Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nick Kyrgios wita w rodzinie chłopczyka

Nick Kyrgios wita w rodzinie chłopczyka

Nick Kyrgios po raz drugi świętuje zostanie wujkiem.

Brat gwiazdy tenisa Christos, Christos, podzielił się w środę radosną wiadomością, że on i jego żona Alika urodziły córeczkę, której nadali imię Sofia Aurora Kyrgios.

Później tego samego wieczoru Alicia i Christos napisali we wspólnym poście: „Niezbędna pamięć. Sofia Aurora Kyrgios – Witamy w tym dziwnym i cudownym świecie.

W czwartek były finalista Wimbledonu udostępnił film, na którym jego drugi siostrzeniec George, starszy brat Sofii, pisze w podpisie „słodki”.

Alicia podzieliła się także uroczym momentem, w którym George po raz pierwszy spotkał swoją młodszą siostrę podczas wizyty w szpitalu.

„Pierwsza wizyta w celu poznania małej Sissy zakończyła się sukcesem. Jednak bardziej zależało mu na kradzieży koktajlu proteinowego mamy” – napisała Alicia.

Ważna wiadomość dla rodziny nadeszła zaledwie dzień po tym, jak dziewczyna Kyrgiosa, Costin Hatzi, udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją z tenisistką trzymającą się za brzuch.

Podzieliła się zdjęciem ze 180 000 obserwujących, pisząc, że była z Kyrgiosem w sylwestra.

„NYE z moimi bliskimi. Życzę wszystkim cudownego roku pełnego miłości, szczęścia, sukcesu i dobrego zdrowia” – napisała.

Były reprezentant świata nr 13 również udostępnił w czwartek zdjęcie, na którym pozuje w windzie z Hatzi. Post nosił tytuł „Rodzina”.

Gwiazda tenisa i Hatzy spotykają się od ponad dwóch lat.

Kyrgios niedawno zasugerował, że poślubi Hatzi, która 18 miesięcy temu podczas zaręczyn nosiła pierścionek z brylantem.

W zeszłym roku Kyrgios zdawał się potwierdzać swoje ślubne plany, gdy w odpowiedzi fanowi na Instagramie napisał, że ślub odbędzie się „bardzo szybko”. W poście znalazły się emoji „serce” i „pierścionek z brylantem”.

Ma także wytatuowane swoje imię na lewym udzie.

Kyrgios również niedawno skomentował zdjęcie opublikowane przez Hatziego, mówiąc: „Nie mogę się doczekać, aby z tobą zamieszkać”.

READ  Powrót Bena Simmonsa na Brooklyn Nets: wiadomości NBA, wschodnie play-offy, kontuzja pleców Star

Niedawno zapytano go, czy planuje mieć dzieci.

„Chcę (dzieci) jak najszybciej. Ale „Costin” chce poczekać półtora roku” – powiedział Kyrgios na Instagramie w listopadzie 2022 r. w odpowiedzi na pytanie fana.

Kyrgios opuści Australian Open 2024 z powodu utrzymujących się kontuzji nadgarstka.

Jego sezon 2023 został zrujnowany przez kontuzję kolana i problemy z nadgarstkiem, które doprowadziły do ​​​​jego wycofania się z Wimbledonu.

Miał mieć mnóstwo czasu w trakcie wydarzeń w Melbourne Park rozpoczynających się 14 stycznia, ale wkrótce może zostać wezwany do wykonywania obowiązków wujka, podczas gdy jego brat będzie zajęty noworodkiem.

Przeczytaj powiązane tematy:Nicka Kyrgiosa