Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Niesamowity” melonik ze Sri Lanki, Selvasakaran Rishudhan, 10-latek ogłusza krykieta

„Niesamowity” melonik ze Sri Lanki, Selvasakaran Rishudhan, 10-latek ogłusza krykieta

10-letni chłopiec ze Sri Lanki zadziwił świat krykieta swoimi szalonymi osobowościami podczas szkolnego meczu, który odbył się w weekend.

Grając w meczu do lat 13 w Dywizji II, Selvasakaran Rishyudhan był nie do zagrania, ponieważ prawie w pojedynkę wygrał mecz swojej szkoły.

Oglądaj Indie vs Australia w Kayo Sports. Wszystkie T20 Live bez przerw reklamowych podczas gry. Dołącz do Kayo już teraz i natychmiast rozpocznij transmisję>

Jego szkoła, Hindu College Colombo, uzyskała 9/126 punktów, gdy Rishiyudhan zburzył MDH Jayawardene MV.

Rishiyudhan oddał szalone liczby ośmiu bramek przy zerowym wyniku 9,4 overów, co oczywiście obejmowało dziewięć bramek.

Pomógł swojemu zespołowi rozprawić się z przeciwnikiem zaledwie przez 28 overów.

To był niesamowity występ, który sprawił, że nazwisko młodego człowieka znalazło się w centrum uwagi na całym świecie.

Mieszkając w kraju, który wyprodukował największego strzelca bramek w historii krykieta w Muttiah Muralitharan (800 bramek testowych, 1347 we wszystkich formatach), a także największego strzelca w historii krykieta testowego w Rangana Herath, który miał 433 bramek Rishudhan przyznał, że chce podążać śladami Australijczyka Nathana Lyona.

„Wiem (jak) wykonać sześć rodzajów podań. Należą do nich: off-spin, leg-spin, carom, pętla, płaska pętla i szybka piłka” – wynika z tłumaczenia Hindustan Times.

„Moim ulubionym zawodnikiem jest Nathan Lyon. Chciałbym grać tak jak on. Chcę grać dla Sri Lanki w wieku 19 lat”.

Sam Lyon jest jednym z najlepszych meloników w historii, który zdobył 496 bramek i liczy się w swojej karierze krykieta testowego.

Szkoła pochwaliła osiągnięcia młodego człowieka.

„Znakomity występ, gratulacje dla pana Selvasakarana Rishudhana za fantastyczny okres gry w kręgle: 9,4 overów, 9 dziewic, 0 runów i niesamowitych 8 bramek” – oznajmiła szkoła.

„Hindu College Colombo zdominowało, rozwaliło przeciwnika zaledwie 28 runami i odniosło zwycięstwo w pierwszych rundach międzyszkolnego meczu krykieta II ligi do lat 13”.

READ  Kanadyjski emigrant nie ma dość tego australijskiego produktu KFC za 30 USD

Działające przy szkole Stowarzyszenie Old Boys’ Association również świętowało, stwierdzając, że to osiągnięcie „wprawiło nas w zachwyt”.

Przekazali Rishudhanowi całego małego świerszcza.

Pisarz krykieta DailyCricketSL, Nibraz Ramzan, napisał na Twitterze: „Co za maskotka z Colombo Hindu College Selvasakaran Rishyudhan w międzyszkolnym meczu U13”.

Oszałamiający występ następuje dwa tygodnie po szalonym wyczynie ze Złotego Wybrzeża, kiedy Mudgeeraba Nerang i kapitan District Cricket Club Gareth Morgan zdobyli sześć bramek w sześciu piłkach, aby wygrać mecz dla swojej drużyny.

Ten wyczyn stał się wirusowy i udostępniony na całym świecie.