Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prognozy i typy bukmacherskie na mecz Melbourne City – Brisbane Roar

Prognozy i typy bukmacherskie na mecz Melbourne City – Brisbane Roar

Melbourne City zaprosi Brisbane Roar na stadion Melbourne Rectangle na ostatni mecz w tym roku A-League, który odbędzie się w czwartek.

Gospodarze nie przegrali w czterech ostatnich ligowych meczach, choć dwa ostatnie mecze zakończyły się remisem. W zeszłym tygodniu drużyna zremisowała 0:0 ze swoim lokalnym rywalem, Melbourne Victory, i po raz pierwszy od sześciu meczów nie zdobyła gola.

Goście ponieśli kolejne porażki w dwóch ostatnich meczach ligowych, przegrywając w zeszłym tygodniu u siebie z Central Coast Mariners 3:0. Angel Torres utrzymał dobrą formę dla Mariners i strzelił dwa gole w drugiej połowie.

Gospodarze zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli z 12 punktami po dziewięciu meczach. Goście przystąpią do meczu z piątą lokatą w tabeli, ze stratą dwóch punktów do gospodarzy.


Melbourne City kontra Brisbane Roar Bezpośrednie spotkania i kluczowe liczby

  • Obie drużyny spotkały się ze sobą 40 razy we wszystkich rozgrywkach, a wszystkie spotkania z wyjątkiem jednego miały miejsce w A-League. Właściciele domów zdominowali mecz ze swoimi północnymi rywalami, odnosząc 21 zwycięstw. Goście mają na swoim koncie 12 zwycięstw, a siedem meczów zakończyło się remisami.
  • City nie przegrało w ostatnich pięciu meczach z gośćmi, ponieważ w tych zwycięstwach odniosło cztery zwycięstwa i strzeliło po dwa gole.
  • Melbourne City nie zwyciężyło w ostatnich pięciu meczach u siebie we wszystkich rozgrywkach, chociaż ostatnie cztery zakończyły się remisami. Tylko jedno z trzech zwycięstw ligowych w tym sezonie odnieśli na własnym boisku.
  • Brisbane Roar odniosło tylko jedno zwycięstwo w meczach wyjazdowych z gospodarzami i zanotowało osiem porażek z rzędu.
  • W 2023 roku goście odnieśli zaledwie cztery zwycięstwa w meczach wyjazdowych w A-League.

Prognoza wyniku meczu Melbourne City vs Brisbane Roar

Hearts są jak dotąd niepokonani w pięciu meczach w tym miesiącu i będą chcieli zakończyć rok niepokonani. Choć przystępują do meczu z serią sześciu meczów bez porażki, w ostatnich dziewięciu meczach odnieśli tylko dwa zwycięstwa i, co ciekawe, obaj mieli na koncie mecze wyjazdowe.

READ  David King wzywa do sześciotygodniowego zakazu walki Nathana Broad'a z ciążą Patricka Parnella, Richmond Tigers v Adelaide Cruze, wideo, skróty, sąd, prognozy meczów, najnowsze wiadomości

Przegrali tylko raz u siebie z gośćmi, notując osiem zwycięstw z rzędu i są zdecydowanymi faworytami. Matthew Leckie, James Neuenhausen, Andrew Nabbout, Zane Schreiber i Arion Slimani wciąż znajdują się na uboczu, więc oczekuje się, że tutaj pojawi się podobny skład z zeszłego tygodnia.

W zeszłym tygodniu Roarers rozstali się z trenerem Rossem Aloisim, który dołączył do klubu w kwietniu tego roku, przyjmując ofertę od chińskiego klubu Super League Shanghai Port, aby pełnić funkcję asystenta trenera Kevina Muscata. Luciano Trani obejmie stanowisko tymczasowego trenera na ten mecz.

Za każdym razem ponosili porażki, tracąc pięć goli, a strzelając tylko raz, i będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Mają słabe wyniki na wyjazdach z City i nie strzelili gola w siedmiu z 18 meczów podczas wyjazdów.

Mając to na uwadze i biorąc pod uwagę ich obecną formę, kibicujemy gospodarzom, aby odnieśli niewielkie zwycięstwo.

prognoza: Melbourne City 2:1 Brisbane Roar


Melbourne City kontra Brisbane Roar Wskazówki dotyczące zakładów

Typ 1: Wynik – wygra Melbourne City

Wskazówka 2: Bramki – powyżej/poniżej 2,5 gola – powyżej 2,5 gola

Wskazówka 3: Przynajmniej jeden gol musi zostać strzelony w drugiej połowie – tak

Wskazówka 4: Jimmy McLaren kiedykolwiek strzelał gole lub asystował – tak

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda