Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Philadelphia 76ers, James Harden, handel Ben Simmons, reakcja, najnowsze wiadomości, Miami Heat

Deja vu, ktoś?

Gra eliminacyjna. Półfinały Konferencji Wschodniej. Towarzysz wyścigów Joel Embiid pojawił się po rozbiciu Philadelphia 76ers po sezonie.

W zeszłym roku Ben Simmons zerwał kończynę i został rzucony przez swojego trenera i kolegę z drużyny pod autobus po tym, jak pominął otwarty wsad przeciwko Atlanta Hawks.

Tym razem? James Harden z występem, który mógł – w najgorszy możliwy sposób – przewyższyć porażkę Simmonsa w play-offach. Oczywiście doprowadziło to również do krytyki Embiida po grze.

piątek, 13 maja

piątek 13 maja

Oglądaj na żywo relacje z meczów NBA 2022 z ESPN na Cayo, w tym wszystkie mecze z finałów i finałów konferencji. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

76ers wyeliminowani z play-offów przez Heat | 01:09

Po tym, jak Filadelfia rzuciła Simmonsa, Setha Curry’ego, Andre Drummonda i dwa wybory w pierwszej rundzie dla Hardena, 32-latek odzyskał im 11 punktów w meczu typu „wygrana lub gość”.

Oddając tylko dwa strzały w drugiej połowie, Harden, trzykrotny mistrz NBA, który w ciągu sezonu zdobywał średnio 36,1 punktu na mecz, obserwował – jak to kiedyś robił – jak kolejny czarny znak został dodany do jego niefortunnego życiorysu w playoffach.

w ten który W meczu Simmons zakończył z pięcioma punktami (2 z 4 strzałów), ośmioma zbiórkami, 13 asystami, był +1 na boisku i strzelił jednego gola z gry w drugiej połowie.

Harden nie mógł się na to zdobyć.

Naprawdę ironii jest prawie za dużo.

Po tym, jak całe miasto zdecydowało się zastraszyć swoją gwiazdę wszechobrony, która robiła wszystko na poziomie elitarnym, z wyjątkiem strzelania do piłki, zostali zmuszeni do oglądania, jak obrońca numer jeden nie robi nic, w tym zdobywanie punktów.

I chociaż trudno jest pogodzić się z tym, jak zły jest Harden, zaskakująca prawda jest taka, że ​​może być jeszcze gorzej dla Sixers, którzy mogą kopać grób poza sezonem, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

READ  Koguty, Phil Gold, Paul Gallen, Klub Rozwoju

Decyzję o zerwaniu z Simmonsem i cokolwiek innego, co mogłoby przynieść korzyści, podjął główny rozmówca Daryl Morey, ten sam, który kierował rządami Hardena w Houston.

Wierzył, a być może wystarczająco w tamtym czasie, że połączenie Hardena i Embiida było teraz zwycięskim posunięciem, które sprawi, że Sixers natychmiast staną się pretendentami do tytułu.

Niektórzy się zgodzili. Inni sugerowali, że Harden nie był takim graczem, jakim był kiedyś.

Po okresie pozasezonowym, w którym Harden zdobywał średnio tylko 18,5 punktu na mecz, odpowiedź była jasna: Old Harden jest teraz tylko Old Harden.

Ktoś sprawdza Joela.Źródło: Agencja France-Presse

I chociaż Simmons jeszcze nie rozegrał meczu na Brooklynie, trudno twierdzić, że przegrywają z wyborami, a 25-letnia gwiazda powinna być zdrowa, aby rozpocząć następny sezon.

Największym problemem? Filadelfia musi teraz wymyślić, co z nim zrobić, z obietnicami za zamkniętymi drzwiami, prawdopodobnie już złożonymi.

Kiedy przybył Harden, przeważała opinia, że ​​dostanie czapkę. Rozszerzenie, biorąc pod uwagę jego nadludzki status i kwotę, jaką zapłacono za jego usługi.

Jeśli Harden wybierze swojego zawodnika w przyszłym sezonie, a następnie podpisze czteroletnie przedłużenie, otrzyma 270 180 000 $ (393 mln A$) w ciągu następnych pięciu lat.

Tak.

„Dowiemy się, czy 76ers wpadną w pułapkę rozszerzenia Hardena na lukratywny kontrakt oparty na tym, co osiągnął w przeszłości, a nie na swojej obecnej i przyszłej grze” – powiedział. Bobby Marks napisał na Twitterze do ESPN Front Office Insider.

– A może spotykają się gdzieś pośrodku.

Morey wyraźnie kocha Hardena, a mówiono już, że stary trener Houston Rockets, Mike D’Antonio, przyprowadzi Doca Riversa w przyszłym sezonie.

Ale chociaż Houston 2.0 – z Embiid na czele – wygląda dobrze, zależy od Moreya, Dantoniego i Hardena, wszystkiego, co robią najlepiej.

A najlepsze z Harden nie jest tym, czym było kiedyś, i prawie na pewno nie jest wystarczająco dobre, aby zagwarantować maksimum. objazd.

Donic prowadzi Mavs do wymuszenia gry 7 | 01:36

„Oczywiście nie możesz dać Jamesowi Hardenowi okazji” – powiedział Galen Rose na ESPN.

– A jeśli mówisz o pozbyciu się Doca Riversa, by sprowadzić Mike’a D’Antoniego, to nie jest odpowiedź.

Dlatego decyzja wydaje się dość prosta.

Przyznaj, że popsuli umowę Harden i opracuj inny plan. lub podwójne.

Po pokonaniu swojego byłego zespołu w piątek (AEST), Jimmy Butler, któremu pozwolono odejść, gdy zabrali go Philadelphia Simmons i Tobias Harris, nie mógł się powstrzymać.

„Nadal chciałbym być z nim [Embiid’s] Zespół” – powiedział Butler, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że ​​jest szczęśliwy w Miami.

Embiid może życzyć sobie tego samego.