Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pojawiają się szczegóły posezonowego wyjazdu drużyny Brisbane Lions do Las Vegas, wiadomości grupowe na WhatsApp, spotkanie kryzysowe po porażkach

Pojawiają się szczegóły posezonowego wyjazdu drużyny Brisbane Lions do Las Vegas, wiadomości grupowe na WhatsApp, spotkanie kryzysowe po porażkach

Liderzy Lions upierają się, że po bez zwycięstwa drużynie na początku 2024 roku nie będzie podziału w grupie, pomimo doniesień o „trudnych rozmowach” między niektórymi członkami drużyny, które rozpoczęły się posezonowym wyjazdem do USA.

Jak poinformowało 3AW w piątkowe popołudnie Niektórzy znawcy Lions wskazali, że w klubie „trochę bolała głowa” po „pewnych informacjach” z zeszłorocznego wyjazdu na koniec sezonu, w którym wzięło udział kilku zawodników Brisbane, „powrotu do bliskich, którzy nie pojechali”. Bardzo dobrze.

the Zwiastun słońca Wspomniałem o tym później Jeden z członków podróżującej grupy „przypadkowo przesłał czat grupowy WhatsApp do iCloud”. Treść została następnie przeczytana przez partnera tej osoby, a następnie udostępniona innym partnerom.

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Z raportu News Corp wynika, że ​​bliscy w domu byli zdenerwowani „niektórymi wybrykami omawianymi na czacie grupowym”. Zarówno 3AW, jak i Zwiastun słońca Poinformowali, że niektórzy gracze Lions zerwali ze swoimi partnerami po wycieczce do Vegas.

Weteran reportera Carolyn Wilson poinformowała o nowych szczegółach w sobotę rano.

„Nie ma wątpliwości, że kilku kluczowych graczy wybrało się w listopadzie zeszłego roku na wycieczkę na koniec sezonu i prawdą jest, że niektóre zdjęcia – nic zbyt obciążającego – partnerzy nie byli zadowoleni z potencjalnego przez pomyłkę odesłania do domu” – Wilson powiedział 3AW. Sobota.

„W rezultacie niektórzy gracze wrócili wcześniej do domu. Co najmniej jeden kluczowy zawodnik zerwał ze swoim partnerem, czy było to spowodowane tym, co wydarzyło się na wyjeździe, czy nie, nie wiem.

Wielcy AFL wściekli na powolne recenzje | 00:39

„Prawdą jest również, że niektórzy gracze nie byli zadowoleni z perspektywy narażenia na wirusa.

READ  IRCA ogłasza nagrody posezonowe dla załogi wagi ciężkiej marynarki wojennej

„Danny Daly, szef piłkarski Brisbane Lions – w wyniku doniesień i faktu, że nagle w zeszły poniedziałek ta historia stała się wszechobecna w młynie plotek – zadzwonił do Harrisa Andrewsa i Lachie Neill. Powiedział: „ Trzeba się mnie wyprzeć, czy coś w tym jest?” Czy jest podział w grupie grającej? Czy ludzie sinieją? Obaj przywódcy stanowczo temu zaprzeczają.

„Brisbane miało szokujący tydzień, szokujący sezon, ale jak mówią, to nie jest powód”.

Dziennikarz SEN Sam Edmund poinformował, że zarzuty „nie mają nic wspólnego z piłką nożną” i że sytuacja „nie została wykorzystana przez Lions jako wymówka dla bez zwycięstwa”.

„Są przekonani, że nie wykoleiło to grupy, która (od tego czasu) organizowała obozy przedsezonowe, obozy społeczne i spędzała razem niezliczoną ilość czasu” – powiedział Edmund.

Dyrektor naczelny Brisbane, Greg Swan, potwierdził, że członkowie grupy przywódczej zawodników Lions zostali wezwani w celu omówienia konsekwencji podróży, ale upierał się, że między zawodnikami nie ma rozłamu.

Swann powiedział, że nie jest świadomy, czy czat grupowy WhatsApp został przesłany i rozpowszechniony, ale podkreślił, że podróż do Stanów Zjednoczonych nie przyczyniła się do osiągnięcia przez zespół wyniku 0:3 dopiero w 2024 r.

„Jeśli pytanie brzmi: czy w grupie jest podział?” Cóż, nie, nie ma.” Łabędź powiedział Zwiastun słońca.

The Pies pokonali Lions w wielkim rewanżu z GF | 02:38

„To tylko byki***. W grupie nie ma podziału. Swoją drogą to było w listopadzie. Nie dlatego nie jest między nami dobrze”.

– Swoją drogą, nie jesteśmy okropni. Po prostu kilku naszych dobrych chłopaków jest w złym humorze.

„Dzisiaj ponownie zapytaliśmy wszystkich przywódców, a oni odpowiedzieli: «Nie, w grupie nie ma absolutnie nic, co wskazywałoby na podział»”.

Legenda AFL i członek zarządu Brisbane, Lee Matthews, prowadził transmisję na żywo w radiu 3AW, kiedy w piątek jego kolega Sam McClure relacjonował tę historię.

READ  Tour De Maccabi, wyścig rowerowy, który przywiezie żydowskich rowerzystów do Polski, Słowacji i Węgier

„To dla mnie trochę trudne, ponieważ dowiedziałem się o tym dopiero, gdy (McClure) wspomniał o tym 10 minut temu, więc jako członek zarządu Lions nie byłem tego świadomy. Wszystko, co się wydarzyło, jest dla mnie całkowitą wiadomością” – powiedział Matthews . Piłka nożna 3AW.

„Ale podstawowa zasada, o której tak naprawdę tu mówimy, jest taka, że ​​jeśli za kulisami dochodzi do tarć między graczami lub partnerami graczy, nie jest to nic dobrego… „Jeśli” to duże słowo”.

Świetny zawodnik Essendon, Matthew Lloyd, dodał: „Nie chodzi tylko o relacje między kolegami z drużyny i to, czy się rozpadną, ale relacje w domu i to, jak sobie radzisz w życiu rodzinnym, w dużej mierze zależą od tego, jak potoczy się piłka nożna”.

Ujawniony materiał filmowy pokazuje pobicie Pendlebury 00:31

Lions pozostają bez zwycięstwa po trzech meczach, a dwie z tych porażek, w tym 20-punktowa porażka z Magpies w czwartek wieczorem, miały miejsce na stadionie Gabba, gdzie Brisbane było niepokonane w zeszłym sezonie.

Trener Chris Fagan powiedział w czwartek, że niewłaściwe jest „psucie” regularnego początku sezonu jego drużynie, ale przyznał, że Brisbane „ma pracę do wykonania”.

„Zdecydowanie nie rozpoczęliśmy meczu tak, jak oczekiwaliśmy i przegraliśmy dwa mecze u siebie, co jest dla nas niezwykłe w ostatniej kadencji, więc mamy trochę pracy, aby się odnaleźć” – przyznał Fagan.

„To nie jest dobry początek, ale nie powinniśmy też powodować katastrofy, tak na to patrzę.

„Mamy do zera i trzech punktów, a przed nami 20 meczów”.

Fagan powiedział, że nie będzie „wciskał przycisku paniki” w przypadku graczy, którzy byli na niskim poziomie.

„Niektórzy z naszych zawodników nie są obecnie w najlepszej formie. Nie potrafię ci wytłumaczyć dlaczego, to jest sport dla ciebie.

READ  AFL Trades 2023: Jamarra Ugle-Hagan gotowa na największą transakcję w historii AFL, ujawniono wyczyn Swans o wartości 11 milionów dolarów, Brisbane Lion Jack Gunston powiązany z Hawthorn, Jade Gresham z Bombers

„Czasami przeżywasz kryzys… więc musimy dalej pracować z tymi chłopakami.

„Ufałem im przez długi czas i oni to zrobili, więc nie zamierzam się ich poddać tylko dlatego, że przegraliśmy trzy mecze z rzędu”.

– Z NCA NewsWire