Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pomysł mamy na majsterkowanie przy użyciu „tandetnych” płytek Kmart

Pomysł mamy na majsterkowanie przy użyciu „tandetnych” płytek Kmart

Pewna mama zrobiła furorę na TikToku swoim kreatywnym podejściem do zakupu przedmiotu Kmart za 29 USD, zmieniając go z „tandetnego” na „naprawdę ładny”.

Mama pokazała, jak zamienić „tandetny” przedmiot z Kmart w fajne narzędzie do transformacji przestrzeni.

Użytkownik TikToka @sammy.zobacz W mediach społecznościowych podzieliła się radami dotyczącymi używania płytek, które są dostępne w zestawie po cztery za 29 USD.

„Patrzę na te kafelki Kmart od wieków i wydają się tandetne” – powiedziała w filmie. „Ale czuję, że są tandetne, jeśli źle je rozumiem”.

Chociaż płytki są kwadratowe, Sammy See zasugerował cięcie i przycinanie ich wokół krawędzi, aby uzyskać „naprawdę ładne płytki”.

Użytkownik TikTok przełącza „zręczne” kafelki. Zdjęcie: TikTok/@sammy.see

Dodała, że ​​aby penetracja się powiodła, trzeba było usunąć plecy.

Płytki są początkowo lekkie, ale po spoinowaniu, jak mówi Sammy, „to się opłaca”, dodając, że produkt jest nadal łatwy w użyciu z pomocą jej trzylatka.

Użytkownicy mediów społecznościowych z zadowoleniem przyjęli projekt DIY.

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych skomentował: „Nie mam pojęcia, dlaczego wszyscy tego nienawidzą, myślę, że wyglądają niesamowicie”.

Inny powiedział: „Dziękuję bardzo za to, prawie cofnąłem się, ponieważ wyglądało to tak lekko w porównaniu z filmami online. Świetna wskazówka również do przycinania kadru. „

Inny powiedział: „Wykonałeś niesamowitą robotę, przypominając mi początek 2000 roku, który kocham i za którym tęsknię”.

Jeden dodał: „Doskonale! Chciałem zasugerować dokładnie to, co zrobiłem! Należy to zrobić z dowolnymi prefabrykowanymi płytkami łupkowymi, takimi jak ta. Wygląda świetnie! „

Powiedziała, że ​​cięcie płytek to najlepsza droga naprzód. Zdjęcie: TikTok/@sammy.see

Rzecznik domu towarowego powiedział, że jest pod wrażeniem sposobu, w jaki klienci biorą odpowiedzialność za projekty.

Kupująca Kmart, Sarah Dummett, powiedziała news.com.au: „Zainspirowane trendem naturalnych wykończeń i teksturowanych powierzchni kamienne płytki tarasowe Kmart są doskonałym wyborem do modernizacji przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz domu.

READ  Kanapka za 59 USD powraca do menu kawiarni ze względu na duże zainteresowanie

„Wiedzieliśmy, że nasza społeczność będzie kreatywna z tym produktem, ale pokazali nam, że możliwości są nieograniczone.

„Zespół Kmart uwielbia patrzeć, jak nasza społeczność wyraża się twórczo poprzez naszą kolekcję dla majsterkowiczów i nie możemy się doczekać dalszego obserwowania wyjątkowych sposobów ożywiania kamiennych płytek tarasowych”.