Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przerwa w świadczeniu usług UniSuper Google Cloud z powodu serii niefortunnych zdarzeń • Log

Przerwa w świadczeniu usług UniSuper Google Cloud z powodu serii niefortunnych zdarzeń • Log

Thomas Kurian, dyrektor generalny Google Cloud, skomentował awarię UniSuper i potwierdził, że subskrypcja UniSuper Private Cloud została usunięta przez pomyłkę.

W Wspólne oświadczenie Wraz z dyrektorem generalnym UniSuper, Peterem Chunem, Kurian przyznali, że „nieumyślna błędna konfiguracja” podczas świadczenia własnych usług UniSuper doprowadziła do usunięcia subskrypcji.

W serii katastrof znanych każdemu, kto korzystał z Dual, usunięcie konta doprowadziło do usunięcia w innych obszarach.

„UniSuper duplikowało się w dwóch regionach geograficznych w celu ochrony przed awariami i stratami. Jednak gdy nastąpiło usunięcie subskrypcji UniSuper Private Cloud, spowodowało to usunięcie w tych dwóch regionach”.

Na szczęście UniSuper miał kopie zapasowe u innego dostawcy chmury. W przeciwnym razie zła sytuacja byłaby znacznie gorsza. W obecnej sytuacji usługi funduszu dopiero od dzisiaj dają oznaki życia, a członkowie mogą logować się na swoje konta. Organizacja posuwa się także dalej w zakresie renowacji, niż początkowo planowano, co oznacza znalezienie równowagi On powinien Bądź na bieżąco z najnowszymi rzeczami.

We wspólnym oświadczeniu czytamy: „To odosobnione i wyjątkowe wydarzenie, które nigdy wcześniej nie miało miejsca w przypadku żadnego klienta Google Cloud na całym świecie. To nie było zamierzone. Google Cloud zidentyfikowało zdarzenia, które doprowadziły do ​​tych zakłóceń i podjęto niezbędne działania. „Aby mieć pewność, że to się więcej nie powtórzy”.

Nagrywać Skontaktowaliśmy się z Google, aby dowiedzieć się więcej o tym „wyjątkowym wydarzeniu”, ale po prostu skierowano nas do wspólnego oświadczenia.

Tymczasem problemy UniSuper pozostają lekcją dla firm rozpoczynających przygodę z chmurą. Kliknięcie niewłaściwego przycisku, nieznany wcześniej błąd, splot nieoczekiwanych zdarzeń lub kombinacja tych trzech zdarzeń może mieć dla firmy katastrofalne skutki. ®

READ  Nieruchomość Tasmania: mała miejska chata na rynku za okazyjną cenę