Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Porady AFL, runda 7 2021

Potrzebujesz pomocy ze wskazówkami dotyczącymi AFL na nadchodzący weekend?

Eksperci Fox Footy są tutaj, aby pomóc zwycięzcom każdego meczu rundy 7.

Sprawdź wszystkie nasze porady ekspertów i ostateczny werdykt poniżej!

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Posłuchaj najnowszej wersji programu FOX FOOTY PODCAST TUTAJLub Kliknij, aby zasubskrybować iTunes lub Spotify

= 1. David King – 39 (Ostatni tydzień: 6)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

GWS Giants

St Kilda

Koty Geelong

Port Adelaide

Melbourne

Asendon

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 1. Max Laughton (Champions 2019 i 2020) – 39 (Ostatni tydzień: 7)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

GWS Giants

St Kilda

Brisbane Lions

Koty Geelong

Melbourne

Carlton

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 1. CAMERON MOONEY – 39 (Ostatni tydzień: 8)

Buldogi Zachodnie

Gold Coast Sun

Adelaida

St Kilda

Port Adelaide

Geelong

Melbourne

Asendon

Fremantle

4. DAVID ZITA – 37 (Ostatni tydzień: 6)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

GWS Giants

St Kilda

Brisbane Lions

Koty Geelong

Carlton

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 5. Nick Dal Santo – 36 (Ostatni tydzień: 6)

Richmond

Collingwood

GWS Giants

St Kilda

Port Adelaide

Koty Geelong

Melbourne

Asendon

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 5. Brad Johnson – 36 (Ostatni tydzień: 5)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

Rejs do Adelaide

St Kilda

Brisbane Lions

Koty Geelong

Melbourne

Carlton

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 5. Tom Morris – 36 (Ostatni tydzień: 6)

Richmond

Collingwood

Rejs do Adelaide

St Kilda

Geelong

Port Adelaide

Melbourne

Asendon

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 8. Matt Palmer – 35 (Ostatni tydzień: 5)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

GWS Giants

St Kilda

Port Adelaide

READ  Pavinelli został wybrany na obóz oceniający Lacrosse Sixes w USA

Koty Geelong

Melbourne

Carlton

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 8. NOGA Montagna – 35 (Ostatni tydzień: 8)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

Rejs do Adelaide

St Kilda

Port Adelaide

Koty Geelong

Melbourne

Carlton

Fremantle

= 8. Sarah OLLE (Mistrz 2020) – 35 (Ostatni tydzień: 6)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

GWS Giants

St Kilda

Port Adelaide

Koty Geelong

Melbourne

Carlton

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 11. Drew Jones – 33 (Ostatni tydzień: 5)

TBC

= 11. Jordan Lewis – 33 (Ostatni tydzień: 6)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

Adelaida

Głóg

Port Adelaide

Sydney Swans

Melbourne

Asendon

Orły Zachodniego Wybrzeża

= 11. Ben Waterworth – 33 (Ostatni tydzień: 6)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

GWS Giants

St Kilda

Port Adelaide

Koty Geelong

Melbourne

Carlton

Orły Zachodniego Wybrzeża

14. Kath LOUGHNAN – 31 (Ostatni tydzień: 5)

Buldogi Zachodnie

Gold Coast Sun

GWS Giants

Głóg

Port Adelaide

Koty Geelong

Melbourne

Asendon

Fremantle

15. Ben Dickson – 29 (ostatni tydzień: 4)

Buldogi Zachodnie

Collingwood

GWS Giants

Głóg

Port Adelaide

Sydney Swans

Melbourne

Asendon

Orły Zachodniego Wybrzeża

Ostateczny wyrok (15 recenzji)

Richmond 2 – 12 Buldogów Zachodnich

Collingwood 12 – 2 Gold Coast Suns

Wrony Adelaide 5 – 9 GWS Giants

St. Kilda 11 – 3 głóg

Brisbane Lions 3 – 11 Port Adelaide

Sydney Swans 2 – 12 kotów Geelong

North Melbourne 0 – 14 Melbourne

Essendon 7 – 7 Carlton

West Coast Eagles 11 – 3 Fremantle