Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Stefanos Tsitsipas biegacz Nick Kyrgios, nic dziwnego, że Kyrgios odszedł z United Cup, reakcja, dlaczego się nienawidzą

Stefanos Tsitsipas biegacz Nick Kyrgios, nic dziwnego, że Kyrgios odszedł z United Cup, reakcja, dlaczego się nienawidzą

Grecki tenisista Stefanos Tsitsipas w środę poprosił rywala Nicka Kyrgiosa, aby „cieszył się wakacjami”, po tym, jak Australijczyk zaskoczył swoją drużynę, wycofując się z United Cup w ostatniej chwili.

Kyrgios wycofał się z turnieju drużyn mieszanych w przeddzień inauguracyjnego turnieju, który odbędzie się w Sydney, Brisbane i Perth.

„To żadna niespodzianka, mam nadzieję, że cieszy się z wakacji”, powiedział Tsitsipas, główny talent ośmioosobowej greckiej drużyny w Perth.

Oglądaj tenis na żywo z beIN SPORTS na Kayo. Relacja na żywo z turniejów ATP + WTA Tour, w tym każdego meczu finałowego. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Menedżer trofeów United, Stephen Farrow, stanął w obronie Kyrgiosa w środę, twierdząc, że Australijczyk dał z siebie wszystko, aby być gotowym do gry.

„Był tu wczoraj na treningu” – powiedział Farrow. Sydney Morning Herald.

„Rozmawiałem z nim później. Fakt, że to ogłoszenie przyszło tak późno, pokazuje, jak bardzo chce grać. Zostawił to do ostatniej możliwej chwili, aby potwierdzić, czy jest konkurencyjny, czy nie. Rozmawiałem z nim wczoraj. byłby konkurencyjny, ale niestety nie.”

Jeśli chodzi o Kyrgiosa i Tsitsipasa, ich relacja była burzliwa, co osiągnęło punkt kulminacyjny na tegorocznym Wimbledonie, kiedy ten ostatni powiedział, że jego australijski przeciwnik ma „złośliwą stronę” po wściekłym meczu w trzeciej rundzie.

To spotkanie pogrążyło się w chaosie, gdy sfrustrowany Tsitsipas rzucił piłkę w tłum po przegranej w drugim secie, a Kyrgios powiedział sędziemu, że jego przeciwnik powinien zostać wyrzucony z turnieju.

Złe przeczucie zostało ponownie pokazane na pomeczowych konferencjach prasowych, kiedy Tsitsipas nazwał go „tyranem”.

Australijczyk zmierza na otwarcie United Cup | 02:06

„Nie wiem, skąd bierze się cała jego energia” – powiedział Tsitsipas w środę o Kyrgiosie. „Jest tego tak dużo, że nie wiem, jak on to robi.

READ  Wyniki, Joel Embiid, Philadelphia 76ers vs. Denver Nuggets, Mathis Thibul, okładka, najnowsze, aktualizacje

„Nie możesz skupić się na swojej grze, z drugiej strony sieci dochodzi dużo hałasu. To rozprasza, musisz dać z siebie wszystko, aby pokonać wszystko.”

Osiemnaście krajów będzie rywalizować w United Cup przez 11 dni od czwartku, a wszystkie trzy miasta będą gospodarzami meczów grupowych w formacie ligowym przed serią finałów w Sydney.

Remis składa się z dwóch meczów singlowych mężczyzn, dwóch meczów singlowych kobiet i meczu debla mieszanego. Tsitsipas powiedział, że grecka drużyna jest podekscytowana możliwością poprowadzenia małego tenisowego kraju do wielkich osiągnięć w nowym turnieju.

„Wszyscy robimy to razem” — powiedział o duchu zespołu. „Nasz zespół ma na oku nagrodę, ale to (zwycięstwo) można osiągnąć tylko poprzez łączenie sił i zaangażowanie każdego dnia.

„Jeśli chodzi o tenis, najbardziej lubię turnieje zespołowe. Mam wielkie zaufanie do graczy w naszej drużynie i wszyscy razem dążymy do doskonałości.”