Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Qantas, partner Seagrass Boutique Hospitality w celu zwiększenia liczby punktów dla osób często podróżujących

Qantas, partner Seagrass Boutique Hospitality w celu zwiększenia liczby punktów dla osób często podróżujących

Minęły prawie trzy lata, ale Qantas właśnie ogłosił ogromny ruch, który może przynieść korzyści milionom stałych członków linii lotniczych.

Po raz pierwszy w historii firma Qantas połączyła siły z Seagrass Boutique Hospitality Group, aby umożliwić klientom, którzy jedzą w ponad 40 miejscach, zwiększenie liczby punktów dla osób często podróżujących, co oznacza, że ​​możesz teraz zjeść posiłek w swojej ulubionej restauracji i zdobywać punkty.

Jeśli jesteś fanem elitarnych lokali, takich jak 6HEAD, Meat Wine & Co i Hunter & Barrel, możesz teraz zdobyć trzy punkty za każdego wydanego dolara.

„Każdy, kto jest członkiem programu lojalnościowego Qantas, może zdobywać i wykorzystywać punkty we wszystkich lokalizacjach w Australii” – powiedział Bradley Michael, dyrektor generalny i założyciel Seagrass Hospitality Group podczas wydarzenia medialnego w środę.

Jeśli wolisz bardziej swobodne otoczenie, nadal możesz zbierać punkty w restauracjach takich jak Ribs & Burgers i Italian Street Kitchen, które dają 2 punkty za każdego dolara.

„W grze restauracyjnej chodzi o kwestię powtarzalności – częstotliwości odwiedzania naszych restauracji przez klientów, czyli lojalności, a drugą częścią tego jest upewnienie się, że mają wspaniałe doświadczenia” – powiedział Michael.

„W naszej grupie mamy wystarczająco dużo różnorodności, aby móc zapewnić wiele możliwości – formalnych, mniej formalnych lub nieformalnych, aby każdy z naszych przyjaciół z Qantas mógł zjeść obiad w naszych restauracjach”.

Olivia Wirth, dyrektor generalny Qantas Loyalty, powiedziała, że ​​nowe partnerstwo było odpowiedzią na prośbę członków o więcej sposobów zdobywania i wykorzystywania punktów w różnych doświadczeniach hotelarskich.

„Ludzie chcą wydostać się ze swoich domów – chcą więcej podróżować, chcą nawiązać kontakt z ludźmi, a gościnność i jedzenie są tego esencją” – powiedziała Wirth.

Powiedziała, że ​​jedzenie i wino niezmiennie zajmują wysokie miejsce wśród obaw członków Qantas – o 20% więcej niż tych, którzy nie są członkami, wraz z podróżami.

READ  Wybuchła gorąca debata na temat najnowszych pozycji w menu Maccas

„Przyjrzeliśmy się, jak zwiększyć ich szanse na bycie widzianym podczas jedzenia poza domem” – dodała.

Pani Wirth również niedawno poparła Qantas Ciężkie czasy z brakami kadrowymidodając, że jej zespół – wraz z szerszym zespołem – dokłada wszelkich starań, aby przywrócić linię lotniczą „jak najlepiej”.

„Wiem, że wiesz, że kiedy jesteśmy w najlepszej formie, pozostajemy absolutnie na najwyższym poziomie pod względem światowej klasy linii lotniczych” – powiedziała podczas wydarzenia.

„Cały zespół w Qantas, w tym mój zespół lojalnościowy, robi wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że Qantas wrócił do formy – docieramy tam, zajmuje to trochę czasu i chcemy tylko podziękować za cierpliwość.

„Wiem, że czasami próbują, ale proszę wiedz, że robimy wszystko od góry do dołu, aby upewnić się, że Qantas może nadal służyć Australii, tak jak robili to przez ostatnie 102 lata”.

Linie lotnicze Niedawno zatrudniono prawie 2000 pracowników, po przepuszczeniu około 1700 pracowników obsługi naziemnej Podczas pandemii po zmaganiach z bagażem, opóźnieniach lotów i Rezygnacje.

Pani Wirth powiedziała, że ​​osoby często podróżujące samolotami mogą „podwójnie zanurzyć się”, aby zdobyć punkty Qantas, wykorzystując swoje punkty do zdobycia karty kredytowej, gdy są w jednej z tych restauracji.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani zaprojektowaniem czegoś, co uważamy za udany australijski biznes” – powiedziała pani Wirth.

„Mamy długą historię nie tylko w naszych poczekalniach i cateringowej stronie naszej działalności dzięki partnerstwu z naprawdę świetnymi australijskimi firmami, więc jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy być dalej w tej podróży wzrostu i podekscytowani, że możemy zaoferować nowy sposób naszym lotnikom zarabiać, a także palić w restauracjach”.

Jednak news.com.au rozumie, że jeśli chodzi o punkty podziału, rachunek można podzielić między klientów, a punkty Qantas można zdobyć i wykorzystać przy kasie – ale to wszystko podlega warunkom witryny.

Przeczytaj powiązane tematy:Kantas