Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy, przełomowy samochód potwierdzony dla Oz

Nowy, przełomowy samochód potwierdzony dla Oz

Jeden z najtańszych samochodów elektrycznych w kraju otrzymał ogromną aktualizację, która usuwa jedną z jego największych wad.

Sprzedaż chińskiej marki MG gwałtownie wzrosła w tym roku, a to może być jej najlepszy samochód.

Chińska marka ujawniła ceny długodystansowej wersji ZS EV i potwierdziła, że ​​nowy mały elektryczny hatchback MG4 pojawi się w drugiej połowie tego roku.

Peter Qiao, prezes MG Australia, mówi, że kupujący domagali się wersji ZS EV o większym zasięgu.

ZS EV firmy MG ma teraz wersję dalekiego zasięgu.

„Po sukcesie ZS EV we wrześniu ubiegłego roku, wysłuchaliśmy opinii naszych klientów i śledziliśmy pojawienie się nowego dalekiego zasięgu ZS EV”, mówi Pan Ciao.

Wariant MG ZS EV Long Range kosztuje od około 57 700 USD przy dalekiej jeździe, co jest prawie 11 000 USD droższe niż podstawowa standardowa wersja Range.

Kupujący mogą zamówić ZS EV Long Range jeszcze w tym miesiącu, a dostawy spodziewane są od kwietnia.

Za dopłatą dostajesz zasięg 440 km, co jest ogromnym skokiem w stosunku do 320 km w zwykłej wersji.

Wyposażony jest w większy akumulator o pojemności 72,6 kWh w porównaniu do elektrowni o pojemności 50,3 kWh w tańszych wariantach.

Duży akumulator zwiększa zasięg jazdy o 120 km.

ZS EV dalekiego zasięgu wykorzystuje ten sam pojedynczy silnik elektryczny o mocy 130 kW / 280 Nm, co reszta gamy.

Szybkość ładowania jest poniżej średniej: naładowanie 80 procent baterii za pomocą szybkiej ładowarki zajmuje do godziny.

Jest wyposażony w obszerną listę wyposażenia standardowego, w tym takie niezbędne, jak centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto. Łączność jest dodatkowo zwiększona dzięki wbudowanemu satelitowi, Bluetooth, radiu cyfrowemu, podkładce do ładowania urządzeń bezprzewodowych i pięciu portom ładowania USB.

READ  McDonald's UK wycofuje z menu Big Mac Chicken po tym, jak okazał się on bardzo popularny

Marka potwierdziła również, że nowy MG4 pojawi się w drugiej połowie tego roku.

Kupujący mogą spodziewać się foteli ze sztucznej skóry, podgrzewanych przednich siedzeń i elektronicznie regulowanego fotela kierowcy, a także obszytej skórą kierownicy.

Dostępne są chromowane akcenty zewnętrzne i 17-calowe jasne felgi aluminiowe. Panoramiczny szyberdach, relingi dachowe i przyciemniane tylne szyby są również standardem.

Firma MG zainstalowała szeroką gamę urządzeń bezpieczeństwa.

Elektryczny hatchback jest już w sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

ZS EV Long Range automatycznie zahamuje, jeśli wykryje potencjalną kolizję, ostrzeże Cię, jeśli pojazd znajdzie się w martwym polu lub zbliży się z boku podczas cofania i pomoże Ci pozostać na środku pasa ruchu.

MG Australia nie ujawniło żadnych lokalnych szczegółów na temat nadchodzącego mini hatchbacka MG4, ale samochód jest w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, co daje nam podgląd tego, co prawdopodobnie dostaniemy.

Na zewnątrz ma do wyboru dwie baterie i silniki; Jednostka o mocy 50,8 kWh wystarcza na przejechanie 350 km, a pojedynczy silnik elektryczny zapewnia 125 kW / 250 Nm lub wersja o dłuższym zasięgu z akumulatorem 61 kWh wystarcza na około 450 km jazdy z mocą 150 kW / 250 Nm silnik.

Ceny zaczynają się od 26 995 GBP (49 200 USD) i sięgają nawet 32 ​​495 GBP (59 200 USD).