Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Struthers i Polska zmierzą się ponownie w drugiej rundzie  Wiadomości, sport, praca

Struthers i Polska zmierzą się ponownie w drugiej rundzie Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie reportera/Michael Seacole Dom Pagano z Polski szuka miejsca, w którym mógłby rywalizować ze Struthersem podczas zwycięstwa Bulldogs 28:27 po dogrywce nad Wildcats 20 października. Dziś wieczorem zespoły powrócą do rywalizacji w drugiej rundzie play-offów.

Trener Struthers John Bayuk przyznaje, że gdyby to od niego zależało, Wildcats nie musieliby borykać się z czynnikiem rewanżowym po sezonie.

„Kiedy myślę o kwalifikacjach, myślę o starciu z zagraniczną drużyną na neutralnym boisku”. powiedział Bayuk. „Poza tym podoba mi się pomysł, aby po 11. tygodniu jak największej liczby drużyn biorących udział w naszej konferencji dotarło tak daleko, jak to możliwe. Szczerze mówiąc, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w listopadzie nadal będziemy grać w piłkę nożną, więc pod tym względem nie obchodzi nas, z kim gramy, ale gdybym miał wybór, pominąłbym rewanże w pierwszych rundach.

Niestety, bogowie futbolu nie byli dokładnie po stronie Bayocka, kiedy dwa tygodnie temu opublikowano pary piłkarskie Ohio High School Athletic Association. Na szczęście dla Bayocka i Wildcats przetrwali pierwszy rewanż z Girardem. Teraz w Polsce czeka ich kolejne pęknięcie.

Wildcats (8-3) i Bulldogs (10-1) spotkają się dziś wieczorem na Dave Pavlansky Field w ćwierćfinale Dywizji IV Regionu 13.

Zaledwie dwa tygodnie temu Polska i Struthers w dramatyczny sposób zakończyli sezon zasadniczy. Bulldogs zdobyli przyłożenie w dogrywce i wykorzystali kopnięcie po punkcie. Następnie Struther odpowiedział własnym przyłożeniem i przypieczętował zwycięstwo, ale nie udało mu się zamienić dwupunktowej konwersji, co doprowadziło do zwycięstwa Polski 28-27.

Struthers rozpoczął swoją drogę do play-offów zwycięstwem 21-16 nad Girardem – drużyną, którą Wildcats pokonali 35-28 w czwartym tygodniu.

Polska pokonała East Liverpool 42-14.

„To wyjątkowe być w tej pozycji przez dwa tygodnie z rzędu”. powiedział Bayuk. „W przypadku Gerarda istniała duża różnica między naszym pierwszym a drugim spotkaniem. Obie drużyny rozwinęły się na przestrzeni sezonu pod wieloma względami, więc czułem się, jakby grało z innym przeciwnikiem.

READ  Białoruska Aryna Sabalenka powiedziała, że ​​podczas Wimbledonu nie będzie rozmawiać o wojnie z Ukrainą

„Graliśmy z Polską niecałe dwa tygodnie temu. Znamy ich, oni znają nas. To tylko kwestia wykończenia i pozwolenia dzieciom na zabawę. I tak, nasze dzieci są podekscytowane tą możliwością. Każdy zespół chce szansy na odkupienie i szansę sprawdzenia się przeciwko wielkiemu przeciwnikowi.”

Odnosząc się do pierwszego spotkania dwóch rywali z Konferencji Północno-Wschodniej 8, powiedział Bayuk Poland „To było dokładnie to, co znaliśmy: dobrze trenowany, bardzo utalentowany i zasadniczo poprawny”. Jeśli były jakieś niespodzianki, to była to gra polskiego pomocnika Domu Pagano.

„(Liniowi obrońcy) Cole Fulton i Danny Nitoli cieszą się dużym zainteresowaniem i słusznie”. powiedział Bayuk. „Ale Pagano rozegrał przeciwko nam naprawdę mocny mecz, myślę, że czasami jest pomijany, jest wyjątkowym graczem.

Jeśli chodzi o jego zespół, Bayock wyraził dumę ze sposobu, w jaki Wildcats odpowiadali mocnymi zwycięstwami po każdej porażce w tym roku. Zaznaczył, że jest szczególnie dumny z faktu, że rozpoczął sezon z 70 zawodnikami, a skład ten utrzymuje się na poziomie 70 zawodników.

„Uwielbiam sposób, w jaki ten zespół dojrzewa przez cały rok, nie tylko z piłkarskiego punktu widzenia”. powiedział Bayuk. „Ta grupa stale się powiększa jako rodzina. Przyjemnie było patrzeć, jak nasi starsi ludzie trzymają siły razem po naszej stracie. Po każdej stracie stajemy się silniejsi”.

Trenerowi Polski Tomowi Pavlanskiemu nie jest obce, że w jednym sezonie mierzy się ze Struthersem dwa razy. W 2013 roku, kiedy Pavlanski był w Lakeview, w drugim tygodniu uderzył głową Struthersa, przegrywając 35-14. W pierwszej rundzie turnieju Wildcats pokonali Lakeview 14-3.

„Wówczas była to zupełnie inna sytuacja, ponieważ była duża różnica między meczami, a w 11. tygodniu byliśmy dwoma różnymi zespołami”. – stwierdził Pawlanski. „Tym razem nie ma żadnych niespodzianek. Nasze nastawienie jest takie, że wiedzieliśmy, że jeśli dotrzemy do 12. tygodnia, zagramy z naprawdę dobrym zespołem. Tak się złożyło, że był to Struthers. Nasze dzieci są otwarte na tę szansę i nie mogą się doczekać do tego, ponieważ nie wszystkie szkoły grają w tym tygodniu.”

READ  Nieprawdopodobne narzędzie, które mogłoby pomóc uczniom zrozumieć wojnę rosyjsko-ukraińską: sport (opinia)

Odnosząc się do meczu sprzed dwóch tygodni, Pavlanski powiedział, że Struthers nie zrobił niczego, co zaskoczyłoby jego lub jego sztab. Zamiast tego, mówi Wildcats „Było wszystko, czego się spodziewaliśmy”.

Dodał: „Oglądanie tego meczu z boku potwierdziło to, co już wiedzieliśmy”. – stwierdził Pawlanski. „Struthers ma naprawdę dobrą linię ofensywną i świetnie się spisuje, chroniąc swojego trójgłowego potwora (biegającego obrońcę Devina Brahama, Anthony'ego Cartera i rozgrywającego Jasona Dukesa). Moją uwagę przykuła bezinteresowność wszystkich trzech graczy”.

„Jeśli chodzi o defensywę, Struthers wyeliminował w tym roku kilka ataków na wysokim poziomie. To po prostu dobrze wytrenowany zespół”.

Podobnie jak Bayock, Pavlanski przypisuje sukces swojemu klubowi swojej klasie seniorów, który jedynie przegrał z South Range.

Polska ma na swoim koncie 17 seniorów.

„Kiedy przyjechałem do Polski w lutym 2021 r., na siłowni było wielu pierwszoklasistów, którzy nie bali się pracy i byli gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, aby ulepszyć ten program” – powiedział. – stwierdził Pawlanski. „Ci nowicjusze są dziś naszymi seniorami”.

„Nie jestem zaskoczony tym, gdzie jesteśmy dzisiaj, ponieważ w tej grupie panuje rzadkie poczucie wspólnoty. Każdego roku chcesz, aby twoi seniorzy mieli najlepszy rok w swojej karierze i udało im się to. Sprawili też, że uczniowie z niższych klas byli lepsi. „

Zwycięzca dzisiejszego wieczoru co tydzień od dzisiejszego wieczoru awansuje do półfinału Dystryktu 13 i zmierzy się z Nilesem McKinleyem lub Mentor Lake Catholic.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej