Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Potwierdzono harmonogram napastnika, najnowszy De Goeya, a obrońca i pomocnik wykluczeni

Potwierdzono harmonogram napastnika, najnowszy De Goeya, a obrońca i pomocnik wykluczeni

Szef drużyny wysokowydajnej drużyny Collingwood, Jarrod Wade, przedstawił aktualne informacje na temat stanu zdrowia przed niedzielnym starciem w 9. rundzie z drużyną West Coast Eagles na stadionie Marvel.

Szef drużyny wysokowydajnej drużyny Collingwood, Jarrod Wade, przedstawił aktualne informacje na temat stanu zdrowia przed niedzielnym starciem w 9. rundzie z drużyną West Coast Eagles na stadionie Marvel.

Równe cele Collingwooda na sezon 2024, Brody MihocekBędzie pauzował od dwóch do trzech tygodni po tym, jak badania wykazały niewielkie naciągnięcie pierwszego stopnia w ścięgnie podkolanowym. Napastnik był w stanie zagrać do końca piątkowego zwycięstwa po kontuzji na początku ostatniej kwarty, ale jego ruchy były ograniczone.

Bo McCreary’ego Pracuje nad dwunastostopniowymi protokołami w przypadku wstrząśnienia mózgu po uderzeniu w głowę podczas piątkowego zwycięstwa. Dalsze informacje na temat postępów w powrocie do zdrowia zostaną przekazane w przyszłym tygodniu.

Młody obrońca Teo Giatha Doznał kontuzji kostki podczas sobotniego meczu Collingwood z Southport w lidze AFL. Rekrut z 2023 r. był w stanie ukończyć grę, ale okres rekonwalescencji był bardziej bolesny, niż oczekiwano. Skany wykazały niewielką nieprawidłowość w ruchu, więc Jayath pozostanie w pogotowiu przez resztę tygodnia i oczekuje się, że opuści dwa lub trzy mecze.

Jordana DeJoya Został wykluczony z niedzielnego meczu z West Coast z powodu problemów z biodrem, które również uniemożliwiły mu udział w zeszłotygodniowym zwycięstwie. Oczekuje się, że pomocnik zacznie grać w przyszłym tygodniu, a zespół medyczny Magpies jest przekonany, że będzie dostępny w rundzie 10.

Pomocnik Tomka Mitchella Oczekiwano, że wróci w tym tygodniu po opuszczeniu zeszłotygodniowego meczu z powodu kontuzji stopy, jednak zapalenie wyrostka robaczkowego sprawiło, że 30-latek trafił do szpitala i nie będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu z West Coast. Kiedy Mitchell uzyska zgodę specjalisty, z którym się spotykał w związku z zapaleniem wyrostka robaczkowego, rozpocznie program biegowy. Gdy pomocnik zwiększy obciążenie, powinien być dostępny podczas przyszłotygodniowego starcia w ramach 10. rundy.

READ  Trening karuzeli, Shane Flanagan, Paul Green, Trent Barrett, Michael Maguire, Nathan Brown

Josh er Powraca do zdrowia po kontuzji ścięgna podkolanowego, ale przez ostatnie dwa tygodnie jego prędkość biegowa stale przekraczała 85–90 procent, co jest rzadkością w przypadku długotrwałych kontuzji ścięgna podkolanowego, takich jak jego. Oczekuje się, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni obrońca poprawi swoją prędkość biegową, jeśli spełni wymagania określone na siłowni, po czym powróci do pełnych treningów za około dwa tygodnie, a do gry za trzy do czterech tygodni.

Rockmana Oskar Stein Teraz swobodnie chodzi w księżycowym bucie i rozpoczął lekkie zajęcia rehabilitacyjne, w tym program siłowy, po udanej operacji więzadła palca u nogi. Stinney pozostanie w księżycowym bucie przez kolejne trzy tygodnie, zanim będzie mógł przygotować się do biegu.

Klawisz do przodu Danem McStayem Już tylko kilka tygodni dzieli nas od półrocznego okresu po operacji ACL. W tym czasie 28-latek będzie musiał przedstawić kilka dodatkowych recenzji. Obecnie jest wstrzymany, jeśli chodzi o obciążenie biegowe, szybkość i zwinność, ale jak dotąd spełnił wszystkie wymagania. Po sześciu miesiącach przejdzie do kolejnego etapu rehabilitacji, który obejmuje trening komunikacji.

Obejrzyj pełną aktualizację dotyczącą kontuzji: