Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Naomi Osaka mówi, że nie będzie organizować konferencji prasowych podczas French Open

Gwiazda tenisa Naomi Osaka Mówi, że nie będzie rozmawiać z mediami w Roland-Garros.

Sprinter o najwyższych dochodach na świecie Napisała na swoim Twitterze dziś rano, że ma nadzieję, że „duża kwota, która została ukarana grzywną, trafi do organizacji charytatywnej zajmującej się zdrowiem psychicznym”.

French Open rozpocznie się w poniedziałek (AEST) w Paryżu. Osaka zmierza do drugiego miejsca na świecie w mistrzostwach świata na kortach ziemnych.

23-letni Osaka, który urodził się w Japonii, a obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, zdobył cztery tytuły Wielkiego Szlema. Obejmuje to US Open w zeszłym roku i Australian Open w lutym.

„Często czułem, że ludzie nie przejmują się zdrowiem psychicznym sportowców i jest to absolutna prawda, kiedy widzę konferencję prasową lub uczestniczę w niej” – napisał Osaka.

„Często tam siedzimy i zadajemy pytania, które były nam zadawane wiele razy wcześniej lub zadajemy pytania, które budzą podejrzenia w naszych umysłach i nie będę poddawać się ludziom, którzy mnie pytają”.

Osaka dodał: „Widziałem wiele klipów ze sportowcami rozbijającymi się po przegranej w sali prasowej i wiem, że ty też. Myślę, że cała sytuacja polega na kopaniu kogoś, gdy się potyka i nie rozumiem tego. Logika stojąca za tym ”.

Później opublikowała wideo z Seattle Seahawks, które ponownie pojawiły się w niesławnym filmie Marshawn Lynch „I’m Only Here So No Fines” w dniu medialnym Super Bowl.

Tenisiści są zobowiązani do uczestniczenia w konferencjach prasowych po meczu w głównych turniejach, jeśli zostaną o to poproszeni przez media.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych, najświeższych wiadomości i ekskluzywnych treści z Wide World of Sports, zapisz się do naszego newslettera przez Kliknij tutaj!

READ  Belfast Irish Millers Meet: Ireland Global Women's Relay Team 4 x 200m odbędzie się 29 maja