Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wynik walki Tim Tszyu vs Tony Harrison, nokaut, wideo, reakcja, reakcja Jermella Charlo, następna walka

To był największy sprawdzian olśniewającej kariery Tima Tszyu. Również Greater Danger, zmierzy się z Tonym Harrisonem o tymczasowy tytuł WBO w wadze półśredniej.

To była jego pierwsza walka o tytuł mistrza świata i zmierzył się z jedynym mężczyzną, który pokonał Jermela Charlo, mężczyzną, z którym Tszyu miał się zmierzyć, zanim wycofał się z powodu kontuzji ręki pod koniec zeszłego roku.

Tszyu nie musiał walczyć z Harrisonem. Ale chciał pozostać aktywny i chciał złożyć oświadczenie – i zrobił to.

Światła wyłączone Trasa 9 – koniec Tszyu Harrison | 01:11

Tszyu wysłał surowe ostrzeżenie do niekwestionowanego mistrza Charlo, dominując nad Harrisonem, zanim wygrał dziewiątą rundę przez przerwę w niedzielę, poprawiając swój niepokonany rekord do 22-0 z 16 nokautami.

„Jak ma na imię moja matka ***?” – zapytał Tszyu w swoim przemówieniu po walce.

„Jestem taki szalony”: były mistrz świata wścieka się w repertuarze, gdy rywal Tszyu „prawie zabity”

Tim Tszyu świętuje zdobycie tytułu WBO World Heavyweight Championship. (Zdjęcie: Mark Colby/Getty Images)Źródło: Getty Images

„Wiadomość została wyraźnie wysłana” – dodał Tszyu.

„Wiesz, co się dzieje, wiesz, co będzie dalej. Idę”. [for Charlo]Tymczasem Ben Dimon powiedział w komentarzu, że sceptycy zostali „zniszczeni” po ostatniej klasie mistrzowskiej Tszyu.

To była stosunkowo otwarta walka, w której Harrison pracował głównie nad swoim dźgnięciem, gdy Tszyu zadał kilka strzałów w odpowiedzi.

Damon opisał uderzenie głową Harrisona jako „dokładnie tak, jak w reklamie” i „na miejscu”, gdy Amerykanie rozgrzewali się przed pierwszą rundą walki.

Z drugiej strony Tszyu dobrze obronił i wcześnie zmienił hak w prawą rękę, a później również wbił się w korpus i trafił prawym górnym cięciem.

Komentarz Sean Porter powiedział, że Harrison „może wygrać”, podając dźgnięcie i utrzymując walkę w preferowanym przez siebie tempie, chociaż dodał, że Amerykanin powinien być „świadomy obrony” po rzuceniu dźgnięcia.

W międzyczasie Jeff Fenech powiedział, że Harrison musi coś założyć po swoim dźgnięciu, ostrzegając, że to nie wystarczy, nawet jeśli wyląduje więcej, ponieważ moc Tszyu zadaje więcej obrażeń.

Więcej wiadomości z poprzednich bitew

Wściekły Australijczyk rzuca się na sędziów po zdobyciu kontrowersyjnego drugiego gola, potrząsając kartą Tszyu

Dlaczego Nikita nie jest już otwarty na swoich wielkich braci po swoim „najlepszym występie”

Brutalny nokaut powoduje, że Corey Jake Paul traci zęby w tłumie

Clay Toney po walce: „Wygrał lepszy” | 00:56

„To powoli osłabi Harrisona” – dodał Fenech.

Tszyu zaczął naprawdę znajdować swoją kombinację również w drugiej rundzie, zadając większe, bardziej szkodliwe ciosy i kołysząc Harrisona potężnym prawym górnym cięciem.

— Próbuje się trzymać — powiedział Damon.

„Czy to boli Tony’ego Harrisona? Tszyu szuka ogromnego oświadczenia przeciwko byłemu mistrzowi świata, który wraca do swojego dźgnięcia.”

– Oczy są ze szkła – dodał Fenech.

„Nigdy wcześniej nie bolało tak jak teraz.”

Tszyu kontynuował rozładowywanie, gdy trzecia runda się zakończyła, a Damon oświadczył, że Harrison był „zdecydowanie wzruszony końcem” tej rundy.

„Tim Tszyu jest dziś w innym nastroju… Zagrożenie ze strony Tszyu”.

Harrison dobrze odpowiedział również w czwartej i piątej rundzie, chociaż Tszyu uderzył kolejną mocą pod koniec rundy, powalając przeciwnika potężnymi strzałami.

I nawet gdy Harrison rzucił prawą ręką, Tszyu nadal odpowiadał w eleganckim stylu, kontrolując walkę, gdy przekraczała punkt środkowy.

Następnie Tszyu zmusił Harrisona do walki z linami w siódmym miejscu i wykonał dźgnięcie, zanim wykonał prawy górny cios, otwierając ósmy.

Nikita wścieka się w 4. rundzie przez TKO | 00:54

Harrison odpowiedział lewą ręką, ale te strzały były zbyt dalekie i mało pomiędzy nimi dla Amerykanina, który desperacko potrzebował czegoś wielkiego, aby wrócić do walki.

„To trudne, ale Tim ma naprawdę świetne wyczucie czasu, zwłaszcza prawą ręką” – powiedział Porter.

Harrison miał jeden ze swoich najlepszych momentów w walce w dziewiątym miejscu, kiedy chwilowo wspierał Tszyu, ale był to tylko krótki strzał dla Australii, który zniszczył swojego przeciwnika brutalną serią strzałów, aby powalić Harrisona i wygrać walkę.

„Jestem bardzo zły na sędziego, ponieważ pozwolił Tony’emu oddać tak wiele czystych strzałów i nie wślizgnąć się” – powiedział Porter.

„Te złe ciosy”.

„Trudno to oglądać” – dodał Damon.

Tim Tszyu uśpił Tony’ego Harrisona.źródło: FOX SPORTS
Sędzia przerywa walkę.źródło: FOX SPORTS

Zawodnik AUSSIE BEAST ROCKS z „niesamowitym” strzałem w wygranej UD

Paulo Okoso (4-0, 3 KO) nie pokonał Yunisekiego Gonzáleza (21-6, 17 KO), ale był dominującą jednogłośną decyzją (97-92, 99-90, 100-89) dla IBO Inter-Continental Tytuł wagi półciężkiej.

„Niesamowite zwycięstwo, dominujący występ” – napisał Ben Damon w podpisie.

Walka rozpoczęła się w stosunkowo wolnym tempie, a Okoso chciał utrzymać przeciwnika na zewnątrz i obaj wcześnie weszli do walki.

Ruch był dobrze i naprawdę wzmocniony w środku rundy, w tym kilka mocniejszych uderzeń Gonzaleza, ale Okoso to zakrył, a z jego narożnika przyszła niewielka wiadomość.

„Wezwanie z narożnika Aokuso bądź cierpliwy, myśleli, że ryzykował tam zbyt wiele” – powiedział Damon w komentarzu.

Jeff Fenech powiedział, że Aokuso był „czymś wyjątkowym” i że perspektywa wagi półciężkiej pokazała go przeciwko bardziej doświadczonemu Gonzalezowi.

„Jest dość zdenerwowany stylem roju, który często widzimy u Gonzaleza” – powiedział Dimon w swoim komentarzu.

„Gonzalez nie miał nawet czasu pomyśleć o kontrze, zanim Aokuso został zresetowany”.

Sean Porter w komentarzu zastanawiał się, czy Gonzalez planował coś innego, czekając, aż Aokuso się zmęczy lub popełni błąd, zanim rzuci się.

Paulo Okoso z podniesioną ręką.źródło: FOX SPORTS
Paulo Okoso odniósł solidne zwycięstwo.źródło: FOX SPORTS
Paulo Okoso świętuje zwycięstwo.źródło: FOX SPORTS

„Spodziewaj się w pewnym momencie wielkiej burzy ze strony Gonzaleza” – powiedział.

Następnie Okoso wypuścił dużą kombinację 1-2-3 w trzeciej rundzie, ale nie sprawiło to Gonzalezowi większych problemów.

„Dużo lepsza runda dla Gonzaleza, może nie wygrał rundy, ale ma kilka dobrych ciosów” – powiedział Fenech.

Chociaż Fenech również nie miał wątpliwości w pewnym momencie walki, że Gonzalez naprawdę puści ręce i podejmie pewne ryzyko, prawdopodobnie już przegrywając 3: 0 w swoim czwartym.

Gonzalez w pewnym momencie przycisnął Okoso do lin, ale Australijczyk wymienił ciosy, a następnie wykorzystał swoją pracę nóg i zwinność, aby uniknąć dalszych obrażeń, nie dlatego, że przyjął za dużo.

„Był wymanewrowany, przepracowany i wszystko inne” – powiedział Porter o Gonzalezie.

W międzyczasie Damon powiedział, że Okosu „chodził w kółko”, gdy walka weszła w szóstą rundę.

Zapomnij jednak o żeglarstwie, Aokuso eksplodował brutalnym prawym górnym cięciem i prostym lewym, które posłało Gonzaleza na podłogę.

Okoso wstrząsnął Gonzalezem dużym strzałem.źródło: FOX SPORTS
Okoso wysłał Gonzaleza z powrotem na Ziemię.źródło: FOX SPORTS

„Niesamowity strzał”, powiedział Damon, dodając, że Gonzalez miał „ogromne obrażenia”.

Gonzalez był jednak w stanie wstać i przetrwać rundę – a także następną – z Porterem wzywającym Okoso, aby uzyskać wykończenie, którego potrzebował, aby w niedzielę wygłosić tytuł.

„Nokaut coś znaczy, a jeśli nie zakończy tej walki w sposób, w jaki wszyscy w tym tłumie wiedzą, że to musi się skończyć, to naprawdę tracisz okazję do złożenia oświadczenia” – powiedział Porter.

Aokuso nie był w stanie uzyskać tego wykończenia, ale ostatecznie było to solidne zwycięstwo w kartach.

Dzikie kończy się kołysaniem obu wojowników 01:50

Murdock zdobywa emocje, podczas gdy Hardman się wścieka

Isaac Hardman był wściekły na sędziów po tym, jak był po złej stronie przez niejednogłośną decyzję, a Rohan Murdock wygrał.

Dwóch sędziów punktowało konkurs 97-92 na korzyść Murdocka, a jeden przyznał Hardmanowi 96-93 w konkursie swingowym.

Murdock zaczął dobrze i znalazł miejsce na swoje strzały na Hardmanie, przy czym ten ostatni wyglądał na zadowolonego z absorbujących strzałów i bloków.

Jednak mniej więcej w połowie walki Hardman przyspieszył tempo i odniósł większy sukces, rzucając grzmiącymi salwami w Murdocka, który jakimś cudem utrzymał się na nogach.

Obaj ścigali się w kierunku ostatniego dzwonka w ekscytującym finale Główne wydarzenia Ben Damon czuł, że konkurs może zakończyć się remisem.

Zamiast tego Murdock przypieczętował zwycięstwo, gdy Hardman rzucił się gwałtownie, by zaprotestować przeciwko wynikowi.

Hardman przegrywa w jury po walce! | 01:19

NAJLEPSZA WERSJA NIKITY: AUSSIE LEGENDA WSZECH CZASÓW TSZYU CLAIM PO BRUTALNEJ POBICI

Nikita Tszyu zasłużył na swój przydomek „Rzeźnik”, kiedy pokonał potężnego Tasmańczyka Bo Belbina w zwycięstwie przez TKO.

Tszyu pokazał pełną gamę strzałów w głowę i ciało, chociaż Belbin dobrze nosił każdy strzał i rzadko cofał się o krok.

Ale było tylko tyle obrażeń, które mógł przyjąć, zanim sędzia zobaczył wystarczająco dużo, z powaleniem w czwartej rundzie, po którym szybko nastąpiło zatrzymanie.

Główne wydarzenia Jeff Fenech powiedział, że to „najlepsza wersja Nikity, jaką dotąd widziałem”, wstrzymana, ponieważ Tszyu przechodzi teraz na 5-0.

Zęby zostały wysłane w locie w BRUTAL TKO | 00:33

„Oni nas zabiją”: „prorocze” ostrzeżenie Mahoneya w Shock Result

Główne wydarzenia Paul Kent był jedną z wielu osób zastanawiających się, w jaki sposób niesławny mecz Bena Mahoneya z Quinnem Mazudierem zakończył się remisem.

Mahoney i Mazudier zaczęli mocno, zanim Queenslander przyspieszył i wystrzelił szybkie dźgnięcie, kołysząc przeciwnika w pierwszej i środkowej rundzie.

Chociaż wydawało się, że Mahoney wygrał, jego róg ostrzegł go, że „oni nas okradną” z przejścia do ósmej rundy, a oni będą „sędziami”, biorąc pod uwagę, że Mahoney był na terytorium wroga.

Obaj mężczyźni cieszyli się sprintem do mety w zaciętej bitwie, chociaż konsensus wydawał się być taki, że Mahoney odniósł niewielką wygraną.

Ben Mahoney i Quinn Mazudier walczyli o remis. (Zdjęcie: Mark Colby/Getty Images)Źródło: Getty Images

Zamiast tego karty wyników pokazały inaczej, a jeden sędzia przyznał mu 97-93 na korzyść Mahoneya, 97-94 na korzyść Mazudiera i remis 95-95.

Mahoney był zdumiony tą decyzją.

„Przyjechaliśmy do Sydney na pokaz no-limits na podwórku przeciwnika i nadal mamy remis” – powiedział Mahoney.

„Ta bitwa została wygrana gdzie indziej. Wznówmy ją na Złotym Wybrzeżu.”

Kent dodał, że ostrzeżenie z rogu Mahoneya „było prorocze” i był zaskoczony sędzią, który punktował walkę na korzyść Mazudiera.

„Ktokolwiek zdobył 97-94 dla Mazudiera, mówię wam, chcę trochę tego, czym on jest, ponieważ on to lubi” – powiedział Kent.

Pełne wyniki kart

Karta główna (od południa AEDT)

Tim Tszyu pokonuje Tony’ego Harrisona przez TKO w dziewiątej rundzie 12 rund, super półśrednia – tymczasowy WBO super Tytuł wagi półśredniej

Paulo Okoso Rzuć wyzwanie Yonesi Gonzalezowi przez UD (97-92, 99-90, 100-89) – 10 rund, waga półciężka – wakujący tytuł IBO Intercontinental wagi półciężkiej

Sama Goodmana pokonał TJ Doheny’ego przez Ud (97-92, 98-92, 100-89)

Pokonaj Isaaca Hardmana Rohana Murdocka przez SD (97-92 x 2, 93-96)

Nikita Tszyu Dave’a Bo Belbina przez TKO w czwartej rundzie

Eliminacje (od godz. 10.00)

Quinn Mazudier zremisował z Benem Mahoneyem (97-93 BM, 94-97 KM, 95-95)

Chanel Darjan pokonała Courtney Martin przez Uderzenie (39-37, 40-36 x 2)

Imam Chatajew pokonał Gi Sung Gwaka przez KO w drugiej rundzie

READ  Pakistan vs Anglia wynik meczu, wyniki i najważniejsze filmy; Mistrzostwa Ben Stokesa; Shaheen Shah Afridi ranny. Sam Curran Championship Gracz