Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Statystyki Gaspreeta Pomerah, awaria Marco Janssena, najlepsza na świecie, mówi Michael Vaughan na Twitterze

Były kapitan reprezentacji Anglii, Michael Vaughan, nazwał indyjską gwiazdę Jaspreeta Bumraha najlepszym krykiecistą na świecie we wszystkich trzech formatach po jego ostatnim oszałamiającym występie z piłką, która obejmowała piękną zemstę.

Bumrah rzucił szybkością, tempem i kwintesencją zastraszania w środową noc (AEDT), aby zainspirować Indie do chudych pierwszych rund nad RPA w decydującym trzecim teście serii w Kapsztadzie.

28-latek, który w ciągu ostatnich kilku lat terroryzował Australię i Anglię na obcej ziemi, zdobył 5-42 – siódmy z pięciu punktów z 26 testów i drugi przeciwko Proteasom – podczas gdy RPA straciła 210.

Uchwyć każdą chwilę The Ashes na żywo i bez reklam, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni.

Pomerah był najskuteczniejszym melonikiem w Indiach, powodując duże problemy dla wszystkich Proteas na korcie, który wciąż zapewniał dobre zbiórki i pewne akcje kontaktowe dla meloników.

„Jak dobry jest @Jaspritbumrah93!” Vaughan napisał na Twitterze. „Myślę, że pod każdym względem jest teraz najlepszy na świecie”.

Spiker SuperSport Mike Heisman nazwał Bumraha „gigantem indyjskiego krykieta”, podczas gdy były kapitan RPA Sean Bullock powiedział, że jego osiągnięcie jest „ekscytujące”.

„Nikt inny nie jest godny w tej dziedzinie”, powiedział Bullock o pięciopunktowej jeździe Bumrah w relacjach SuperSport.

„On był po prostu niesamowity, był tym, który sprawiał najwięcej problemów zawodnikom w RPA”.

Indyjska Jaspreet Poumrah rzuca piłkę, Marco Janssen z RPA. Na zdjęciu: Roger BuschŹródło: Agencja France-Presse

Punktem kulminacyjnym zaklęcia Bumrah było wyrzucenie Marco Janssena z RPA swoją przystojną ręką, która wyrzuciła wóz z ziemi.

Uchwycenie udziału Janssena było szczególnie miłe dla Bumraha, który podczas drugiego testu miał gorące słowa z RPA po tym, jak Jansen rzucił kilka krótkich zarzutów do Bumraha i uderzył go w ramię podczas rund kijem w Indiach.

Bomrah i Jansen w obliczu fajerwerków! | 01:17

Kiedy więc Boomrah znokautował Janssena podczas południowoafrykańskich rund, Boomers wpatrywał się w Janssena przez kilka sekund, gdy ten wracał do skrzydła.

Pomimo występu Bumraha, RPA odpowiedziała późno drugiego dnia, kiedy Janssen, Kajisu Rabada i Marco Janssen odrzucili obu indyjskich otwierających, zostawiając Turystów 2-57 na sprzęcie – 70 lat – i wyrównali mecz.

Rabada wywołał wrogie zaklęcie otwierające, gdy Indie rozpoczęły drugą rundę. Mayank Agarwal został złapany w plecy, ale otrzymał wytchnienie, gdy recenzja pokazała, że ​​piłka dotknęła poduszki, a nie wewnętrznej krawędzi jego rakiety.

Ale Agarwal zdobył tylko siedem punktów, zanim pokonał Rabadę przed kapitanem Proteus Deanem Elgarem w swoim pierwszym poślizgu, zanim Janssen strzelił do następnego gola, gdy KL Rahul został złapany w drugim poślizgu.

Chichwar Poojara (9*) i kapitan Virat Kohli (14*) zapobiegli kolejnym wyłamaniom przed końcem meczu.

Rabada rozrywa Indie pierwszego dnia | 00:57

Wcześniej Keegan Petersen strzelił najwyższe gole dla RPA z 72, ale ujawniono kruchość goli gospodarzy, ponieważ żaden inny zawodnik nie strzelił więcej niż 28 goli Timby Bafomy.

„To bardzo trudne i największe wyzwanie, jakie miałem w całej mojej karierze” – powiedział Petersen po kikutach.

„Musimy skupić się na Twojej marce przez cały czas, bo inaczej Cię zdemaskują”.

Petersen trafił dziewięć czwórek w swoich inningach ze 166 piłkami, ale powiedział, że zdobycie gola nigdy nie było łatwe.

„Nie ma zbyt wielu okazji do zdobycia bramki. Kiedy dają ci szansę, musisz się na to rzucić – ale nie dali nam tak dużo” – powiedział.

Jednak Republika Południowej Afryki wydawała się być w dobrej formie, dopóki Mohamed El Shami nie zrobił podwójnego whammy na krótko przed herbatą.

Z pozornie łatwiejszymi warunkami w jasnym świetle słonecznym niż w pierwszy pochmurny dzień, RPA osiągnęła 4-159, a Petersen i Pafuma trafili stosunkowo wygodnie.

Ale konsekwentnie skrupulatny Shami wystrzelił piłkę, która powędrowała do Pavumy, zmuszając Kohliego do przodowania w drugim poślizgu.

Po dwóch balach Kyle namawiał Ferrina do długiej kapitulacji Shami i został aresztowany, opuszczając RPA bez znanych pałkarzy.

Gaspreet Bumrah otrzymał 5-42. Zdjęcie: Grant JarŹródło: Getty Images

Za Pomerah pobiegł Bowling Jansen z ostatnią piłką przed herbatą, a Petersen został złapany na pierwszym poślizgu w drugiej połowie po drugiej połowie.

Petersen musiał zmierzyć się z trzecią piłką rano po tym, jak Aiden Markram rzucił się z procy z Bumrah bez dodatkowego biegu 17 nocy na jeden.

Kiedy Umesh Yadav uderzył nocnego strażnika Keshava Maharaja o 25, RPA była ryzykowna przy 3-45.

Lekki Petersen walczył umiejętnie i skutecznie w partnerstwie 67 z Rasie van der Dousen (21) i 47 z Pavumą, zanim Shami się opłacił.

72 Petersona, które nie mają 166 piłek i zawiera dziewięć czterobilów, było drugim półwieczem po 62, które trafiło w pierwszych rundach poprzedniego Testu na Wędrowcach.

„Jesteśmy trochę za ósemką” – przyznał Petersen.

„Gdybyśmy mogli jutro wcześniej udostępnić, byłoby świetnie”.

– Z AFP

READ  Nadal, Djokovic i Zverev zakwalifikowali się do ćwierćfinału, gdy tłum powrócił