Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nick Daicos z Collingwood podpalił ogień żenującą akcją przeciwko St Kilda

Nick Daicos z Collingwood podpalił ogień żenującą akcją przeciwko St Kilda

Nick Daicos został powołany po kilku słabych występach w obronie podczas przegranej Collingwood z St Kilda w czwartkowy wieczór.

The Magpie stał się jednym z najlepszych graczy w rozgrywkach i błyskawicznie wspinał się na szczyt, ale brzydki materiał filmowy, który pojawił się w czwartkowy wieczór pokazuje, że 21-latek ma przed sobą długą drogę.

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Trener Collingwood Craig McRae podczas swojej pomeczowej konferencji prasowej zwrócił uwagę swoich starszych zawodników Premier League na temat fauli przy bazach, a wślizg po bazach z pewnością był problemem dla Daicos.

Obecna drużyna seniorów ma mnóstwo kłopotów po przegranej trzecim meczu z rzędu na rozpoczęcie sezonu 2024, spadając z 14,10 (94) do 12,7 (79) do Saints na MCG.

Filmy przedstawiające drużynę Daico niechętną angażowaniu się w pełne napięcia momenty rywalizacji rozprzestrzeniły się w cyberprzestrzeni w czwartkowy wieczór, pomimo faktu, że magnes kulkowy nadal zakończył grę z dziewięcioma spornymi posiadaniami.

Ze względu na wysokie standardy Daicosa wiele uwagi poświęcono jego złej nocy w biurze.

W piątek Ken Cornes określił występ Daico jako „porywający”.

„Nick Daicos był wczoraj wieczorem nieśmiały” – powiedział Cornes w programie SEN Breakfast.

„Wiem, że to krytyka, z którą prawdopodobnie nie poradził sobie zbyt wiele w swoich 50 meczach. Naprawdę trudno na to wskazać, ponieważ był równie konsekwentny jak każdy, ale był nieśmiały.

„W trakcie meczu nie trafiał w odbiory, popełniał błędy i był zdenerwowany”.

Jeden szczególny moment, w którym w pierwszej kwarcie Daicos został odrzucony jak starą rękawiczkę, wywołał takie poruszenie, że jedno wideo z tego momentu wyświetlono na Twitterze 17 000 razy.

READ  Ian Nepomniachtchi zostaje pretendentem do tytułu mistrza świata

Po tym, jak nie udało mu się złapać piłki, która zakończyła się podaniem ręką do Mitcha Owensa z St Kilda, Daicos został popchnięty przez napastnika Saints, mimo że był w doskonałej pozycji do mocnego wślizgu.

Stamtąd zrobiło się o nim głośno w mediach społecznościowych, ponieważ każdy moment, w którym nie pokazał swojej fizycznej obecności, był badany.

Jeden z filmów, na którym widać, że nie udało mu się odebrać odbicia ze środka bramki przed pozornie nieoficjalną drugą próbą, został obejrzany ponad 27 000 razy, a w jednym poście stwierdzono, że była to „miękka” próba.

Film przedstawiający kolejny moment, w którym Jack Steele wybił piłkę, po czym stracił skuteczność w trzech sytuacjach, w których można było wykonać wślizg, również wyświetlono 19 000 razy.

Legendy AFL Dermot Brereton i Jason Dunstall zauważyli ogólny brak zaangażowania we wszystkich drużynach, analizując czwartkowy mecz w Fox Footy.

„Szczerze mówiąc, Collingwood nie byli gotowi wystawiać swoich ciał na ryzyko, tak jak to zrobili w przypadku St Kilda”. – powiedział Dunstall.

Świetny piłkarz z St Kilda, Lee Montagna, wskazał na starszych zawodników Collingwood jako główną przyczynę problemów drużyny na początku sezonu.

„Szczerze mówiąc, niektórzy z dużych, doświadczonych graczy nie są tacy sami” – powiedział Montagna po meczu Fox Footy.

„Niektórzy z naszych weteranów – którzy przez długi czas spisali się bardzo dobrze – nie przybyli na imprezę, aby rozpocząć sezon.

„Wyglądają na niezainwestowanych, to jasne… Nie wydają się być tak silni, jak widzieliśmy w zeszłym roku”.

David King z Fox Footy powiedział: „Nie wiem, czy inwestują już w taki sposób obrony lub taki styl gry.

„Szukają łatwych kopnięć… wyglądają na zdenerwowanych”.

„To naprawdę lekceważący sposób gry, naprawdę. Kiedy poniesiesz porażkę, wygląda to naprawdę źle. Nie wiem, czy zapłacili cenę za atak, czy obronę.

READ  NRL 2022: Pięciu wschodzących graczy do oglądania w każdym klubie NRL

Po tym, jak 12 z 15 bramek zdobytych przez Saints padło bezpośrednio po stratach Collingwooda, McRae stwierdził, że jest jasne, nad czym zespół musi się zastanowić, aby poprawić swoją passę.

„12 goli to duża liczba. Jak widać, popełniamy wiele podstawowych błędów, których nie można się spodziewać u doświadczonych zawodników” – powiedział.

„Myślę, że widać podstawowe umiejętności, które są po prostu brudne, zardzewiałe, przestarzałe i po prostu wolne gole.

„Drobne rzeczy, z których jesteś najbardziej dumny. Zajmijmy się tymi rzeczami, w których jesteśmy naprawdę dobrzy, ponieważ w niektórych momentach dzisiejszego wieczoru… niezależnie od tego, czy chcesz spojrzeć przez pryzmat optymizmu, było o wiele więcej bardziej niż my dzisiaj wieczorem, niż przez ostatnie kilka tygodni.”

Ostatnią drużyną, która rozpoczęła mecz z wynikiem 0:3 i zdobyła tytuł mistrzowski, było North Melbourne w 1975 r., a ostatnią drużyną, która rozpoczęła mecz z wynikiem 0:3 i zapewniła sobie miejsce w wielkim finale, było także North Melbourne zaledwie rok później, w 1976 r.

Collingwood dołącza do Geelong 2023 jako jedyny premier, który w erze AFL osiągnął wynik 0-3.

Wciąż szukając pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie, zespół uda się w najbliższy czwartkowy wieczór do Brisbane.