Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ratunek przed odnowieniem w sektorze przygotowuje się do powrotu do narzędzi w przyszłym tygodniu

Powiedział, że liczby przypadków wykazują stały trend spadkowy lub, w najgorszym przypadku, stabilizację. Profesor Sutton powiedział, że było to głównie spowodowane zasięgiem szczepień, które spowalniały ich rozprzestrzenianie się.

„Wszyscy możemy być pewni, że w nadchodzących dniach zobaczymy coraz niższe liczby” – powiedział.

Victoria’s Master Builders Association spędziło tygodnie lobbując rząd, aby przywrócić sektor renowacji, który został zamknięty od kilku miesięcy w tym roku, a także przez część 2020 roku.

Rebecca Casson, dyrektor generalna stowarzyszenia, powiedziała, że ​​wiele firm remontowych to małe rodzinne firmy, które nie otrzymują wystarczającego wsparcia finansowego.

„Zostali zmuszeni do zwalniania pracowników ze zwiększonym ryzykiem utraty kluczowych pracowników z powodu braku umiejętności. To przedłużające się zamknięcie miało również wpływ na zdrowie psychiczne małych firm i ich pracowników.

„Sektor regeneracji wykazał zgodność ze szczepieniami i udowodnił, że jest w stanie zarządzać ryzykiem COVID-19”.

Decyzja rządu o szybszym ożywieniu sektora remontowego oznacza odnowienie poczucia współpracy z sektorem po Relacje pogorszyły się, gdy wszystkie place budowy zostały zamknięte w zeszłym miesiącu z powodu obaw o zgodność. To także znak rządu Skoncentruj się na stymulowaniu gospodarki.

Powrót do pracy pozwoli dziesiątkom jego klientów wykończyć domy przed świętami Bożego Narodzenia, powiedział Neil Gardner, dyrektor Sopa Group, która specjalizuje się w renowacji domów.

„Mamy ludzi, którzy mieszkają od miesięcy, głównie na budowach” – powiedział.

“Nie było wiele radości. Ludzie rozumieli sytuację, ale chcemy rozwiązać ten problem dla naszych klientów.”

Skontaktowano się z rządem wiktoriańskim w celu skomentowania wznowienia odnowienia.

Nie jest jeszcze jasne, ile osób zostanie wpuszczonych do domu w celu przeprowadzenia remontu, gdy sektor zostanie ponownie otwarty. Na mniejszych placach budowy może przebywać pięć osób, podczas gdy tylko jedna osoba może budować dom na zewnątrz.

READ  Komentarz Brunela: Nasza gospodarka działa, gdy konsumenci wybierają zwycięzców

Victoria odnotowała w środę 1571 nowych lokalnych przypadków COVID-19 i 13 zgonów, co jest najwyższą dzienną liczbą ofiar w Wiktorii w tym roku.

pobieranie

Wiadomość o powrocie sektora pojawiła się, gdy efektywna liczba rozrodczy Wiktorii – ocena liczby osób, które zostaną zarażone w każdym przypadku – spadła poniżej jednego po raz pierwszy od wybuchu epidemii na początku sierpnia. To główna oznaka spowolnienia epidemii.

Epidemiolog i biostatysta Adrian Esterman powiedział, że liczba 1571 w środę oznacza, że ​​liczba spadła do 0,99, co oznacza, że ​​każde 10 przypadków zakaże kolejne 9,9.

Ta liczba będzie nadal spadać, jeśli liczba przypadków Wiktorii wzrośnie, a dyrektor ds. Zdrowia Brett Sutton ponownie wyraził w środę „ostrożny optymizm”.

Największa dotychczas zgłoszona liczba codziennych infekcji miała miejsce w 1965 r. w sobotę.

Bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z pandemią dzięki aktualizacji Corona Virus. Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera.