Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NENT wprowadza Viaplay w Polsce 3 sierpnia |

6 lipca 2021

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) potwierdziła, że ​​3 sierpnia uruchomi w Polsce usługę transmisji strumieniowej na żywo Viaplay w Polsce.

Viaplay zaoferuje polskim widzom mieszankę sportów premium na żywo, Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz treści dla dzieci, a jego cena wyniesie 34 zł (7,55 euro) miesięcznie. Po premierze w Polsce Viaplay będzie dostępny w dziewięciu krajach europejskich, USA pod koniec 2021 r., Holandia w pierwszym kwartale 2022 r., a na czterech innych rynkach do końca 2023 r.

Najważniejsze treści dostępne w momencie premiery to:

Sporty: Niemiecka liga piłkarska. piłka nożna Liga Europy UEFA i Liga Konferencyjna UEFA; Wiodące ligi piłki nożnej kobiet w Europie; Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Afryce 2022; Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet 2023; Copa America 2024; Seria W, 24-godzinny tor Nürburgring, Ferrari Challenge Motorsport; Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w golfa; Liga Niemiecka Piłka ręczna. koszykówka kobiet FIBA ​​EuroLeague; Snooker, bilard i rzutki PDC; Wraz z startem Formuły 1 od 2023 r. Grupa NENT powołała niedawno czołowego dziennikarza sportowego Bawi Wilkowicza na stanowisko Head of Sports for Poland.


Początki Viaplay:
Ponad 70 autorskich produkcji. We wrześniu Viaplay ożywi popularny teleturniej Zamek Bojarski W Polsce zainwestujesz w oryginalną polską serię scenariuszy.

Międzynarodowe filmy i seriale: Znane treści z hollywoodzkich studiów, takich jak NBCUniversal, Sony, MGM i CBS, w tym popularne seriale, takie jak New Amsterdam, Chicago, The Good Doctor, SWAT, Hawaii Five-0 i Opowieść podręcznej, i przebojowych serii filmowych, takich jak Spider-Man, Faceci w czerni, Mission: Impossible, Bourne, Bridget Jones A Indiana Jones.

Zawartość dla dzieci: Popularne seriale dla młodych widzów, takie jak Psi Patrol, Świnka Peppa, SpongeBob Kanciastoporty.

Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny Grupy NENT, skomentował: „Viaplay zaoferuje polskim widzom coś wyjątkowego. Nasza mieszanka najlepszych sportów na żywo, najwyższej klasy Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz treści dla dzieci jest wyjątkowa na rynku – a to dopiero początek.Będziemy stale inwestować w treści i jesteśmy szczególnie podekscytowani współpracą z nowymi i uznanymi lokalnymi talentami, aby tworzyć polskie aktywa z Viaplay Przyjeżdżamy do Polski na dłuższą metę i być liderem pod każdym względem słowo, z niecierpliwością czekamy na dzielenie się naszymi historiami, bycie częścią wspaniałych polskich sportowych momentów oraz poznanie kibiców i partnerów w całym kraju.

READ  Włoski Balsmo pokonuje Vossa i wygrywa światowy tytuł w wyścigach szosowych

Wszystkie międzynarodowe filmy i seriale na Viaplay, podobnie jak większość filmów Viaplay Originals, będą miały polskie napisy lub komentarz dźwiękowy, a wszystkie treści dla dzieci będą dubbingowane w języku polskim. Najważniejsze wydarzenia sportowe będą pokazywane z polskimi komentatorami i programami studyjnymi ze studia sportowego na Viaplay w Warszawie.

Podobnie jak na innych rynkach grupy NENT, Viaplay będzie dostępny w Polsce poprzez bezpośrednie subskrypcje i partnerstwa z osobami trzecimi. Usługa jest obsługiwana przez szeroką gamę urządzeń i platform, w tym inteligentne telewizory Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i TCL; smartfony i tablety z systemem iOS i Android; Chromecast i Apple TV; platformy PlayStation 4, 5 i Xbox One; PC i Mac.