Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Strefy pożarowe z dofinansowania COVID-19 | Wiadomości, sport, praca

Strażak Shane Hollander z Eagle Joint Fire District w Hubbard opowiada o niektórych potrzebach straży pożarnej. Okręg straży pożarnej, podobnie jak inne, nie otrzymał żadnych bezpośrednich środków na pomoc epidemiologiczną. John Morris, pisarz Joint Eagle District, powiedział, że dzielnica również nie otrzymała żadnych funduszy na COVID-19 od miasta Hubbard lub miasta Hubbard. Zdjęcie personelu / R. Michael Semple

Przywódcy czterech okręgów przeciwpożarowych Mahoning Valley twierdzą, że ich administracja została przerwana, gdy rozdzielano fundusze na pomoc na wypadek pandemii.

Jeden z kongresmenów w Dolinie mówi, że to dlatego, że ci, którzy opracowali plan, byli bardziej zainteresowani większymi miastami niż mniejszymi społecznościami.

Komendanci straży pożarnej i urzędnik mówią, że brzydko pachnie.

Na przykład, z 2300 telefonami otrzymanymi w zeszłym roku w rejonie Canfield przez Cardinal Joint Fire District, prezydent Don Hutchison powiedział, że jest niezadowolony, że okręg otrzymał tylko 28 000 dolarów w ramach pomocy na COVID-19 – od Canfield Township.

Podczas gdy Hutchison jest wdzięczny za przeciek miasta, ponieważ jego pracownicy narażali życie podczas pandemii koronawirusa, inne wspólne obszary pożarowe w hrabstwach Mahoning i Trumble nie otrzymały żadnych bezpośrednich pieniędzy na pomoc na COVID-19.

„Otrzymaliśmy połowę tego, co zostało z Canfield Township. Dużo pieniędzy zostało przekazanych miastom, miastom i hrabstwom, ale urzędnicy stanowi przeoczyli obszary pożarowe „, zauważając, że dystrykt nie otrzymał żadnych pieniędzy od miasta Canfield.

Niespodzianką było to, że urzędnicy państwowi nie uwzględnili wspólnych stref pożarowych. Potrzebowaliśmy kolejnej karetki ze wszystkimi ludźmi, których przewoziliśmy. Biorąc pod uwagę wszystko, co robią dzielnice straży pożarnej — podobnie jak straż pożarna miasta lub miasta — można by pomyśleć, że dostaniemy zapłatę — powiedział Hutchison.

Powiedział, że podczas pandemii pracownicy straży pożarnej, którzy przewozili pacjentów, mieli dużo czasu na choroby i nadgodziny. Hutchison powiedział, że potrzebny jest również więcej sprzętu przeciwpożarowego z niezbędnym odkażaniem i czyszczeniem.

Politycy państwowi o nas zapomnieli. To śmieszne, bo robimy to, co robiły inne straże pożarne. Jako dzielnica straży pożarnej wykonaliśmy 2300 telefonów i ostatecznie zarobiliśmy tylko 28 000 dolarów. „Mogło do nas trafić więcej tego finansowania” – powiedział Hutchison.

READ  Fani wybuchli po ogłoszeniu Rafy Nadala

Hutchison powiedział, że inne rejonowe straże pożarne, które nie są częścią Common Fire District, otrzymały fundusze na pomoc na wypadek pandemii, w tym straż pożarną Austin Town i Boardman.

wyszedł?

Reprezentant USA Dave Joyce, którego hrabstwo obejmuje części północnego i środkowego hrabstwa Trumbull, powiedział, że ustawa federalna, która zapewniała finansowanie, koncentrowała się na większych miastach i ignorowała mniejsze społeczności, więc komunalne strefy pożarowe zakończyły się niczym.

„Problem z ustawą jako całością polega na tym, że przeszła ona z biura mówcy (Nancy Pelosi) do audytorium bez żadnych przesłuchań” – powiedział członek R-Bainbridge Joyce, który głosował przeciwko ustawie. „Ludzie (w Waszyngtonie) nie rozumieją rządów miast. To było dla nich stracone. Wszyscy martwili się o miasta i ignorowali małe społeczności”.

Według Internal Revenue Service, obszary o specjalnym przeznaczeniu – w tym obszary przeciwpożarowe, wodne i kanalizacyjne – nie są uwzględnione w alokacji funduszy federalnych. Agencja podała, że ​​władze stanowe i lokalne mogą przekazywać fundusze na obszary specjalnego przeznaczenia.

Na przykład, Doug Theobald, komendant straży pożarnej hrabstwa Newton Falls, powiedział, że chociaż okręg nie otrzymał bezpośrednio pieniędzy, miasto Newton przekazało okręgowi 22 000 USD, które wykorzystano na zakup automatycznego urządzenia do resuscytacji krążeniowo-oddechowej dla ratowników medycznych do użytku dla pacjentów.

Theobald powiedział, że wioska Newton Falls poinformowała go, że planuje przekazać okręgowi pieniądze, gdy wioska otrzyma kolejną rundę funduszy pomocowych na COVID-19.

„Dowiedziałem się, że okręgi przeciwpożarowe nie kwalifikowały się do funduszy. Wsie, miasta i miasteczka otrzymywały fundusze i nie były zobowiązane do przekazywania żadnego z nich do okręgów przeciwpożarowych” – powiedział.

Theobald powiedział, że niepokoiło go to, jak niektóre społeczności wydawały pieniądze na pomoc w przypadku pandemii, w tym na zakup banera LED, aby ogłosić, kiedy mają się odbyć spotkania.

READ  Oglądanie akcji olimpijskich: dobrze być Bradem

Chociaż docenia pomoc otrzymywaną lokalnie, to bezczynność urzędników państwowych martwi Theobalda.

„Wykonujemy tę samą pracę i świadczymy te same usługi, co miejska straż pożarna, a nie otrzymanie żadnych pieniędzy, gdy to robią, jest całkowitym policzkiem w twarz. Jesteśmy karani, ponieważ jesteśmy dzielnicą straży pożarnej, a oni nie.” – powiedział Theobald.

bez grosza!

Prezes Zachodniej Rezerwy Joint Fire District, Chip Comstock, powiedział, że chociaż lokalny obszar obejmujący region Polski nie otrzymał żadnych funduszy nawet od lokalnych podmiotów, rozumie, że niektóre miasta, miasteczka i powiaty zapewniły część własnych funduszy pomocowych dla okręgów straży pożarnej. .

Nie otrzymaliśmy ani centa. Byłem zszokowany żywym pożarem, nie otrzymałem pieniędzy bezpośrednio. Wiem, że w pierwszej turze pieniędzy przekazanych powiatom podzielono je na miasta i miasteczka”

Niektóre społeczności otrzymały duże sumy, powiedział Comstock.

Powiedział, że hrabstwo szuka karetki pogotowia, ale Poland Township przeznaczyło dużo pieniędzy na wydatki policji. Comstock powiedział, że straż pożarna wykorzystała 100 procent własnych pieniędzy na sprowadzenie karetki.

Comstock zastanawia się również, dlaczego urzędnicy państwowi nie widzieli potrzeby, aby okręgi przeciwpożarowe otrzymywały fundusze, ponieważ strażacy i ratownicy medyczni byli na pierwszej linii frontu podczas pandemii.

Powiedział, że jednym z problemów, które go niepokoiły, było to, w jaki sposób niektóre społeczności, które otrzymały fundusze pomocowe na COVID-19, wykorzystały je do pewnych rzeczy, które były wątpliwe.

„Problem, jaki mam, polega na tym, że jedna społeczność wykorzystała swoje pieniądze na kamery w swoim parku i powiedziała, że ​​ma to pomóc śledzić rozprzestrzenianie się wirusa, a także bezpieczeństwo. Urzędnicy powiedzieli, że kamery pomogą im śledzić rozprzestrzenianie się wirusa. Inna społeczność wykorzystała swoje pieniądze na rozbudowę ścieżki rowerowej.Wiem, że pieniądze miały pomóc lokalnym społecznościom i firmom, ale moim zdaniem było dużo niewydanych pieniędzy i wątpliwych wydatków.Niektóre społeczności zapłaciły same sobie, powiedział Comstock.

Zgodził się, że inne społeczności prawidłowo wykorzystały pieniądze, aby umieścić szklane okna i bezdotykowe toalety w miejscach pracy oraz umieścić spotkania online do publicznego oglądania.

READ  UE twierdzi, że zagrożenie dla wolności mediów w Polsce utrzymuje się pomimo ruchu TVN

najpierw policja

John Morris, wspólny urzędnik straży pożarnej Hubbarda, powiedział, że dzielnica nie otrzymała żadnych funduszy na COVID-19 od miasta Hubbard lub miasta Hubbard.

„Zarząd został poinformowany, że wspólne obszary objęte pożarem nie kwalifikują się do otrzymania funduszy, ale nie jestem pewien, jakie przepisy to określają” – powiedział Morris.

Morris powiedział, że jedynym sposobem, w jaki dzielnica straży pożarnej może otrzymać jakiekolwiek dolary, jest otrzymanie pieniędzy od miasta Hubbard lub miasta Hubbard. „Ponieważ jesteśmy naszym odrębnym podmiotem podatkowym, nie jesteśmy uprawnieni do samodzielnego otrzymania go, tak jak Miejska Straż Pożarna” – powiedział.

Morris powiedział, że zdaje sobie sprawę, że powiernicy miasta Hubbard postanowili przeznaczyć większość swoich pieniędzy na wydział policji, który miał pewne problemy w zeszłym roku.

Pod koniec 2019 roku pojawiły się obawy, że departament może być zmuszony do wstrzymania operacji, a miasto wybierze inną policyjną agencję ochrony. Ale teraz departament jest bardziej odporny na zadłużenie, ponieważ wiele stanowisk kierowniczych w policji pozostaje nieobsadzonych po przejściu na emeryturę, otrzymując dotacje na kamizelki kuloodporne i inne artykuły policyjne, a także zwrot podatku w wysokości 1,75 miliona.

„Jestem pewien, że mieszkańcy Hubbard nie będą chcieli zdobyć pieniędzy na remizę, dopóki sytuacja nie zostanie najpierw zaadresowana do policji” – powiedział.

Morris powiedział, że okręg otrzymał odszkodowanie dla pracowników, aby mu pomóc.

Morris powiedział, że przedstawiciel zarówno miasta, jak i miasteczka zasiada w Połączonym Zarządzie Okręgowej Straży Pożarnej, ale nie było ani słowa na temat planów obu podmiotów dotyczących finansowania dzielnicy.

Autor David Skolnick przyczynił się do powstania tego raportu.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej