Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wrony spoczywają na słupach dominujących kotów bliźniaczych

Wrony spoczywają na słupach dominujących kotów bliźniaczych

Koszmar dla Crows, ale dla Toma Stewarta był to wymarzony wynik w piątkowy wieczór, gdy przechwytywacz Cats wyrównał rekord przechwytywania, a Geelong powalił Adelaide na miecz.

Wtargnięcie na boisko spowodowało chaos na stadionie Adelaide Oval podczas meczu Adelaide – Geelong.

W swoim 150. meczu w karierze Stewart był cierniem w drużynie Crows po mistrzowskim przechwycie w defensywie w piątkowy wieczór, podczas gdy Hawkins strzelił cztery gole, a drużyna Cats rozpoczęła sezon od zwycięstw jeden po drugim.

Podopieczni Matthew Nixa po trzech czwartych tracili 24 punkty, a w końcówce mieli okazje na kradzież punktów.

Darcy Fogarty miał szansę na zmniejszenie deficytu do 10 punktów na sześć i pół minuty przed końcem, jednak uderzył w słupek, kierując się w stronę otwartej bramki, a Taylor Walker zmarnował piłkę z prawej strony szybkim strzałem na minutę później w szaleńczym ataku. koniec.

Mecz był bardzo emocjonujący, gospodarzom nie udało się wykorzystać okazji do zdobycia gola, a goście bardzo celnie je liczyli.

Sean Managh świętuje bramkę z Bradem Closeem podczas starcia drużyn Crows and Cats na stadionie Adelaide Oval. Zdjęcie: Sarah Reid/AFL Images za pośrednictwem Getty Images.

Zarządzaj z nieba

Pierwszy gol rekruta Geelonga, Shauna Managha w futbolu AFL, był trzecim golem w pierwszej kwarcie, w której padły cztery bramki bez odpowiedzi, a który po raz kolejny wstrząsnął drużyną Crows na piętach.

26-latek strzelił gola oszałamiającym wolejem prawą nogą, gdy żywiołowi goście wyprzedzili Crows, które na początku miały trudności z utrzymaniem posiadania piłki, zdobywając zaledwie dwa punkty w pierwszych 10 minutach.

Geelong nadal wywierał presję, wykonując 30 odbiorów w pierwszej kwarcie, udaremniając wysiłki gospodarzy zmierzających do płynnego przenoszenia piłki.

Tydzień po strzeleniu zaledwie jednego gola w pierwszej połowie w otwierającej sezon porażce z Gold Coast, Adelaide znów wyglądało na zardzewiałe na początku, tracąc aż 26 punktów, zanim schodziło do przerwy z 19-punktową przewagą.

READ  Wiadomości NBA: Patty Mills nadal zachwyca z głębin, Joe Engels pokonał Jocka Landala

Odwróć tekst

Zespół Inner Fifties Cats prowadził 18-10 w pierwszej kwarcie, ale Adelaide odwrócił scenariusz w drugiej kwarcie.

Odmłodzeni Crows weszli do siatki 50 24 razy na 11, ale nie udało im się wykorzystać tej przewagi z powodu słabych kopnięć bramki i kiepskich decyzji w polu ataku, co umożliwiło Stewartowi wielokrotne przechwyty.

W pewnym momencie Adelaide zdobyła 10 „50” z rzędu, ale ta fala zaowocowała tylko trzema upadkami, w tym naklejką dla Chrisa Burgessa po karze 50 metrów, która oddaliła go od 15 metrów.

Były Sun strzelił swojego pierwszego gola w barwach Crows w pierwszej kwarcie, a w drugiej strzelił kolejnego, a jego spudłowanie kosztowało go trzecie czołowe miejsce w karierze.

W piątkowy wieczór Ben Keyes powala zawodnika na stadionie Adelaide Oval. Fot. Mark Bryk/Getty Images.

Pokonaj najeźdźców

Gra została przerwana w połowie trzeciej kwarty przez atakującego z ziemi, który manewrował i przeciskał się przez bramkę przed zatrzymaniem gry.

Matt Crouch złapał intruza, choć nie podjął się wślizgu, ale Ben Case nie pomylił się i napastnik rzucił małego chłopca na trawę, gdzie został zatrzymany przez ochronę.

Tom Hawkins świętuje zdobycie gola z Bradem Closem i Seanem Managhem podczas zwycięstwa drużyny Cats nad Crows. Zdjęcie: Sarah Reid/AFL Images za pośrednictwem Getty Images.

Hawkeye znowu atakuje

Kibice gospodarzy wrzeszczeli, gdy w trzeciej kwarcie drużyna Crows wyszła na prowadzenie po fenomenalnym golu Issaca Rankina.

Nowicjusz z Adelaide strzelił w tym momencie sześć z ośmiu ostatnich bramek i wyglądało na to, że będzie gotowy na ucieczkę.

Wchodzi Tom Hawkins.

Doświadczony gwiazdor strzelił trzy z czterech goli swojego zespołu, kończąc sezon kluczowym uderzeniem, które po ostatniej zmianie zapewniło drużynie prowadzenie 24 punktami.

Wrony 3,2 5,5 8,7 11,11 (77)

koty 6,3 7,5 12,7 14,12 (96)

READ  Josip Juranović: Union Berlin zgadza się na 10 milionów funtów za prawego obrońcę Celticu | wiadomości piłkarskie

Najlepsze Phelan Crows: Crouch, Laird, Dawson, O'Brien, Hing, Soligo. Koty: Stewart, Hawkins, Blicavs, Dangerfield, Myers, Holmes.

Cele

Wrony: Fogarty 2, Burgess 2, Walker 2, Rankin 2, Soligo, Rachel, O'Brien.

koty: Hawkins 4, Myers 3, O Henry 2, Cameron 2, Stengel, Managh, Blisko.

Kontuzje

Wrony: Nic.

koty: Duncan (późne wycofanie – osobowość), Atkins (późne wycofanie – kontuzja).

44758 w Adelaide Oval

Gracz roku

Głosy: Jason Phelan

3 Stewart (Jill)

2 kucanie (dostateczne)

1 Hawkins (Jill)