Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Stephen R. Brownlee 1986-2021 | Wiadomości, sport, praca

Columbus – Stephen R. Brownlee, 34 lata, zmarł w swoim domu w niedzielę 23 maja 2021 r.

Urodzony 17 lipca 1986 roku przez Roberta Brownlee i Katherine Brownlee Clem, Steve został wychowany w Boardman. Ukończył Boardman High School w 2004 roku, gdzie działał w społeczności jako członek Patrolu Lotnictwa Cywilnego i DeMolay.

Steve był ambitnym, pracowitym i zapalonym uczniem z wieloma tytułami licencjata z Case Western Reserve i dyplomami ukończonymi na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown i University of California-Irvine, w tym z tytułem magistra finansów, magistra ekonomii i doktoratu ABD w Ekonomia. Był członkiem i byłym przewodniczącym oddziału Alpha Nu Zeta w Lambda Chi Alpha in the Case. Steve nazwał wiele miejsc domem, w tym Youngstown, Cleveland, Rochester, NY, Irvine, Kalifornia i wreszcie Columbus. Pracował w JP Morgan Chase jako wiceprezes i lider modelowania ilościowego.

Steve był sympatycznym synem, kochającym wujem i niezłomnym przyjacielem. Co najmniej dwa razy oglądał każdy sezon Soprano, chodził na niezliczone koncerty rockowe i symfonie, lubił jeździć na motocyklu, grać na klawiszach i gitarze, uwielbiał dzielić się cygarami, whisky, włoskim jedzeniem i dobrymi opowieściami z przyjaciółmi.

Matka Boardmana, Catherine Clem, uciekła; Siostra Kimberly Miller (Jonathan), siostrzenica Ivy i siostrzeniec Luke of Columbus. Przeżył również jego dziadek Phil de Anguera z Lake Woodcliffe w stanie New Jersey; Ciotki, Linda Coons, Andrea Sinclair (Eric) i Beth Ann Rizzie (Stephen); Wujowie, Phil de Angera, Dave de Angera i Doug Brownlee; I sympatyczni kuzyni. Przeżył również dzięki swojej „rodzinie adopcyjnej” Billowi i Bonnie Small z Boardman, Andrew (Emily) Small z Colorado Springs w Kolorado. Eric (Jess) Small z Pittsburgha w Pensylwanii; Monica (Lance i jej córka Lena) Hirschberger z Pittsburgha w Pensylwanii; A jego najlepszy przyjaciel Matt Nimiru (syn, Jackson) pochodzi z Williamsburga w Wirginii.

Steve był poprzedzony swoim ojcem, Robertem Brownlee. Jego babcie Arlene Brownlee i Audrey de Anguera; Dziadek Jack Brownlee.

READ  Co jest najłatwiejsze - i najtrudniejsze - do nauczenia się rodzimych użytkowników języka angielskiego?

Przyjaciele i rodzina mogą dzwonić od 14 do 16 w sobotę 29 maja 2021 pod adresem Higgins Reardon, Poland Church, 2726 Centre Road, Poland, OH 44514.

Usługi pogrzebowe pozostaną prywatne.

Zamiast kwiatów można by przekazać darowizny na rzecz Orkiestry Symfonicznej Columbus ku pamięci Stephena R. Brownlee. Steve kochał muzykę, a szczególnie lubił uczestniczyć w występach klasycznych kompozytorów rosyjskich. Nie mógł się doczekać pokazów w tym sezonie.

Odwiedź www.higgins-reardon.com, aby obejrzeć ten nekrolog i przekazać darowiznę dla The Columbus Symphony ku pamięci Stefana.

(Uwaga specjalna)