Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Po dokonaniu płatności głosowanie o przejęciu zostało opóźnione, ponieważ hiszpański bank czeka

Tymczasem Square ogłosił w czwartek, że zmieni nazwę na Block, ponieważ starał się podkreślić rosnącą liczbę firm poza białymi terminalami płatniczymi, które są częścią biznesu „sprzedającego”.

Oprócz planów zakupu Afterpay za 39 miliardów dolarów, amerykańska firma fintech ma rozwijającą się aplikację konsumencką, która oferuje płatności peer-to-peer, platformy obrotu akcjami i Kryptowaluta. Firma stwierdziła, że ​​zmiana nazwy „stwarza przestrzeń do dalszego rozwoju”.

Pan Dorsey, który w tym tygodniu zrezygnował z funkcji CEO Twittera, Powiedział, że nazwa Square była powiązana z jego działalnością, która dostarcza małe białe terminale płatnicze dla sprzedawców detalicznych.

„Stworzyliśmy markę Square dla naszej firmy sprzedającej, do której należy. Block to nowa nazwa, ale nasz cel wzmocnienia pozycji gospodarczej pozostaje ten sam. Bez względu na to, jak się rozwijamy lub zmieniamy, będziemy nadal tworzyć narzędzia, które pomogą zwiększyć dostęp do gospodarki” – powiedział Dorsey.

Aby dokładniej wyjaśnić zmianę nazwy, firma powiedziała: „Nazwa ma wiele znaczeń związanych z firmą — elementy konstrukcyjne, sąsiednie aglomeracje i ich lokalne firmy oraz społeczności, które spotykają się na blokowych imprezach wypełnionych muzyką, blockchainem, fragmentem kodu i przeszkody do pokonania”.

Biuletyn podsumowujący rynek jest podsumowaniem dzisiejszego handlu. Zdobądź to każdego popołudnia w tygodniu.

READ  Niektórym krajom Unii Europejskiej brakuje kwietniowego terminu planów naprawy: Komisja