Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rekrutacja Brisbane Broncos, zatrudnienie Andrew Jonesa do ożywienia klubu

Wspieraj Andrew Jonesa Decyzja Broncosa, by pozwolić Toma Durdenowi odejść, Mówiąc, że cały kręgosłup musi zostać wysadzony w powietrze, aby klub znów odniósł sukces.

Porozmawiaj o rozległym świecie sportu Nieśmiertelne zachowanieJohns wymienił cztery główne cele związane z podpisywaniem kontraktów, aby zepchnąć zawodnika Broncos z powrotem do pierwszej czwórki, dodając, że Wayne Bennett musi wrócić do gry, aby nadzorować pełną regenerację.

Chociaż może być trudno pośredniczyć w spotkaniu Bennetta, ta deska w planie blednie w porównaniu z zadaniem rekrutacyjnym, które dostarczył John. Dziki koń Na swojej liście odtwarzania ma cztery najzdolniejsze talenty w grze.

„Zrobiłem krótką listę; myślę, że gdyby wysadzili się w kręgosłup i kupili tych czterech graczy: Harry’ego Granta w fałszywej połowie, Nathana Cleary’ego na środku obrony, Jaromi Lowway na piątym miejscu i Calien Bunga na bocznej obronie … – powiedział Jones.

Jones przyznał z uśmiechem, że ograniczenie pensji prawdopodobnie uniemożliwiłoby gromadzenie się tak wysadzanego gwiazdami kręgosłupa, zanim dodał zastrzeżenie, że Broncos ma wsparcie korporacyjne, aby złagodzić presję płacową, którą odczuwają inne kluby.

„Spójrz, pod koniec lat 90. mieli 15 lub 16 międzynarodowych graczy, którzy zarządzali limitem pensji. Spójrz, tych czterech zawodników mogło bardzo zyskać poparcie w Brisbane” – powiedział Jones.

„Gdyby w przyszłym roku mieli tych czterech graczy: Harry’ego Granta, Nathana Cleary’ego, Jaromi Louai, Kalina Bungę, bez wątpienia byliby zespołem z pierwszej czwórki.

„To centra, których potrzebują, muszą kupić kilku grających na kręgosłupie, i tak jest. Połowa jakości, połowa dobrej lalki, a potem ta dziwna z tyłu”.

Aby pozostać przy ustawieniu domyślnym, Grant zostaje zatrudniony w Storm do końca następnego sezonu i ma inną opcję na rok; Claire jest związana z lampartami w potwornej umowie, która nie wygasa do 2024 roku; Luay kończy kontrakt w tym samym sezonie. Bunja skurczy się do końca następnego sezonu, po czym ma dwa lata opcji na swoją korzyść.

Można śmiało powiedzieć, że to długa szansa na zdobycie któregokolwiek z tych czterech, nie mówiąc już o wszystkich naraz.

W oddzielnej części odcinka John, doradca z angielskiej drużyny, błagał Mitchella Mosesa, aby wziął to, co pokazał w Parramatta i został tam przez długi czas, nawet jeśli to oznaczało Odrzucił kontrakt sezonowy w Bronco za milion dolarów.

Jeśli Mojżesz pozostanie na miejscu, co wydaje się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem, Brisbane powróci do punktu wyjścia, gdy będą walczyć o wielką rybę, która może zmienić to, co stało się desperacką narracją w Red Hill.

Dzisiejszej nocy Broncos napotykają ogromne przypomnienie ich skromnego upadku z łaski, kiedy walczą z gorącymi rudowłosymi Tytanami Davidem Vivitą, którzy opuścili Brisbane pod koniec ubiegłego sezonu, mimo że zaoferowano im imponujący kontrakt na pozostanie.

Broncos trzymali się swojej decyzji, by nie zwiększać swojej oferty w sezonie o 800 000 $, gdy został on wyrzucony z wody przez umowę z Tytanami, o której powszechnie mówi się, że przynosiła około 1,2 miliona dolarów na sezon, a jednak nie było to tak długo temu, kiedy gracze, których chcieli Broncos, nie odeszli. Zatrzymaj ich.

Otwierają teraz swoje książeczki czekowe, aby spróbować odwrócić bieg wydarzeń, ale niepokojący jest fakt, że gracze z najwyższej półki nie wydają się gotowi nawet do obstawienia najwyższego dolara.

Ten dylemat jest przede wszystkim tym, co sprawia, że ​​lista celów Johna wydaje się teraz zabawna, dlatego jego wezwanie do przywrócenia postaci takiej jak Bennett może być wyłącznikiem, którego potrzebują.

„Myślę, że bez wątpienia muszą wyznaczyć Wayne’a Bennetta na koordynatora szkoleń z Kavefem Waltersem pod jego kierownictwem i muszą dotrzeć do największej części miasta w Brisbane” – powiedział Jones.

Bennett ma solidne doświadczenie w rekrutacji znanych graczy i potwierdził, że wróci do Brisbane pod koniec tego sezonu.

Nawet w wieku 71 lat wydaje się, że jego emerytura nie wchodzi w rachubę i prawdopodobnie będzie kontynuował pracę jako główny trener jako koordynator treningu lub być może jako starszy trener drugiej drużyny Brisbane, jeśli ta oferta zakończy się sukcesem jako napastnik w 2023 roku.

Jednak z Craigiem Bellamy’m teraz zamkniętym w burzy po tym sezonie, jego ostatnim treningu jako główny trener, Bronco może być zmuszony przedłużyć gałązkę oliwną człowiekowi, który odrzucił go w ogóle lub nic, a na niefortunnym końcu Anthony Siebold zostaje koronowany na kolejnego trenera NRL.

Jeśli Johns spełni jego życzenie, Bennett będzie miał ogromną pracę, aby naprawić niezrównoważoną listę, a najbardziej oczywistymi problemami są dwie połowy.

Walters już to potwierdził Anthony Milford nie zostanie ponownie podpisany, Podczas gdy Durden dołącza do Cowboys, a Brodie Croft nie wykorzystuje swojej pierwszej klasy.

Wyjście Milforda dałoby Bronco prawie 1 milion dolarów na sezon na grę z nim, a Jones powiedział, że Shawn Johnson, supergwiazda rekina poza kontraktem, może być następnym graczem, który z nim zagra w wielkim meczu.

„Myślę, że Broncos byłoby wielkim miejscem dla Shawna Johnsona”, powiedział o Immortal Behavior.

Niepowodzenie w byciu niekurczącymi się połówkami NRL to lista nieodpowiednich i słabo radzących sobie ludzi pod tytułem Ash Taylor, Matt Moylan i Corey Norman.

To podsumowanie podkreśla, dlaczego tak wielu dobrych sędziów było zdumionych, ponieważ Broncos nie złożył oferty na Deardena – gracza, którego początkowo oceniali jako większą szansę na bycie bocznym obrońcą NRL niż Sam Walker – zanim zdenerwował się i podpisał kontrakt z Cowboys.

Jeśli mają plan, to jest jasne jak błoto.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych, najświeższych wiadomości i ekskluzywnych treści z Wide World of Sports, zapisz się do naszego newslettera przez Kliknij tutaj!

READ  Supercars ogłasza kolejne testy w tunelu aerodynamicznym