Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nancy E. Hoy 1945-2021 | Wiadomości, sport, praca

Warren – Nancy Elizabeth Curtis Hoy, lat 75, zmarła spokojnie w domu opieki w Polsce we wtorek 20 kwietnia 2021 r. W otoczeniu swojej rodziny.

Nancy urodziła się 24 listopada 1945 roku w Cleveland, córka Waltera Alberta i Helen Markit Curtis. Rodzina przeniosła się do Warren w 1947 roku i zawsze z miłością opowiadali o swoim cudownym dzieciństwie, mieszkając w Kenmore Northeast, spędzając wiele godzin bawiąc się na świeżym powietrzu z dziećmi z sąsiedztwa.

Nancy uczęszczała do Garfield Elementary School, East Junior High School i ukończyła liceum Warren G. Harding w 1963 roku. Tam poznała miłość swojego życia, Boba, w 10 klasie. Niewiele wiedziała, bo nieśmiało poprosiła w klasie o pożyczenie od niego książki, że to będzie początek 60-letniego związku. Spotykali się przez całe liceum i college, podczas gdy Nancy uczęszczała do Marietta College (członka Alpha Gamma Delta Club) i ukończyła Mount Union College w 1967 z tytułem Bachelor of Science in Elementary Education. Krótko po jej ukończeniu Bob i Nancy są małżeństwem w Grace United Methodist Church.

Jeszcze przed ukończeniem studiów Nancy była już rekrutowana, aby rozpocząć karierę nauczycielską. Tak więc, po burzliwym miesiącu ukończenia college’u i małżeństwa, Nancy zaczęła uczyć w drugiej klasie w Emerson Elementary School w sierpniu 1967 roku. Kontynuowała naukę przez cztery lata, aż wraz z Bobem zdecydowali się założyć rodzinę. Postanawiają uczynić Warrena swoim domem i wychować własne dzieci, Amy Elizabeth, Heather Market i Roberta Curtisa.

Kiedy Ruby osiągnęła wiek przedszkolny, pomogła Nancy założyć żłobek w Todd Avenue United Methodist Church, a następnie przeniosła się do nauczania i mentoringu w Howland Community Church Nursery, które trwało ponad 20 lat.

Po przeniesieniu Boba i jego rodziny do Howland w 1993 roku, dołączyli do Howland United Methodist Church. Nancy po raz kolejny poczuła, że ​​doprowadziła do powstania chrześcijańskiego przedszkola i dlatego pierwszy rok spędziła na opracowywaniu programu nauczania, uzyskaniu wszystkich odpowiednich licencji oraz zakupie sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. To, co zaczęło się jako mały projekt, który budowano przez lata, stało się jednym z najbardziej poszukiwanych szkółek w okolicy. To oddanie wierze trwało od 2003 do 2011 roku, kiedy przeszła na emeryturę jako dyrektor. Po latach przedszkolnych Nancy poczuła się upoważniona do ukończenia szkolenia, aby zostać wolontariuszką w hospicjum – czuła, że ​​może pocieszać pacjentów, nie wiedząc, że pewnego dnia tego typu placówka stanie się jej ostatnim miejscem odpoczynku.

READ  Slava Medvedenko, były zawodnik Lakersów, sprzedaje pierścienie mistrzostw NBA, aby zebrać pieniądze dla Ukrainy

Nancy była bardzo aktywna we wszystkich kościołach, których była członkiem. Uczyła szkółkę niedzielną, śpiewała w chórze, należała do koła kobiecego i była nauczycielką biblijną. Jako aktywna członkini Kościoła HUM poświęciła swój czas pracy na corocznej wyprzedaży garażowej HUM, nauczając wakacyjnej szkoły biblijnej i, co najważniejsze, przewodnicząc Komisji Chrześcijańskiego Przedszkola.

Każdy, kto spotkał Nancy, zna jej głęboką miłość do wszystkich stworzeń Bożych! Kiedy cała rodzina poszła wybrać nowego szczeniaka, wrócili do domu z dwoma! Miała imiona dla wszystkich wiewiórek na swoim podwórku i karmiła je rożkami kukurydzy, prawdopodobnie nie mogli znaleźć wystarczająco dużo żołędzi wokół jej drzew. Zasadziłem krzew motyla, żeby mogła cieszyć się obserwowaniem kolibrów, i zacząłem pracować jako wolontariusz w nowym ośrodku opieki nad zwierzętami w Wiedniu, aby pomóc „Hotelowy kotek”, Dbaj o nich i okazuj im miłość. Przed wybudowaniem nowej placówki została nauczycielką dzieci „Zwierzę” W szkołach hrabstwa Trumbull. Przez ponad pięć lat pracowała jako wolontariuszka w Mobile Meals of Trumbull County i znała każdego odbiorcę po imieniu.

Przeżyła swojego męża Boba, który spędził ostatnie sześćdziesiąt lat swojego życia kochając; Oraz jej troje dzieci: Amy Elizabeth Jessick (Eric) z Pittsburgha, Heather Market Ultramat-Huy (Stefan) z Glattfelden w Szwajcarii i Robert Curtis Hoy (Stacy) z Cortland; Oprócz ich ukochanej szóstki wnucząt, Abigail, Elli Jessic, Lillian, Claire Ultramat, Cameron i Parker Howe.

Uśmiech Nancy zawsze rozjaśniał każdy pokój, do którego weszła, ale to piękno jej duszy czyniło ją tak wyjątkową. Bez względu na to, kim byłeś w jej życiu, zawsze sprawiała, że ​​czułeś się kochany. Była filarem siły podczas walki z rakiem, a dla wielu był prawdziwym świadectwem zaufania Bogu i wdzięczności za każdy nowy dzień.

Obchody Life Service odbędą się w sobotę 29 maja 2021 r. W Howland United Methodist Church, w godzinach od 1 do 15 po południu i po godzinach. Ponieważ Nancy zawsze znajdowała sposób, by spojrzeć na jasną stronę życia, chcemy ją uhonorować, prosząc Cię o noszenie kolorowych ubrań, aby jej służyć.

READ  najwięcej śmieci? Jak sport rozwiązuje problem Rosji?

Zamiast kwiatów można by przekazać darowizny na rzecz Nancy Hoy Angel Fund, funduszu stypendialnego utworzonego dla dzieci, które nie są w stanie pokryć kosztów czesnego w przedszkolu kościelnym HUM.

(Uwaga specjalna)