Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Selena FM SA: Nowa grupowa prezentacja sufitów energooszczędnych dla przemysłu i logistyki

Wrocław 11 stycznia 2022

Nowa prezentacja energooszczędnych sufitów Grupy Selena dla przemysłu i logistyki

Grupa Celina inwestuje w rozwój dachowych ogniw fotowoltaicznych. Wiodący polski producent chemii budowlanej rozszerza swoją ofertę dla klientów korporacyjnych i oferuje kompletne rozwiązania dla dachów, w tym hydroizolacje i instalacje fotowoltaiczne dachów. Całe rozwiązanie zadaszenia objęte jest 15-letnią gwarancją.

Grupa Selena od lat wprowadza na rynek produkty zwiększające efektywność energetyczną budynków oraz poprawiające komfort ich użytkowania. Kompletny serwis dekarski Selena Energy obejmie dotychczasowe rozwiązania Grupy Selena, takie jak folie dachowe, gonty, powłoki COOL-R® (które pozwalają obniżyć koszty klimatyzacji budynków nawet o 50%) oraz produkty termoizolacyjne wraz z nowymi usługami, takimi jak: jako Instalacje fotowoltaiczne i zabezpieczenia dachów przed upadkiem. Wszystkimi pracami modernizacyjnymi na dachach będzie kierował zespół nowopowstałej specjalistycznej firmy: Selena ESG (w ramach Construction Management Service).

Selena ESG będzie wdrażać swoje rozwiązania w sektorze biznesowym, koncentrując się na wielkopowierzchniowych powierzchniach przemysłowych i logistycznych. Oferta nowej firmy obejmuje audyt dachu oraz szczegółowy projekt modernizacji – w szczególności projekt kompletnej instalacji PV wraz ze wzmocnieniem konstrukcji obiektu (w razie potrzeby) – oraz pakiet rozwiązań hydroizolacyjnych i zabezpieczających przed upadkiem dachu.

„Klienci przemysłowi mają rosnącą potrzebę obniżenia kosztów energii i przejścia na energię odnawialną. Rynek PV w Polsce rośnie o około 200% rocznie. Widzimy ogromny potencjał w rozwoju wielkogabarytowych dachów przemysłowych, logistyce, przetwórstwie spożywczym, handlu budynki, a ostatnio budynki mieszkalne.Oferta „kompletnych pokryć dachowych” Seleny zapewnia rynkowi skuteczne rozwiązanie, które może rozwiązać problem nieszczelnych dachów i zapewnić instalację dostosowaną do potrzeb profilu energetycznego i projektu dachu budynku.„, Roman M Messner mówi:i Prezes i Dyrektor Generalny Selena ESG. „Oprócz krytycznego aspektu finansowego projekty takie mają także aspekt środowiskowy.

Decyzja o rozwoju w nowym segmencie rynku była naturalnym krokiem w rozwoju Grupy Celina. Kompletne powierzchnie z ogniwami fotowoltaicznymi uzupełniają istniejący asortyment produktów grupy. Nowe usługi firmy odpowiadają na potrzeby firm zmagających się z rosnącymi cenami energii i stwarzają potencjał do redukcji kosztów poprzez zieloną energię.

READ  Breeze Airbus A220 będzie miał fotele pierwszej klasy „premium”

„Od wielu lat wiele europejskich i polskich firm wprowadza różne masowe innowacje mające na celu redukcję CO22 emisji i zwiększyć efektywność energetyczną. Dzięki wykorzystaniu istniejących zasobów i wiedzy, widzieliśmy już pierwsze udane projekty zrealizowane przez Selena ESG w Polsce, przy czym więcej

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Selena ESG Sp. z oo ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław, tel. +48 71 78 38207, [email protected]

NIP: 8961532110, KRS: 0000437685, REGON: 022001991

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał: 1.000.000,00 zł (w całości opłacony), BDO: 000540861

Więcej zapytań napływających z zagranicy.i mówi Krzysztof Domarecki, Przewodniczący Rady Nadzorczej Selena ESG i główny akcjonariusz Grupy Selena.

Selena ESG dysponuje wykwalifikowanym zespołem specjalistów w zakresie budowy i montażu dachów oraz wsparciem struktur Grupy Selena, co zwiększa jej zdolność do realizacji projektów na terenie całego kraju, w dowolnym regionie i na dowolną skalę. Połączenie rozwiązań hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i fotowoltaicznych, poparte przeglądami energetycznymi i budowlanymi oraz fachowymi poradami w zakresie doboru produktów i systemów, to cechy wyróżniające ofertę Selena ESG na rynku. Firma będzie zarządzać całością prac związanych z pokryciem dachowym Selena Energy. Rozwiązania systemowe będą objęte gwarancją.

Grupa od lat wprowadza na rynek produkty zwiększające efektywność energetyczną budynków i poprawiające komfort ich użytkowania. Należą do nich Tytan WINS, standard izolacji i uszczelniania okien, oparty na płynnej folii, który zmniejsza zużycie energii nawet o 30%. Grupa Celina jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), zrzeszającego liderów branży. A w 2021 roku została nagrodzona tytułem „Zielonego Mistrza” w rankingu Ogólnopolskich Mistrzostw Polityki Insight.

Selena ESG planuje ekspansję na nowe rynki w kolejnych kwartałach. Obecnie grupa obejmuje 36 spółek w 18 krajach. Fabryki Celiny znajdują się w Polsce, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji, Kazachstanie, Hiszpanii i we Włoszech.

Kontakt z mediami:

Bartosz Solarvich [email protected]

Patrick i Jesic [email protected]502595594

READ  Polska musi wprowadzić CBD, aby chronić swoją gospodarkę

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: selena.comA biuro prasowe: grupaselena.prowly.com.

Dodatkowe informacje:

Grupa Seleny

Grupa Selena to wiodąca globalna firma i dystrybutor chemii budowlanej oraz jeden z czterech największych światowych producentów pianki górniczej dla budownictwa. Portfolio produktów grupy obejmuje pianki, uszczelniacze, kleje, produkty hydroizolacyjne, systemy izolacyjne, elementy złączne i produkty uzupełniające. W skład grupy wchodzi 36 firm w 18 krajach. Fabryki Celiny zlokalizowane są w Polsce, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji, Kazachstanie, Hiszpanii i we Włoszech. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu zdobytemu na różnych rynkach, Grupa Selena może dynamicznie rozwijać się jako innowacyjna firma, która tworzy nowe rozwiązania dostosowane do rosnących potrzeb użytkowników. W lutym 2021 roku Grupa Celina dołączyła do prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).

Grupa Selena od 30 lat angażuje się w opracowywanie produktów, które są przyjazne dla środowiska, łatwe w użyciu i szybkie w montażu. Wśród naszych rozwiązań zrównoważonego rozwoju w budownictwie, wśród naszych rozwiązań na rzecz zrównoważonego rozwoju w budownictwie znajdują się: rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną w budynkach (COOL-R®, ProEnergy, Tytan 65), klej piankowy linii FOAD do muru oraz klej do styropianu eliminacja mostków termicznych i generowanie pianek Nowy poliuretan Tytan O2

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Selena ESG Sp. z oo ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław, tel. +48 71 78 38207, [email protected]

NIP: 8961532110, KRS: 0000437685, REGON: 022001991

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał: 1.000.000,00 zł (w całości opłacony), BDO: 000540861

oraz Energy 2020, która nie emituje oparów MDI, akryl wykorzystujący „zielone” surowce z najwyższymi europejskimi certyfikatami EC-1 i Blue Angel, zielone systemy dachowe z hydroizolacją Tack-R® czy system Tytan WINS do izolacji okien i drzwi.

Grupa Selena otrzymała kilka nagród w najbardziej prestiżowych kategoriach, m.in.:

  • Tytuł „Inwestor bez Granic” to honorowa odznaka przyznana przez Europejską Konferencję Gospodarczą 2020
  • Nagroda Teraz Polska dla Kleju Piankowego TYTAN 60 SEKUND
  • Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w kategorii „Zrównoważony sukces”
  • Medal „Teraz Polska” w kategorii „Inwestycja zagraniczna”

Nagrody przyznane założycielowi grupy Krzysztofowi Domareckiemu to m.in.:

READ  Wypędzenie Polaków z Wielkiej Brytanii. Bezdomni też wracają do kraju

  • Medal Stulecia Niepodległości Polski w uznaniu zasług dla polskiej gospodarki;
  • Wektor 2017, nagroda od pracodawców w RP

Nowoczesne, wysokiej jakości produkty Seliny są doceniane przez partnerów i klientów grupy w 100 krajach. W portfolio grupy znajdują się tak znane marki jak: Tytan Professional, Quilosa, Artelit i COOL -R®. W kwietniu 2008 roku akcje Selena FM SA, podmiotu dominującego grupy, zostały dopuszczone do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Selena ESG Sp. z oo ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław, tel. +48 71 78 38207, [email protected]

NIP: 8961532110, KRS: 0000437685, REGON: 022001991

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał: 1.000.000,00 zł (w całości opłacony), BDO: 000540861

zastrzeżenie

Selena FM SA Udostępnij tę treść na 11 stycznia 2022 Ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawarte w nich informacje. dystrybuowane przez ogólny, nieedytowane i niezmodyfikowane, datowane 13 stycznia 2022 o 16:00:03 UTC.

Publiczna 2022

Wszystkie aktualności o SELENA FM SA

Sprzedaż 2020 1385 rne
349 AD
349 AD
dochód netto 2020 76,2 m²
19:00
19:00
dług netto 2020 27,4 m²
6,92 m²
6,92 m²
Wskaźnik C/Z 2020 5,41x
uprawa 2020
kapitalizacja 546 AD
138 AD
138 AD
EV / Sprzedaż 2019 0,32 razy
EV / Sprzedaż 2020 0,32 razy
Liczba pracowników 1962
swobodne pływanie 22,0%

Czas trwania :
okres :

Selena FM SA | Wykres analizy technicznej  MarketScreen

Ewolucja rachunku zysków i strat