Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Naomi Osaka, miejsce pobytu, status gry, oficjele z listy zgłoszeń

przez Chrisa D’Silvy i Zachary’ego Gatesa

T jest Mistrzostwa Australii Open Wygląda na to, że zostanie pozbawiony kolejnej wspaniałej karty do rysowania, ponieważ urzędnicy desperacko próbują ustalić stan gry i miejsce pobytu dwukrotnego mistrza Naomi Osaka.

Japoński as nadal znajduje się na oficjalnej liście zgłoszeń do Australian Open, ale nie grała od wrześniowego Tokyo Pacific Open i nie będzie rywalizować w Adelaide ani Hobart w przyszłym tygodniu.

Została oznaczona na zdjęciu ze studia Pilates w Los Angeles, ale urzędnicy Tennis Australia nie są w stanie potwierdzić jej miejsca pobytu.

Czytaj więcej: Australian Open odrzuca wezwania do zablokowania najlepszych graczy

Czytaj więcej: Wątpiący w kontuzje zostali zwolnieni przez menedżera Kyrgiosa

Czytaj więcej: Super Smith pokonuje niesamowity znak Bradmana

Osaka zrobiła sobie przerwę od zdrowia psychicznego po pominięciu Rolanda Garrosa w 2021 rokuzanim ujawniła, że ​​przez kilka lat cierpiała na depresję i stany lękowe.

Wycofała się podczas drugiej rundy Pan Pacific Open z powodu bólu brzucha i wygrała tylko dwa z ostatnich dziewięciu meczów.

Osaka wygrała Australian Open w 2019 i 2021 roku oraz US Open w 2018 i 2020 roku.

Oglądaj finały United Cup transmitowane na żywo i wyłącznie na 9 teraz i Stan Sport

„Za dużo chaosu” w głowie Osaki

W składzie tegorocznego Australian Open brakuje już mistrza Asha Barty’ego, siedmiokrotnego zwycięzcy Sereny Williams i sześciokrotnego zwycięzcy Rogera Federera, z których wszyscy przeszli na emeryturę w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

po, po Są deportowani U progu zeszłorocznego Australian Open, Novak Djoković wrócił do kraju i zdobywa rekordowy dziesiąty tytuł w Melbourne.

utrzymany Dotarcie do finału Wimbledonu 2022 i Ćwierćfinał US OpenNick Kyrgios walczy o swój pierwszy tytuł Wielkiego Szlema.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najświeższych wiadomości i ekskluzywnych treści z Wide World of Sports, zapisz się do naszego newslettera za pośrednictwem Kliknij tutaj!

READ  Iga Świątek, Aryna Sabalenka do walki w finale w Stuttgarcie