Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

South Hedland Chicken Treat oferuje sześciocyfrową pensję, aby przyciągnąć pracowników

Gigant fast foodów Chicken Treat zaoferował do 130 000 dolarów kierownikowi sklepu w regionie Pilbara, podkreślając ekstremalne sytuacje, jakie firmy podejmują, by zwabić pracowników w obliczu okaleczającego niedoboru umiejętności w stanie.

Oprócz lukratywnego pakietu wynagrodzeń, kandydaci do pracy w South Hedland otrzymali możliwość wyjazdu za granicę, premię motywacyjną dla menedżerów uzależnioną od wyników, pomoc w relokacji z dwoma wyjazdami w obie strony do domu rocznie, zakwaterowanie oraz premię za utrzymanie po 12 miesiącach pracy.

Wymagane doświadczenie w zarządzaniu hotelarstwem.

Australia Zachodnia rozumie, że ogłoszenie zamieszczone w serwisie Seek zostało zamknięte dwa tygodnie temu i od tego czasu stanowisko zostało obsadzone.

ikona aparatuGigant fast foodów Chicken Treat zaoferował do 130 000 dolarów kierownikowi sklepu w regionie Pilbara, podkreślając ekstremalne sytuacje, jakie firmy podejmują, by zwabić pracowników w obliczu okaleczającego niedoboru umiejętności w stanie. przypisane mu: Szukaj/Szukaj

Powszechny niedobór umiejętności zmusił wiele regionalnych firm do oferowania atrakcyjnych wynagrodzeń.

The Good Cartel in Broome ogłosił w marcu sześć wakatów w kuchni i przed domem, w tym zaoferowanie pakietu wynagrodzenia za 92 030 dolarów za pracę jako barista.

Ekonomista Konrad Liveris powiedział, że chociaż trudno było znaleźć personel w Perth dla pracowników hotelarskich, to w pozostałej części stanu było to bardzo trudne.

„To praca regionalna, więc trzeba tam płacić trochę więcej i nie jest to praca wiedźmy, trzeba zapłacić trochę więcej, aby była atrakcyjna dla ludzi”, powiedział o programie Chicken Treat.

To znak, że pracodawcy reagują na napięty rynek pracy, faktycznie podnosząc płace. Przeszli od narzekania do rozpoczęcia płacenia.

READ  Detaliści z NSW apelują o wyjaśnienie „podstawowych usług” po tym, jak umieścili Harvey Norman i JB Hi-Fi jako miejsca ekspozycji | Wiadomości z Australii