Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Stopa bezrobocia w Polsce spada w czerwcu

Regionalne dzisiaj

wtorek 27 lipca 2021 12:50

Obraz z Shutterstock.com

Dane Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie w piątek pokazały, że stopa bezrobocia w Polsce spadła w czerwcu do 5,9% z 6,1% w maju.

Ekonomiści oczekiwali stopy 6,0%. W tym samym miesiącu ubiegłego roku stopa bezrobocia wyniosła 6,1%. Liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych wzrosła w czerwcu do 84 100 z 85 300 w poprzednim miesiącu.

Liczba młodych bezrobotnych w grupie wiekowej poniżej 25 lat wzrosła w czerwcu do 113 300 z 121 100 w poprzednim miesiącu.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać Państwu udane wiadomości biznesowe, informacje, którym można zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który umożliwiłby im dalsze osiąganie sukcesów bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszych interesariuszy, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Sąd stwierdził, że próba odzyskania pieniędzy Melissy Kadek przez ASIC była skomplikowana z powodu jej nieznanego losu