będzie podejmował Hubbard.

Połączenie konferencyjne

Po trzech tygodniach meczów w książkach sezon rozpoczyna się w nowy sposób w piątek wraz z rozpoczęciem rozgrywek konferencyjnych dla zdecydowanej większości szkół w okolicy.

Konferencja Northeast-8 rozpoczyna rozgrywki ligowe, w których każda z jej drużyn ma na swoim koncie zwycięstwa. Szkoły NE-8 to łącznie 17-4 szkoły, w tym 3-0 startujące z Polski, Lakeview i Hubbard.

Lakeview przejdzie rygorystyczne testy, aby rozpocząć rozgrywki ligowe. Bulldogs są gospodarzami South Range (2:1), które zdobyło trzy tytuły konferencyjne z rzędu. Polska będzie musiała poczekać tydzień na rozpoczęcie rozgrywek ligowych, gdyż będzie gościć rywala Canfield. Hubbard jedzie do Niles (2-1).

Zespół Mahoning Valley Athletic Conference Scarlet Tier może również poszczycić się rekordem 17-4 poza konferencjami. Jackson-Milton, Lowellville, McDonald i Mineral Ridge wygrały po 3:0.

Springfield (1-2) to jedyna szkoła, która nie odniosła żadnego zwycięstwa.

Liczba niepokonanych graczy w Scarlet Tier zostanie zmniejszona o co najmniej jednego w tym tygodniu, kiedy Jackson-Milton odwiedzi Mineral Ridge.

Obrońca tytułu Scarlet Tier Lowellville będzie musiał poczekać tydzień, aby rozpocząć obronę tytułu. Rockets odwiedzają niekonferencyjnego przeciwnika Matthewsa.

Z drugiej strony szkoły MVAC Grey Tier walczyły o łączny rekord 8-16 w grach poza konferencją. Garfield (3-0) i Newton Falls (2-1) to jedyne szkoły, które osiągnęły zwycięskie rekordy.

Garfield rozpoczyna obronę tytułu ligowego od meczu wyjazdowego na La Bree (1-2).

Szkoły Eastern Ohio Athletic Conference również miały trudności z uzyskaniem na wejściu łącznego rekordu 8-16. Valley Christian, który rok temu w lidze zwyciężył 6:0, mecz rozpocznie wyjazdowym meczem z Leetonią.

Wygląda na to, że Ursuline (3-0) nadal będzie idealna, gdy odwiedzi Youngstown East (1-2) w grze Steele Valley Conference. Irlandczycy zmierzą się z pozostałymi przeciwnikami z SVC dopiero do końca sezonu. Grają z Chaneyem w 9. tygodniu, a następnie kończą sezon zasadniczy przeciwko swojemu głównemu rywalowi, kardynałowi Mooneyowi.

READ  Melbourne Demons vs Carlton Blues, Fremantle Dockers vs West Coast Eagles, drużyny, drabinka, kursy, bilety, gracze

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej