Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Robinson: Świętujemy udany pierwszy rok zrównoważonego rozwoju

Robinson: Świętujemy udany pierwszy rok zrównoważonego rozwoju

Robinson świętuje udany pierwszy rok zrównoważonego rozwoju

Chesterfield, Wielka Brytania – marzec 2022 Robinson, producent niestandardowych opakowań o wartości dodanej, świętuje udaną pierwszą rocznicę zobowiązania do zrównoważonego rozwoju.

Helen Roberts, dyrektor generalny, mówi:

Nasze zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju pomaga osiągnąć nasz cel – wykraczanie poza granice, aby stworzyć zrównoważoną przyszłość dla naszych ludzi i naszej planety. To wspiera i koncentruje się na naszej strategii biznesowej pięć kolumn A 15 ambitnych zobowiązań które zostały wplecione w tkaninę naszej firmy. Wiele z naszych celów osiągnęliśmy wcześnie i z dumą możemy świętować bardzo udany pierwszy rok.

ludzie sukcesu Wstęp w zestawie Plan rozwoju ludzi, zero wypadków i proaktywna obrona zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników. Badanie kultury organizacyjnej całej siły roboczej porównało Robinsona z niektórymi z odnoszących największe sukcesy firmami na świecie, aby zidentyfikować mocne strony, które doprowadziły do ​​lepszej pracy zespołowej i wzmocnienia pozycji.

Inne działania obejmowały poprawę komunikacji z pracownikami, plan różnorodności, aby zapewnić Robinsonowi czerpanie z różnych perspektyw, umiejętności i środowisk oraz inwestowanie w rozwój i szkolenia ludzi.

Cenne informacje zwrotne pochodziły z warsztatów „Wielkiego Obrazu” prowadzonych przez wolontariuszy – „Mistrzowie wielkiego obrazu”. Ściśle związany ze strategią biznesową celem było, aby wszyscy pracownicy zrozumieli, w jaki sposób rozwija się firma i jak zrównoważony rozwój i ludzie są podstawą wszystkiego, co robi Robinson.

Helen mówi:

„Chcemy, aby wszyscy nasi pracownicy bezpiecznie wracali do domu, a to jest nasz najwyższy priorytet, wdrażając kulturę bezpieczeństwa przede wszystkim we wszystkich miejscach pracy, wdrażając formalne programy bezpieczeństwa oparte na zachowaniu, zgłaszając zdarzenia grożące wypadkiem i przeprowadzając kontrole w miejscu pracy do 30-sekundowych ocen ryzyka.”

Przedsięwzięcie odnowy ma na celu wydobycie maksymalnej wartości z zasobów wykorzystywanych we wszystkich operacjach oraz odzyskanie i odtworzenie materiałów po ich zakończeniu. Cele obejmowały:

  • Brak odpadów na składowisku do 2021 r.

  • dodatni węgiel netto do 2030 r.

  • Zrównoważone budynki do 2025 r.

Zakłady Robinsona w Wielkiej Brytanii, Polsce i Danii osiągnęły cel polegający na wyrzucaniu odpadów na wysypiska, aby zapewnić zrównoważone zarządzanie wszystkimi strumieniami odpadów. Wszystkie zakłady są sygnatariuszami Clean Sweep Process – międzynarodowej inicjatywy mającej na celu zmniejszenie strat granulek w procesach produkcyjnych.

Robinson jest zaangażowany w dekarbonizację swoich operacji i dynamicznie opracowuje mapę drogową, aby osiągnąć dodatni poziom emisji netto do 2030 r.; Co oznacza, że ​​wyeliminuje więcej emisji dwutlenku węgla niż generowanych.

Zespół ds. Zarządzania Energią został utworzony z przedstawicieli inżynierów z zespołu kierowniczego i wszystkich lokalizacji. Mapy energetyczne i węglowe zostały opracowane dla każdej lokalizacji i do tej pory zidentyfikowano ponad 30 projektów redukcji emisji dwutlenku węgla, które obejmują wydajność, wykorzystanie aktywów, sprężarki i chłodzenie wodne. Kontynuowana jest realizacja 6 priorytetowych projektów, takich jak instalacja nowych energooszczędnych wtryskarek i miejscowych gniazd produkcyjnych oraz dostosowanie inwestycji do zrównoważonego wzrostu.

Środki redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla w budynkach Robinsona są włączane do Programu Zarządzania Węglami, wraz z programami wymiany maszyn lub urządzeń.

The Intelligence Column twierdzi, że Robinson umożliwi swoim klientom przyczynienie się do budowy gospodarki o obiegu zamkniętym poprzez wdrożenie celowego projektu, wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu i umożliwienie recyklingu swoich produktów.

Cele obejmowały:

  • Zmniejszenie pierwotnego plastiku o 10% do 2025 r.

  • Maksymalna zawartość recyklingu do 2022 r.: co najmniej 30% plastiku / 100% zatrzymanie w tekturze

  • Wszystkie produkty w pełni nadają się do recyklingu

Robinson odniósł wiele sukcesów wśród klientów w zakresie zmniejszania ilości pierwotnego tworzywa sztucznego, zwiększania wykorzystania PCR przy jednoczesnym zachowaniu ochrony i funkcjonalności produktu.

My Fabulosa zidentyfikowała lukę na rynku środków dezynfekujących dla większej gamy wysokowydajnych produktów dezynfekcyjnych i nawiązała współpracę z Robinsonem, aby sprostać szybko rosnącym wymaganiom, zapewniając jednocześnie zrównoważone rozwiązanie – wielkoskalową butelkę PET nadającą się do recyklingu.

Robinson połączył siły z NEXTLOOPP, aby po raz pierwszy wprowadzić model łańcucha dostaw, aby zamknąć pętlę w produkcji rPP klasy spożywczej. NEXTLOOPP jest zarządzany przez wiodących konsultantów środowiskowych Nextek, konsorcjum zespołu organizacji eksperckich z PP i łańcucha dostaw żywności, w tym Robinsona.

Wszystkie opakowania tekturowe Robinsona są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i powszechnie nadających się do recyklingu. Dobrym tego przykładem są pięknie wykonane pudełka dla producenta luksusowej czekolady Holdsworth, które spełniają cele obu firm w zakresie zrównoważonego rozwoju w zakresie opakowań okrągłych.

Filar społeczności ma na celu dostarczanie wymiernych korzyści społecznych i środowiskowych, edukowanie nowej generacji twórców zmian i dostarczanie bardziej zrównoważonych inicjatyw w obszarach, w których działa Robinson.

Cele obejmowały:

  • Zapewnij możliwości i doświadczenia zawodowe, które usprawnią ścieżkę kariery

  • Zaangażuj szkoły w korzyści płynące z pakowania i recyklingu

  • Co roku oddajemy społecznościom.

Robinson wyznaczył Community Champions, aby pomóc inspirować współpracowników, koordynować projekty i wykorzystywać wysiłki wszystkich osób, aby wywierać większy wpływ.

Robinson oferuje staże i praktyki oraz uczestniczy w lokalnych targach pracy we współpracy z uczelniami wyższymi i uniwersytetami w trzech krajach, w których prowadzi działalność.

Robinson wspiera i mentoruje przyszłych technologów opakowań, aby stali się rzecznikami ochrony środowiska, od ambasadorów STEM wolontariackich w szkołach i na uczelniach po współpracę z konkursem studenckim IOM3 Starpack.

Odwdzięczanie się lokalnym społecznościom jest ważne. W Polsce inspirujący zespół zebrał fundusze na ciepłą akcję „Pokonaj siebie”. Zebrane pieniądze przeznaczane są na wsparcie rehabilitacji osób po wypadkach zmieniających życie.

Zespół w Polsce zbiera puszki z recyklingu na projekt Can Balls. Za każde zebrane 15 kg puszek projekt przekazuje piłkę nożną dla lokalnej drużyny Tęcza Football Club w Stanisławowie.

Przez cały rok zespoły w lokalizacjach Stanton Hill i Kirkby zbierały pieniądze na organizacje charytatywne, w tym na Great Ormond Street Hospital ze sklepem z pączkami i codzienną sprzedażą.

Trwające partnerstwo Polski z lokalną Ochotniczą Strażą Pożarną oznacza, że ​​pracownicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, dzięki czemu darowizny sprzętu strażackiego są przeznaczane dla lokalnych straży pożarnych.

Team Denmark nadal wspiera lokalny sierociniec poprzez darowizny, a także uczestnicząc w lokalnych zbiórkach funduszy. Zespół rekrutuje również lokalnych ludzi, którzy wypadli z biznesu z powodu ograniczeń fizycznych lub psychicznych oraz wspiera ich i prowadzi w ich karierze.

Filar transformacji oznacza, że ​​Robinson będzie napędzał wspólne przepływy wartości biznesowej i dochodów poza obecne modele biznesowe, współpracując z klientami i partnerami w celu odmłodzenia lokalnych gospodarek.

Najnowsza historia pokazuje coraz bardziej krytyczny charakter elastycznych łańcuchów dostaw dla przyszłościowego biznesu dla zrównoważonego wzrostu; Dla trwałego efektu.

Duńska firma handlowa Robinson pracuje w ramach lokalnego partnerstwa, aby stworzyć własny łańcuch dostaw z materiałów pochodzących z recyklingu, oferując rozwiązania w zakresie opakowań okrągłych dzięki prostemu, inteligentnemu myśleniu systemowemu. Konsorcjum czterech organizacji: firma zajmująca się gospodarką odpadami Dansk Affald, firmy zajmujące się recyklingiem tworzyw sztucznych Aage Vestergaard Larsen, Robinson (Schela Plast) oraz klient – wiodący duński producent marek własnych do pielęgnacji osobistej i domowej Nopa Nordic – to idealne partnerstwo, które działa na łańcucha dostaw i wartości dla stworzenia lokalnej gospodarki o obiegu zamkniętym dla tworzyw sztucznych.

PCR jest tradycyjnie importowany w Danii, ale ta wyjątkowa współpraca poczyniła ogromne postępy w urzeczywistnianiu opakowań z zamkniętą pętlą w tym kraju. Doprowadziło to do wprowadzenia na rynek nowych opakowań z tworzyw sztucznych wykonanych ze 100% sklasyfikowanych duńskich odpadów z tworzyw sztucznych. Prawdziwa pętla domowa prowadzi do zwiększonego recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych z gospodarstw domowych i ich wykorzystania jako cennych surowców do nowych ochronnych opakowań z tworzyw sztucznych.

Helen podsumowała:

Ta inicjatywa przyczynia się do zielonej transformacji i jesteśmy dumni, że możemy być częścią programu, w którym w nadchodzących latach miliony plastikowych butelek będą produkowane z plastikowych odpadów z lokalnych domów. To tylko jeden z wielu sukcesów, które z dumą odnotowujemy w naszym zobowiązaniu dotyczącym zrównoważonego rozwoju w ciągu dwunastu miesięcy — wyobraź sobie, co możemy osiągnąć w ciągu następnych dwunastu miesięcy!

READ  W Clare otwiera się park wodny i basen wypoczynkowy o wartości 2,6 miliona dolarów