Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sztuczka zakupowa, która może zaoszczędzić setki rocznie: „darmowe pieniądze”

Sztuczka zakupowa, która może zaoszczędzić setki rocznie: „darmowe pieniądze”

Kupowanie programów zwrotu gotówki to zasadniczo „darmowe pieniądze”, mówi ekspert finansów osobistych Joel Gibson. (Źródło: Joel Gibson)

Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie możesz zarabiać na zakupach? Jeśli tak, powinieneś rozważyć zarejestrowanie się w naszym programie nagród cashback.

Programy te są podobne do tradycyjnych programów lojalnościowych, ponieważ nagradzają Cię za zwykłe codzienne zakupy. Jednak w przeciwieństwie do sklepowych programów lojalnościowych, nie ograniczają Cię one do zakupów w określonej grupie detalicznej, a nagrody są wypłacane w formie gotówki, a nie punktów lojalnościowych.

Jak działają programy cashback? Gdy zarejestrujesz się w programie takim jak ShopBack lub Cashrewards i zrobisz zakupy w witrynie i aplikacji programu, otrzymają oni prowizję od swoich partnerskich sprzedawców detalicznych za każdy dokonany przez Ciebie zakup, a następnie część tej prowizji zostanie Ci zwrócona w gotówce.

Kwota, którą otrzymujesz, różni się znacznie w zależności od programów i sprzedawców detalicznych, od 1 procent do 80 procent ceny zakupu, ale większość zwrotów gotówki mieści się w przedziale od 2 do 10 procent. Doświadczeni kupujący mogą porównywać nagrody w tym samym sklepie w różnych programach, aby uzyskać najlepszą ofertę i skorzystać z ofert ograniczonych czasowo, które mogą być niezwykle satysfakcjonujące.

Szereg ofert cashback u wiodących marek Cash Rewards

Oferty ograniczone czasowo mogą być bardzo satysfakcjonujące, a niektóre programy umożliwiają nawet zakupy w sklepie. (Źródło: nagrody pieniężne)

Chociaż utworzenie konta cashback jest bezpłatne i proste, może minąć do 90 dni, zanim Twój zakup zostanie potwierdzony i faktycznie otrzymasz środki na swoje konto. Zakupy generalnie muszą być również dokonywane online za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji cashback, ale niektóre programy cashback działają również w sklepie, gdy płacisz powiązaną kartą debetową lub kredytową. Podobnie jak w przypadku każdej promocji, przed dokonaniem zakupu należy przeczytać i zrozumieć warunki oferty.

Joel Gibson, ekspert w oszczędzaniu pieniędzy i autor m.in Łatwe pieniądze, Mówi, że strony z cashbackiem należą do kategorii „darmowych pieniędzy”, których możesz być wściekły, że przegapisz. „Konfiguracja jest bardzo łatwa, a następnie automatyczna” – powiedział Yahoo Finance Australia. „Nie muszę o tym myśleć, a kiedy dotrę do końca roku, wezmę te pieniądze i wykorzystam je na zakup prezentów świątecznych”.

READ  Dane techniczne i cena 2022 Skoda Fabia Monte Carlo

„Biorąc pod uwagę, że za każdym razem, gdy coś kupujesz, ktoś prawdopodobnie dostanie łapówkę w Internecie, dlaczego nie otrzymać również części tych pieniędzy?” Gibson wyjaśnił. „Witryny Cashback to naprawdę bezproblemowe oszczędzanie pieniędzy. Z pewnością nie zaoszczędzą tyle, ile zmiana kredytu hipotecznego lub planu energetycznego, ale są łatwe. Możesz je skonfigurować, a potem możesz o tym zapomnieć.”

Śledź Yahoo Finance na Twitterze FacebookI LinkedinI Instagram I Świergoti zarejestruj się w naszej bezpłatnej witrynie Codzienny biuletyn.