Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rhys Walsh, Ezra Mamm, Brisbane Broncos, z którym Rhys Walsh podpisze kontrakt, wstępne finały NRL, wiadomości z NRL, reakcja

Rhys Walsh, Ezra Mamm, Brisbane Broncos, z którym Rhys Walsh podpisze kontrakt, wstępne finały NRL, wiadomości z NRL, reakcja

The Broncos podobno prowadzą rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu między gwiazdami Rhysem Walshem i Ezrą Mummem za „5 milionów dolarów”, który pozwoli im pozostać w klubie do 2027 roku.

Brisbane jest zajęte przygotowaniami do wstępnego finału przeciwko Warriors, ale to nie powstrzymało personelu frontowego od przygotowania się na zatrzymanie dwóch najlepszych zawodników przed wprowadzeniem ich na rynek od 1 listopada.

Peter Baddiel z „Courier Mail” twierdzi, że potencjalne umowy przedstawione Walshowi i Mam będą obowiązywały przez kolejne trzy lata (2025–2027), a Walsh stanie się najnowszym milionerem NRL.

Oglądaj każdy mecz serii finałowej NRL Telstra 2023 przed Wielkim Finałem na żywo i bez reklam podczas gry w Kayo Sports. Dołącz teraz i natychmiast rozpocznij transmisję strumieniową >

„Ich mechanizm zatrzymania pracuje na pełnych obrotach. „Oczywiście, że ostatnio zatrzymali Payne’a Haasa, są o krok od przedłużenia kontraktu z Adamem Reynoldsem, a teraz podejmują kroki, aby zatrzymać swoich wspaniałych chłopaków, Ezrę Mumma i Rhysa Walsha” – powiedział Buddle. na NRL360.

„Rozpoczęli rozmowy z drużyną Broncos z dynamicznym duetem Walsh i Mamm, aby przedłużyć je po 2024 roku. Obecnie 21-letniemu Reece’owi Walshowi kończy się kontrakt z końcem przyszłego roku, podobnie jak Ezrze Mammowi, ale Broncos upierają się, że duet nigdzie się nie wybiera.

„Chcą ją przedłużyć w oparciu o to, co słyszałem, że potencjalna całkowita umowa wynosi 5 milionów dolarów, co najmniej trzy lata dla każdego z tych graczy.

„Rhys Walsh mógłby potencjalnie zostać graczem wartym milion dolarów… a Ezra Mamm mógłby zarabiać ponad 700 000 dolarów na sezon.

„Powiedziano mi, że te transakcje zostaną zrealizowane po finałach, ale nie sądzę, że trafią na otwarty rynek”.

Jak zauważył James Hooper z Fox League, Walsh zarabia obecnie zaledwie 450 000 dolarów na sezon w tym i następnym roku. Linebacker w tym sezonie wywiązał się lepiej niż wynika z zawartego kontraktu.

READ  Quinton de Kock wraca do wyjściowego składu, klękając przed starciem RPA ze Sri Lanką

„Rozmawialiśmy o luksusie Adama Reynoldsa i o tym, jak duży wpływ wywarł na Broncos, ale nie ma wątpliwości, że ściągnięcie Rhysa Walsha w celu powrotu do Red Hill było równie ważne” – powiedział Hooper w NRL 360.

Wielki finał Johnson v Reynolds 2010 U20 | 01:23

Więcej aktualności z NRL

Brutalna recenzja EELS: „Odpady” zdemaskowane jako hazard przynoszący efekt przeciwny do zamierzonego; Wielkie zwycięstwo rekrutacyjne

„Co to znaczy być Bronco”: starsi chłopcy z Inside Keefe oszukują, aby rozpocząć sezon

Szepty: Koguty opróżniają oryginalny biuletyn; Nowy klub dołącza do wyścigu o gwiazdę Souths

„W tej chwili to absolutny hit, Brisbane musi zarobić tylko 450 000 dolarów w tym i następnym sezonie. Muszą go ulepszyć, zdają sobie z tego sprawę.

„To świetny znak dla Broncos, jeśli ci dwaj nie zaczekają do 1 listopada i przetestują otwarty rynek.

„To ogromny wotum zaufania dla klubu, ponieważ rywalizujące ze sobą kluby będą absolutnie ustawiać się w kolejce i rzucać książeczkę czekową Rhysowi Walshowi, z tego, co widzieliśmy w tym sezonie”.

Braith Anasta zgodził się, wierząc, że Walsh będzie w stanie zgromadzić na otwartym rynku kwotę przekraczającą 1,2 miliona dolarów.

„Walsh zarobi teraz 1,3 miliona dolarów. Rozgrywający, którzy potrafią zmieniać mecze i wygrywać mecze, są nieliczni” – powiedział.

„Jeśli wejdzie na rynek, myślę, że dostanie od 1,2 do 1,3 miliona dolarów”.

Wokół Ezry Mam krążyły konkurencyjne kluby.Źródło: Getty Images

Payne Haas i Patrick Carrigan zostali już ponownie podpisani przez Broncos i ci dwaj gracze, wraz z Mamem Walshem, są uważani za przyszłość klubu.

Oczekuje się, że pomocnik Adam Reynolds wkrótce podpisze przedłużenie kontraktu, co zapewni 33-latkowi pauzę do końca kariery w NFL.

Dziennikarz Michael Karayannis uważa, że ​​mrożąca krew w żyłach gra Walsha i Mamma bardzo pomogła Reynoldsowi i drużynie Broncos w tym sezonie.

READ  Czechy i Polska wprowadzają kontrole na granicy ze Słowacją

„Szybkość jest dla mnie kluczowa, ponieważ mamy Adama Reynoldsa, który jest dominującą połową i świetnym generałem, ale dobrze go uzupełnia fakt, że ma poza sobą tych nieuchwytnych zawodników” – powiedział Karayiannis.

„Tak więc, choć Adam Reynolds jest ważny, nie mógłby robić tego, co robi, bez szybkości charakterystycznej dla tego typu graczy”.

„Będą tylko lepsi, to następne pokolenie” – dodała Anasta.

„Kiedy w ciągu najbliższych kilku lat Adam przejdzie dalej, to ci goście przejmą stery (w Broncos).”