Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa drużyna Auckland A-League ujawnia swoją nazwę, logo i inauguracyjną koszulkę

Najnowszy klub A-League będzie oficjalnie znany jako Auckland FC po ujawnieniu nazwy, herbu i inauguracyjnej koszulki zespołu.

To historyczny moment dla Auckland FC, które w sezonie 2024–25 wejdzie do A-League, w przyszłym sezonie do Isuzu U-League, a w sezonie 2025–26 do A-League Liberty.

W pierwszym sezonie klub będzie grał w niebiesko-czarnym stroju New Balance, którego herb będzie wzorowany na tradycyjnym królewskim błękicie Auckland, natomiast czarna maska ​​rycerska i paski na plakietce łączą herb z założycielem Auckland Football Club Billem Foleyem i drużynami . Która stanowi część grupy piłkarskiej Black Knight.

„To, co kocham w piłce nożnej, to fakt, że ma ona niesamowitą moc inspirowania każdego, bez względu na wiek i pochodzenie” – powiedział Bill Foley, właściciel, który jest właścicielem drużyny Premier League Bournemouth za pośrednictwem klubu piłkarskiego Black Knights.

„Mamy udokumentowane doświadczenie w budowaniu odnoszących sukcesy profesjonalnych drużyn sportowych i podobnie jak w Las Vegas, dostrzegłem wyjątkową okazję do sprowadzenia do Auckland nowego klubu piłkarskiego A-League z dużymi ambicjami i wyniesienia go na arenę światową.

„Nie możemy się doczekać, aż zaczniemy, będziemy rozwijać talenty, przyspieszać drogę obiecującym graczom w kraju i za granicą oraz zaprezentować Auckland i jego kulturę”.

Wraz ze zbliżaniem się inauguracyjnego sezonu Isuzu UTE A-League, klub Auckland FC mianował legendę Sydney FC, Steve'a Coricę, na swojego głównego trenera.

Terry McFlynn jest także dyrektorem ds. piłki nożnej w Auckland FC, gdzie nadzoruje rekrutację zawodników oraz trenerów drużyn męskich i żeńskich, akademii, operacji piłkarskich i nauk o sporcie.

Dyrektor generalny Auckland, Nick Baker, powiedział: „Budujemy elitarny profesjonalny zespół, na jaki zasługuje Auckland. Chcemy odnosić sukcesy na boisku i chcemy stworzyć klub, który będzie reprezentował Tamaki Makurau przez przyszłe pokolenia.

„Więcej Nowozelandczyków gra w piłkę nożną niż w jakikolwiek inny sport i widzieliśmy na własne oczy, jak bardzo Auckland jest zafascynowane piłką nożną.

„Dzisiaj to dopiero początek bardzo ekscytującej podróży i nie możemy się doczekać, aby zbudować przyszłość wraz z naszą społecznością i fanami”.

READ  Rządowe ograniczenia dotyczące pozostawiania nieprzygotowanych sportowców i drużyn sportowych

Corica dodał: „Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł pomóc w budowaniu klubu od podstaw, wzmocnieniu silnego składu atakującego, znanego z ciekawego stylu gry w piłkę nożną i przyciągnięciu najlepszych talentów, które będą rozwijać się wraz z klubem.

„Od czerwca 2024 r. będziemy mieli kilka ekscytujących ogłoszeń graczy”.