Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwsze moduły fotowoltaiczne wybrane do 30 MW systemów fotowoltaicznych w Polsce

Zielona energia

First Solar Inc wygrało zamówienie na dostawę 30 megawatów (megawatów) paneli słonecznych do grupy polskich projektów należących do amerykańskiej firmy energetycznej Getka Group i polskiej firmy energetycznej Unimot, donosi portal energetyczny Renewables Now.

W pierwszej fazie inicjatywy amerykański producent cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych (PV) będzie produkować sprzęt w swojej bazie produkcyjnej w Ohio. Grupa Getka poinformowała w piątek, że panele cienkowarstwowe zostaną dostarczone w pierwszym kwartale 2022 roku.

Konkretne projekty, dla których nie są znane żadne szczegóły, będą realizowane w ramach pierwszego etapu szerszej inicjatywy Getki i Unimotu mającej na celu dywersyfikację dostaw modułów fotowoltaicznych do Polski.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który umożliwiłby im dalsze osiąganie sukcesów bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłasz nam swoje wpłaty.

READ  Ujawniono sekret fortuny superbogata: urodził się w bogatej rodzinie | Nierówność dochodów w Stanach Zjednoczonych