Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pewny siebie Mason Greenwood z przyjemnością przedstawia „najlepszą piłkę nożną” dla Man United

Napastnik Manchesteru United Mason Greenwood przyznał, że miał ciężkie dni w klubie po tym, jak został skrytykowany po raz pierwszy w swojej karierze.

19-latek był w tym sezonie wielką gwiazdą klubu. Wcześniej pozycja i produkcja Greenwooda były kwestionowane po tym, jak nie był w stanie strzelić wielu bramek.
Został również wykluczony ze swojej strony międzynarodowej (Anglia) po tym, jak został uznany za winnego złamania protokołów COVID-19.

„Cieszę się, że mogę znowu grać najlepiej, jak potrafię”: Mason Greenwood

„Było ciężko. Wiesz, jak to jest, oczywiście, że nadejdzie. To było wyzwanie psychiczne, ale musisz je całkowicie zablokować. Jeśli grasz dla United, jednego z największych klubów na świecie, musisz się przedrzeć to – powiedział Greenwood Sky Sports.

– Odsunąłem to tylko na bok, aby skupić się na własnym futbolu. Teraz go pokonałem. Cieszę się, że wróciłem do gry jak najlepiej.

Manchester United w angielskiej Premier League

Czerwone Diabły zajmują drugie miejsce w tabeli Premier League z 20 zwycięstwami w 36 meczach i 70 punktami w ich zestawieniu. Jednak zajmą drugie miejsce jako najlepsza drużyna w tegorocznych rozgrywkach, ponieważ ich lokalny rywal Manchester City zdobył już tytuł Premier League. Obie drużyny dzielą się szerokim marginesem 13 punktów i pozostały tylko dwa mecze w tym sezonie.

Man City po raz trzeci od czterech sezonów zdobyło tytuł Premier League po tym, jak Manchester United przegrał 1: 2 z Leicester City we wtorek.

Z kolei 13-krotni mistrzowie Premier League po raz pierwszy od 2017 roku będą mieli szansę na zdobycie głównych tytułów, kiedy spotkają się z hiszpańskim klubem Villarreal w finale Ligi Europejskiej UEFA 26 maja na PGE Arena Gdańsk w Polsce.

Wracając do pozostałych meczów w Premier League, Manchester United we wtorek będzie gościł Fulham, aw niedzielę opuści zespół, by zmierzyć się z Wolverhampton na stadionie Mullino.

READ  Kwiatkowski wskakuje na podium na Blue

(Z wejściem ANI)