Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nieruchomości w Queensland: mieszkanie wielkości domu w Gold Coast, aby zachwycić kupującego

Nieruchomości w Queensland: mieszkanie wielkości domu w Gold Coast, aby zachwycić kupującego

Przestronny apartament w Gold Coast z planem piętra, który jest większy niż przeciętny nowy dom w Queensland, zrobił wrażenie na kupującym.

Jednostka z trzema sypialniami i trzema łazienkami ma na 1/30 Taras Garfielda Surfers Paradise, który został sprzedany 17 sierpnia za 2,22 miliona dolarów, jak podano dla domeny, zajmuje 373 metry kwadratowe z wewnętrzną powierzchnią mieszkalną 187 metrów kwadratowych.

Średnia powierzchnia nowo wybudowanych domów w Queensland w latach budżetowych 2021 i 2022 wynosi 226 metrów kwadratowych, zgodnie z danymi z Australijskie Biuro Statystyczne.

Najmniejsze domy w Australii w tym samym okresie znajdują się na Tasmanii, gdzie średnia powierzchnia wynosi mniej niż 200 metrów kwadratowych.

Ogłoszenie: Zobacz więcej zdjęć nieruchomości tutaj

(specjalizacja)

Znany jako Ultima Beachhouse, apartament jest jednym z 10 apartamentów w kompleksie. Według książek Robbiego Grahama z Ray White Prestige Gold Coast, mieszkanie zostało wystawione na aukcję 17 sierpnia.

Nie było przewodnika po cenach, ponieważ prawo stanu Queensland zabrania agentom wystawiania przewodników po cenach nieruchomości przeznaczonych na aukcję.

Zajmując mieszkanie na parterze, swoim projektem bardziej przypomina dom.

Czytaj więcej: KUPUJĄCY DUŻO CZUJE NA Tinpot Mały dom z ogromnymi widokami

Jest nie jedna, ale dwie części dzienne, a także łazienka z prysznicem i gabinet.

Wnętrza nabierają nadmorskiej estetyki i mają śnieżnobiałe ściany, wyłożone kafelkami podłogi, przezroczyste zasłony i niebieskie ściany w sypialniach.

Jeśli nabywca będzie chciał się bawić, zachwycą go dwa prywatne balkony, z których główny ma 64 m2. Istnieje również prywatny trawnik i obiekty budowlane, w tym basen i spa.

Czytaj więcej: Silne oferty na teatr z lat 30. XX wieku, w którym obecnie znajduje się luksusowy apartament

Lokalizacja jest również doskonała, ponieważ plaża znajduje się zaledwie 50 metrów od hotelu.

Surfers Paradise to popularna dzielnica Gold Coast, znana ze swoich kawiarni, barów i restauracji.

READ  Omicron uderza w godziny pracy, ponieważ bezrobocie pozostaje na stałym poziomie w styczniu

Raport cen domów domen za kwartał 2023 r. ujawnia, że ​​mediana ceny jednostkowej w Surfers Paradise wynosi 590 000 USD, co oznacza wzrost o 11,3 procent w ciągu 12 miesięcy i 54,2 procent w ciągu pięciu lat.